TV HD w polskiej TK Multimedia

Snakeee

New member
Bez reklam
Stagnacja to będzie jak UPC w Polsce zacznie kontrolować wszystko i wszystkich!
Jestem za tym, zeby Multimedie przejelo T-Mobile tylko z jakas gwarancja ze zainwestuja w rozbudowe infrastruktury itd. Kupno zeby tylko wyssac co roku caly zysk nic dobrego abonentom nie przyniesie.
 

Blaszak

New member
Jako, że 22 lutego kończy mi się umowa na DTV postanowiłem wczoraj odwiedzić lokalny zBOK MM w Gdyni z zamiarem całkowitego zrezygnowania z cyfrowych kanałów (trochę się spóźniłem, zapomniałem, że na wypowiedzenie jest teraz 90 dni :sad:) chyba, że chcąc zatrzymać mnie,jako bardzo stałego klienta (ja jako dziecko starego dobrego Szel-Satu :p) zaproponują mi jakąś ciekawą ofertę. Moje założenia były następujące:
- nie płacić nie więcej jak 70zł (aktualnie mam analog za 30zł do 2013 DTV Komfort+Sport za 37zł razem)
- aneks na DTV na nie dłużej niż 12 miesięcy
- dekoder z PVR
Wiedząc z zeszłorocznej autopsji, gdzie dawali mi na przedłużenie DTV dosyć dobrą ofertę "STOP", myślałem, że wyjdę na swoim. Jakie było moje zdziwienie, gdy przemiła Pani niestety "nie miała dla mnie atrakcyjnej oferty i odpowiedniej dla mnie promocji". Czyżby nie zależało im już na kliencie? Rok temu zapierali się nogami i rękami bylebym pozostał przy DTV - nie chcieli w ogóle słyszeć, że chcę mieć tylko analog. A tu co - Pani powiedziała, że jeśli oferta nie jest zbyt ciekawa, to mogę złożyć wypowiedzenie umowy na DTV :shock: Czy to może mieć związek z planowaną sprzedażą udziałów MMP? Czyżby mieli już aż tak "wylane" ??
Tak czy inaczej postanowiłem zrezygnować z DTV i pozostać przez rok czasu przy zwykłym analogu za promocyjne 30zł, a później przejść pod jakiś talerz. Szkoda tylko, że jeszcze przez 3 miesiące muszę opłacać cyfrę w cenach bez rabatu, ale cóż... moje niedopatrzenie.

Czy ktoś już składał wypowiedzenie umowy w MMP? Macie jakiś wzór pisma?

Pozdr.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Wiesz to wszystko zależy na kogo się trafi nawet w tym samym BOK...(przerabiałem to). Co do formularza rezygnacji to jak ja byłem złożyć rezygnację to pan dał mi czystą kartkę papieru i powiedział, że mam napisać co mi się podoba.....To napisałem, że rezygnuję bo oferta jest za droga dla wieloletniego abonenta, który do tej pory płacił wysokie rachunki za kilka pakietów. Miły pan przyjął kartkę beznamiętnie...
Po kilku dniach inny miły pan zadzwonił z działu utrzymania klienta (czy jakoś tak podobnie się to nazywa) i złoży ciekawszą ofertę...której oczywiście wcześniej nie było...
 

zenon20

New member
Ja podobnie podpisywałem umowę analog na 2 lata za 28zł i DTV komfot+film za 30zł przez rok 1 czerwca kończy mi się umowa więc na dniach wybieram się do BOK jak nic ciekawego mi nie zaoferują to rezygnuję z DTV i przez rok posiedzę na samym analogu za 28zł a potem się zobaczy co dalej chyba że w ciągu moich 3 ostatnich miesięcy z DTV do czerwca coś zaoferują jeszcze.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Telewizja ť szczegóły OFERTY ť cyfrowa telewizja DTV - Multimedia Polska S.A. Tekst na dole strony :

"Z dniem 10 lutego 2012 w miejscowościach (...) wprowadzamy zmiany w liczbie programów telewizyjnych składających się na Pakiet.
Powyższa zmiana jednak nie skutkuje obniżeniem liczby programów w Pakietach poniżej liczby programów gwarantowanych przez Operatora i z tej przyczyny nie stanowi zmiany Oferty Usług Operatora.
Więcej informacji na ten temat uzyskają Państwo w najbliższym Biurze Obsługi Klienta"

Może ktoś wytłumaczyć ten bełkot słowny ?
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Telewizja ť szczegóły OFERTY ť cyfrowa telewizja DTV - Multimedia Polska S.A. Tekst na dole strony :

"Z dniem 10 lutego 2012 w miejscowościach (...) wprowadzamy zmiany w liczbie programów telewizyjnych składających się na Pakiet.
Powyższa zmiana jednak nie skutkuje obniżeniem liczby programów w Pakietach poniżej liczby programów gwarantowanych przez Operatora i z tej przyczyny nie stanowi zmiany Oferty Usług Operatora.
Więcej informacji na ten temat uzyskają Państwo w najbliższym Biurze Obsługi Klienta"

Może ktoś wytłumaczyć ten bełkot słowny ?

W zeszłym roku była zmiana regulaminu, wtedy można było zrezygnować z usług. Teraz jeśli następuje zmiana oferty ale liczba kanałów nie zmniejszy się poniżej gwarantowanej, nie przysługuje prawo do zerwania umowy.
Ta zmiana programowa dotyczy analogu, w DTV bez zmian.
 

treeev

New member
Zalecam ustawic w kalendarzu google powiadomienie na 4 mieś. przd koncem um. o tym , ze trzeba sie pofatygowac do BOK
 

zenon20

New member
1 czerwca kończy mi się umowa na DTV wczoraj złożyłem rezygnacje z DTV ze skutkiem na dzień 31.05.2012r.facet powiedział że więcej jak za DTV Komfort 20zł nie za płace(analog28zł jeszcze przez rok ) zasugerował żeby pod koniec kwietnia do nich wpaśc po nową ofertę gosciu powiedział że nadal mogę korzystac z oferty DTV za 20 zł ale lepiej żebym wpadł do nich pod koniec kwietnia bo będą lepsze oferty oczywiście rezygnacja z DTV złożona co o tym myślicie.
 

Bartek_PLRZ

New member
Ale co z tego skoro dalej problemy mam z TV. Jak wcześniej nie wyświetlało kanałów z pakietu Kids, teraz szwankuje TVP i Polsat i cos jeszcze. Niby dekoder wymienili, parę dni pochodziło i z powrotem to samo.
 

blackcry

New member
a u mnie w końcu na DTV dal TVP Kulturę, teraz czekam na TVP Sport i EuroSport 2 ::D

Hmmm ja w Rzeszowie mam to od dawna :-?


Pytanie z innej kwestii:
Czy zauważacie, że w dynamicznych scenach pojawia się pikseloza na ekranie??? Szczególnie to widać na bajkach, gdzie jest sporo jednolitych (w jednym kolorze) powierzchni i łatwiej jest to zauważyć.
 

zenon20

New member
Hmmm ja w Rzeszowie mam to od dawna :-?


Pytanie z innej kwestii:
Czy zauważacie, że w dynamicznych scenach pojawia się pikseloza na ekranie??? Szczególnie to widać na bajkach, gdzie jest sporo jednolitych (w jednym kolorze) powierzchni i łatwiej jest to zauważyć.

Na kanałach dziecięcych to faktycznie jest pikseloza przy szybszych scenach na normalnych kanałach jakby ostatnio mniej ponad tydzień temu napisałem do nich by poprawili jakośc kanałów SD oczywiście wymieniłem o jakie mi chodzi oraz żeby zniwelowali artefakty na pozostałych kanałach zapytałem też kiedy wprowadzą do DTV brakujące kanały z analogu takie jak TVP Sport,TVN Meteo,Superstacja itp oczywiście żadnej odpowiedzi się nie doczekałem poprawy raczej też nie może obecne usuwanie lokalnych zagranicznych kanałów z analogu coś zmieni zawsze to zwolnione pasma w DTV tylko dziwne że w niektórych lokalizacjach wstawiają w to miejsce Viacom Blink u mnie też go wstawili ze 3 miesiące temu za Vivę Deutshland a zamiast ruskiego NTV dali ruskie RTR Planeta obecnie zamiast DW-TV jest wolne pasmo poco w ogóle dodawac do analogu jeszcze jakieś kanały i to w dodatku śmieci za śmieci.
 

Bartek_PLRZ

New member
Hmmm ja w Rzeszowie mam to od dawna :-?


Pytanie z innej kwestii:
Czy zauważacie, że w dynamicznych scenach pojawia się pikseloza na ekranie??? Szczególnie to widać na bajkach, gdzie jest sporo jednolitych (w jednym kolorze) powierzchni i łatwiej jest to zauważyć.

Niestety kanały dla dzieci to dno. Jedyną odmianą na tą chwilę jest chyba Mini Mini, choć i tam zdarzają się pikselozy. Jutro już po raz 4 zawitają technicy i jeśli nie naprawią mojego problemu zrywam umowę. Poczekam tylko na zwrotne pismo reklamacyjne z MM. Mam nadzieję, że jednak coś poprawią bo nie widzi mi się zmiana operatora.
 
Do góry