TV HD w polskiej TK Multimedia

spider1978

New member
Bez reklam
polonia 1 super hit do godzin popoludniowych super rozrywka top shop a potem jakies superseriale haha rece opadaja po co wciskaja takie gowna kosztem pogorszenia jakosci pozostalych programsow
 

rosiaktotti

New member
polonia 1 super hit do godzin popoludniowych super rozrywka top shop a potem jakies superseriale haha rece opadaja po co wciskaja takie gowna kosztem pogorszenia jakosci pozostalych programsow
Kolego, nie rozumiem wgl Twojego postu !! Właśnie na ten program czekałem !! pisałem setki mailow do MM , po 1 : mogę coś sobie wybrać coś super w tele shopie :) , a pod wieczór jakiś ciekawy serial i film. Takich programów brakuje właśnie w MM





















Żartuje :mrgreen::mrgreen: tele 5 takie same g...
 

Alundro

New member
A mnie MM już denerwuje. Od dzisiaj miałem mieć 6mb/s a tu cały czas 1 mb/s. Ciekawe czy w ogóle zamierzają mi włączyć. Wam po jakim czasie uruchomili ?
 

Alundro

New member
Ehh ja już nie mogę -dzisiaj MM zmieniła mi prędkość netu miałem mieć 6 mb/s i tak jak Wy od 24-13 20 mb/s teraz mierzę a ja mam 4.3 mb/s. Macie może jakieś spadki mocy w necie czy tylko ja ?
 

Frauka

New member
Bez reklam
Jak przechodziłam z 512 na 2mb to męczyłam się z MM cały miesiąc. Po zmianie miałam mniej niż na początku. Kilka telefonów, obietnice ble ble ble. Babka na infolinii kazała mi cały czas modem restartować. Powiedziałam, że nic innego nie robię tylko restartuję i mam juz tego dosc. Poprosiłam o przełączenie do technika, krótka rozmowa i po pół godzinie juz było ok.

Potem juz na 6mb i 12 zmienili w terminie.
 

zenon20

New member
Aż trudno uwierzyć ale u mnie w tej chwili net dochodzi do 65mb/s w umowie oczywiście 6mb/s jeszcze tak nie miałem wszystko śmiga cacy.
 

Powerr

New member
Uwaga , uwaga! Na DTV ( przynajmniej na Mazurach ) pojawiły się dwa rewelacyjne kanały. Zapewne wielu z was o nie prosiło. Tym razem Multimedia Polska S.A. się sprawiła. TELE 5 i POLONIA 1 - już są dostępne !!!

Dobrze, że tych "nowości" nie zakodowano lub nie wciśnięto do pakietu HD. Ogólnie na tych "upadłych" kanałach mam taka pixelozę, że nie da się ich obejrzeć- zaczęła się era zarzucania DTV śmiećmi. :hahaha:

Miłego oglądania! :)
 

flisu123

New member
:)
Uwaga , uwaga! Na DTV ( przynajmniej na Mazurach ) pojawiły się dwa rewelacyjne kanały. Zapewne wielu z was o nie prosiło. Tym razem Multimedia Polska S.A. się sprawiła. TELE 5 i POLONIA 1 - już są dostępne !!!

Dobrze, że tych "nowości" nie zakodowano lub nie wciśnięto do pakietu HD. Ogólnie na tych "upadłych" kanałach mam taka pixelozę, że nie da się ich obejrzeć- zaczęła się era zarzucania DTV śmiećmi. :hahaha:

Miłego oglądania! :)
Najlepsze jest to ze te programy dostępne są tylko i wyłącznie w pakiecie KOMFORT...(muszą być rewelacyjne)
 
Ostatnia edycja:

mil999

New member
Słyszeliście że rząd chce wprowadzić coś takiego że gdy przez 12 godzin w miesiącu prędkość internetu nie osiągnie przynajmniej 90% prędkości zadeklarowanej w umowie to abonent nie będzie musiał płacić abonamentu za ten miesiąc?
Czyli w multimedii będziemy mieli internet za darmo :)
 

Powerr

New member
A jak to udowodnić Multimedii? Powiedzą że masz stado wirusów na kompie i to one zwalniają neta- to ich stała praktyka przecie. :)

Ale cisza, wszyscy oglądają Tele 5 i Polonie 1. Ale Multimedia nam dogodziła.
 

topsy

New member
A mój dekoder sam zaczął decydować za mnie, co mam oglądać:)
Sam się przełącza na kanał Polsatu, nawet reset nie pomaga. To pewnie przez nowe odcinki Kiepskich :)
 

bourbon

New member
Bez reklam
Pytanie do forumowiczów z miasta Wrocławia - czy macie już w analogu Polsat 2, jeśli tak to na jakiej częstotliwości?
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Bat na operatorów - minimalna prędkość Internetu - UOKiK, Internet - Media2.pl

Operatorzy nie musza sie martwic o 12h, ten projekt od dawna juz mial byc wprowadzony. Beda musieli w umowie podawac minimalna predkosc jaka gwarantuja, nic sie nie zmieni, po za tym ze w umowie zobaczysz informacje, masz łącze 2Mbps (gwarantowana prędkość powiedzmy 256kbps - taka osiagniesz bez problemu i nigdy nie bedziesz mial tych 12h :D).
Swego czasu na infolinii technicznej rozmawialem o tym z gosciem i wytlumaczyl mi co to jest lacze gwarantowane CIR i jakie sa ceny takich lacz, mina mi zbladla jak zobaczylem ceny, gdzie operator gwarantuje ze predkosc bedzie 2Mbps. Moj abonament wydal sie wrecz smieszna kwota :D, kwoty kilku tysiecy za 6Mbps gdzie CIR to 1/2 pasma lub jeszcze wieksze ceny gdzie CIR to pelne pasmo.

Committed Information Rate ? Wikipedia, wolna encyklopedia

Firmy, ktore oferuja lacza CIR rowniez maja wyraznie napisane ze gwarantuja takie lacza do swoich routerow brzegowych, bo jak inaczej moga wplynac na jakis serwer skad nie mozesz uzyskac pelnych 2Mbps. To sami zrobia zwykli operatorzy.

Takie informacje jakie minimalne pasmo gwarantuje operator powinno byz juz od dawna, poki co cisza w tym temacie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry