TV HD w polskiej TK Multimedia

Snakeee

New member
Bez reklam
Ministerstwo Infrastruktury: internet ma być tak szybki, jak w reklamach

GW bardziej szczegolowo opisuje ta nowelizacje, dla mnie martwa ustawa.

Wysle im screena ze nie mam maksymalnej predkosci sciagajac plik w sieci torrent albo z hotfile? Wysmieje mnie nawet UKE. Ruch p2p zawsze przez ISP byl ciety i tak bedzie dalej, to jest spore obciazenie dla wszelkich lacz. Pojawi sie zapis ze ISP gwarantuje predkosc w obrebie wlasnej sieci i tyle.
 

zenon20

New member
Ja tam na neta nie narzekam prędkość mam zawsze lekko wyższą niż w umowie przyśpieszenie nocne też śmiga jak powinno.
 

mil999

New member
Wiadome jest że prędkość zależy też od serwera z którym się łączysz. Co jednak gdy będzie taka sytuacja jak jakiś czas temu że nie dało się nawet poczty sprawdzić? Wszystko działało powoli. To ewidentnie wina multimedii i za to powinni dostać po dupie.
 

casanova07

New member
Witam, mam w salonie tv i kablowke MM, chciałbym sobie zakupić do sypialni tv i czy są jakieś sposoby, żebym sobie w sypialni też mógł oglądać?
Napiszcie jakie są warianty możliwe do rozwiązania.
W MM oczywiście jedyne rozwiązanie jakie widzą, to zakup drugiego abonamentu/dekoderu (myślą, że frajera znajdą)

2. ktoś korzysta z dekodera PVR, i jak sie sprawuje, w chwili obecne koszt jego, wynosi dla mnie cos ok 20-25 zł, a że raczej to rzadko z tego bede korzystal, to sobie dopiero rozważę tą opcję po skończeniu umowy (sierp)
 

contrip

New member
Witam. Jestem zainteresowany zakupem telewizji cyfrowej. Zastanawiam się nad Multimedia. Jak wygląda tam rozdzielenie sygnału na 3 tv ? 2 LCD + CRT.
 

laaval

New member
Witam, mam w salonie tv i kablowke MM, chciałbym sobie zakupić do sypialni tv i czy są jakieś sposoby, żebym sobie w sypialni też mógł oglądać?
Napiszcie jakie są warianty możliwe do rozwiązania.
W MM oczywiście jedyne rozwiązanie jakie widzą, to zakup drugiego abonamentu/dekoderu (myślą, że frajera znajdą)

ja mam zrobione poprzez taki potrojny rozdzielacz (nie wiem jak sie to fachowo nazywa) kabel ze skrzynki mm wchodzi do przedpokoju i tam jest podpiety pod ten rozdzielacz. do jednego pokoju idzie jeden kabel i konczy sie gniazdkiem - tutaj mam podpiety analog i dekoder cyfrowy. do drugiego pokoju idzie kabelek zakonczony gniazdkiem (tutaj mam tylko analog) + kabel do internetu. oczywiscie place tylko jeden abonament za analog. niestety chec posiadania cyfry w dwoch pokojach to koniecznosc posiadania dwoch dekoderow oczywiscie z dwoma abonentami
 

contrip

New member
Cyfrową będziesz miał tylko w jednym telewizorze, reszta to analog.

To tak jak we wszystkich cyfrowych kablówkach. Czyli bede musiał płacić 2 abonamenty ? za cyfrowy i analogowy ? Może wiecie ile kosztuje ten abonament analogowy ? Bo na stronie MM są tylko ceny abonamentów cyfrowych.
 

laaval

New member
cennik mm to jeden wielki czeski film :) pierdyliard promocji, promocyjek. czesc dostepna na stronie, czesc nie. konia z rzedem dla tego, ktory w tym sie lapie. moj przyklad jest wymowny. w okresie kiedy bylem bliski opuszczenia mm rozmawialem z 4 roznymi osobami z mm i kazda jedna podala mi zupelnie inne warunki cenowe :)
 

casanova07

New member
ja mam zrobione poprzez taki potrojny rozdzielacz (nie wiem jak sie to fachowo nazywa) kabel ze skrzynki mm wchodzi do przedpokoju i tam jest podpiety pod ten rozdzielacz. do jednego pokoju idzie jeden kabel i konczy sie gniazdkiem - tutaj mam podpiety analog i dekoder cyfrowy. do drugiego pokoju idzie kabelek zakonczony gniazdkiem (tutaj mam tylko analog) + kabel do internetu. oczywiscie place tylko jeden abonament za analog. niestety chec posiadania cyfry w dwoch pokojach to koniecznosc posiadania dwoch dekoderow oczywiscie z dwoma abonentami

masz na myśli te "wketki" co wkrecasz na tego druta? ;p

A jest jakieś rozwiązanie bardziej współczesne np. drogą bezprzewodową
nie ukrywam, że mam nowe mieszkanie, i taki kabel idąc z jednego końca mieszkania na drugi to mi tylko oszpeca wygląd, a na zamaskowanie itp przewodow to już za późno.

PS. To też fakt, kupujesz cyfrówke i musisz płacic i tak za analogową (choc 95% programów pokrywa z cyfrowej) a chcąc na drugim tv ogląda, to trzeba 4 abonamenty płacic (ostro)
 
Do góry