TV HD w polskiej TK Multimedia

pattro

New member
Bez reklam
Re

i już problemy z dekoderem xD :D

oglądam TV z 5 minut nagle się resetuje i piszę TEST czy jakoś tak na dekoderze i tak ciągle miga restar i 5 minut działa i znów to samo ^^ eh... ;p
 
Ostatnia edycja:

jigaman

New member
i podłączyli mi DTV [...] pierwszy raz mnie nie oszukali ^^
zobaczymy jak to będzie dalej ;]

i już problemy z dekoderem xD :D
oglądam TV z 5 minut nagle się resetuje i piszę TEST czy jakoś tak na dekoderze i tak ciągle miga restar i 5 minut działa i znów to samo ^^ eh... ;p

a chcialem napisac nie zapeszaj:) mam nadzieje ze wszystko bedzie ok, na mojego pomagało wyłączenie na miesiąc i włączenie :twisted:
 
exeqtor
poczytaj dokładnie umowę; na pewno nie kończy się ona 21 kwietnia, tylko prawdopodobnie ostatniego kwietnia; tak czy siak musisz złożyć wypowiedzenie do końca lutego tylko z wyraźnym zaznaczeniem że rezygnujesz z dniem końca umowy, co by cię wcześniej nie odłączyli i kary nie wlepili; jak złożysz wypowiedzenie w marcu to będzie ono skutkowało na koniec czerwca

hehe, nieźle kombinują, jak ktoś będzie chciał pożegnać się MM z końcem swojej umowy i zagapi się, to będzie musiał bulić jeszcze przez 2 m-ce abonament poza promocją (w przypadku netu)
mi np umowa na net kończy się z końcem czerwca, wynika z tego, że będę musiał do końca marca złożyć pismo o rozwiązanie umowy, a dopiero potem interesować się nowymi promocjami i jak coś dadzą ciekawego to wtedy anulować rozwiązanie umowy ;-))
 

krzyjak

New member
hehe, nieźle kombinują, jak ktoś będzie chciał pożegnać się MM z końcem swojej umowy i zagapi się, to będzie musiał bulić jeszcze przez 2 m-ce abonament poza promocją (w przypadku netu)
mi np umowa na net kończy się z końcem czerwca, wynika z tego, że będę musiał do końca marca złożyć pismo o rozwiązanie umowy, a dopiero potem interesować się nowymi promocjami i jak coś dadzą ciekawego to wtedy anulować rozwiązanie umowy ;-))

Jest trochę inaczej - właśnie czytam, to co wczoraj podpisałem - nową promocję na neta (kontynuacja umowy).
Jest tutaj osobny paragraf mówiący o warunkach przedłużenia. Streszczając: jeśli nie chcemy rezygnować, to nic nie musimy robić, automatycznie przedłuża się umowa na kolejny okres na warunkach promocyjnych.
Natomiast termin wypowiedzenia (40 dni) dotyczy wyłącznie przypadku, gdy rezygnujemy z tej usługi.

...........

Jeśli chodzi o ceny, to zastanawiając się na przdłużeniem umowy rozmawiałem z Call Center, pisałem maile i ostatecznie udałem się do BOK'u. Podawano mi różne ceny za to samo (net 6 MB): 69 zł. (telefon), 75,99 zł. (mail) i 62 (lokalny BOK). W każdym przypadku tylko taka kwota wchodziła w grę. Wniosek: najtaniej w lokalnym BOK (taki mi na sam koniec rozmowy powiedziała sympatyczna pani z CC) - tylko jest jeden minus - długie, bardzo długie kolejki.
Tak samo było z analogiem, tv cyfrową, canal+ - na telefon informacja, że nie ma dla mnie jakichkolwiek promocji, a w lokalnym BOK znalazły się: 15% na analog, ulga na cyfrę, ulga na canal+. :)
 

mil999

New member
Zajebista jest ta firma. Kombinują tylko jak nabrać klienta i wyciągnąć więcej kasy, bo jak nazwać ten 3 miesięczny okres wypowiedzenia? Cennika praktycznie nie mają, działają jak pan Miecio na bazarze, sprzedaje za ile komu uważa.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

dziś technik wymienił dekoder i hula :)

na + to różnorodność kanałów :D
tylko czemu nie ma wszystkich Viasatów ? :hmm:

dekoder mniej muli niż jeszcze w czasach kiedy jako jeden z nielicznych miałem DTV w Polsce :)
ale dalej nie działa funkcja głośności ... :neutral:
 

bourbon

New member
Bez reklam
pattro - czy mogę zadać Tobie osobiste pytanie? Dziękuję. A mianowicie, po co Ci, mimo tego długiego wianuszka pakietów w podpisie, jeszcze DTV od Multimedii?
 

spider1978

New member
Bez reklam
Fruciak moze i tak ale jesli chodzi o atrakcyjnosc oferty to juz jest roznie duzo nie znaczy lepiej:) na pewno bym wolal viasat explorer niz jakies club tv wedding tv e! nawet kilka mniej atrakcyjych bym wolal zamienic na jeden konkretny. To samo z luxe tv powinni juz dawno pomyslec o czyms konkretniejszym w to miejsce przykladowo BBC HD bo z tego co pamietam to pierwotnie wlasnie ten program mial sie pojawic w ofercie MM a ze wzgedu na opoznienie ze startem wstawili taka zapchaj dziure tylko zeby HD sobie bylo.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Fruciak
I tutaj właśnie tkwi błąd MM ( i oczywiście inne firmy tego segmentu) utrzymują się z pieniędzy jakie zarabiają na swoich abonentach. Tylko, ze zupełnie ich nie słuchają. Wielokrotnie wielu z nas forumowiczów pisało do MM zapytania o nowe kanały, wzbogacenie oferty i co ...ano nic jak grochem o ścianę.
A przecież mogliby zarabiać więcej, gdyby oferta była uatrakcyjniana na bieżąco! A tak co wywalili z oferty kanału Polsatu, które kiedyś przecież były w ofercie. teraz po długich negocjacjach je przywrócili i widnieć będą jako nowości pewnie ze dwa lata. Podobnie było z Eurosportem....
Nie wspomnę już o sławetnym ogłoszeniu, że MM Polska oferuje największą ilość kanałów HD w Polsce! Ja z chęcią zapłacę za te kanały tylko niech się pojawią w ofercie w rozsądnie ułożonych pakietach!
 
Do góry