TV HD w polskiej TK Multimedia

Alundro

New member
Witam.Mam pytanie-gdy zwiększaliście sobie prędkość netu to równo od 1 dnia aktywowali Wam ją? Ja zamówiłem sobie 6 mb/s i od dzisiaj miałem mieć aktywne i nic. Czy aktywuje to ktoś sam w godzinach pracy czy automat ?
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Witam.Mam pytanie-gdy zwiększaliście sobie prędkość netu to równo od 1 dnia aktywowali Wam ją? Ja zamówiłem sobie 6 mb/s i od dzisiaj miałem mieć aktywne i nic. Czy aktywuje to ktoś sam w godzinach pracy czy automat ?

Dzisiaj do godzin wieczornych aktywuja, tez tak mialem.
 

bourbon

New member
Bez reklam
U mnie w DTV zamiast PS HD dali - uwaga! - Tele 5 i Polonie 1 - to się właśnie nazywa geniusz MM :mrgreen: W analogu tez małe przemeblowanie.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
U mnie w DTV zamiast PS HD dali - uwaga! - Tele 5 i Polonie 1 - to się właśnie nazywa geniusz MM :mrgreen: W analogu tez małe przemeblowanie.

No przeciez o zmianach od poczatku roku wiemy. Przykre jest to ze takie kanaly w ogole sa ofercie, w zyciu bym ich nie wzial gdybym mial mozliwosc wyboru poszczegolnych kanalow a nie pakiety.
 
Ostatnia edycja:

laaval

New member
Witam.Mam pytanie-gdy zwiększaliście sobie prędkość netu to równo od 1 dnia aktywowali Wam ją? Ja zamówiłem sobie 6 mb/s i od dzisiaj miałem mieć aktywne i nic. Czy aktywuje to ktoś sam w godzinach pracy czy automat ?

mialem tak samo. gdzies w regulaminie jest napisane, iz maja na te zmiane 24h. a gdyby cos bylo nie tak, to kontakt z obsluga techniczna
 

flisu123

New member
Mm dtv

:twisted:Dlaczego w jednym mieście dodali PS HD a w drugim nie!!! jaka to jest ???. Po jakiego b..a dodali polonie1 i tele 5 przecież tego nikt nie ogląda,szkoda kompresji sygnału dla takiego badziewia.Przez taką kompresje sygnału jakość DTV MM Polska jest tragiczna,najgorsza ze wszystkich kablówek cyfrowych.:twisted:
 

spider1978

New member
Bez reklam
zapychaja badziewiami juz bym wolal miec polowe programow z oferty ale zeby byla lepsza jakosc bo teraz pixel pixelem popychany i to ma byc cyfrowa super jakosc:D
 

spider1978

New member
Bez reklam
W tym miesiacu ma zaczac nadawac Canal+ HD ale pewnie marne szanse ze zobaczymy go w MM. przeciez do tej pory po kilku miesiacach od startu nie ma Canal+ Gol nie wspominajac ile wojny bylo o Canal+ Sport 2.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
:twisted:Dlaczego w jednym mieście dodali PS HD a w drugim nie!!! jaka to jest ???. Po jakiego b..a dodali polonie1 i tele 5 przecież tego nikt nie ogląda,szkoda kompresji sygnału dla takiego badziewia.Przez taką kompresje sygnału jakość DTV MM Polska jest tragiczna,najgorsza ze wszystkich kablówek cyfrowych.:twisted:

No slaba jakosc SD jest, najgorsze ze im nie zalezy na poprawie, w biurze nikt nikogo nie zmusza do DTV a ludzie to biora. Powiedza Ci ze jak sie nie podoba to przeciez nie musi Pan przedluzac umowy.
Ktos tu pisal ze Dialog ma gorsza TV :)
 

mil999

New member
U mnie TVN Turbo ma najgorszą pikselozę jaką w życiu widziałem. Obraz to stos latających pikseli, kompresja musi być ogromna. Lepiej wyglądają stare DiviXy o niskiej rozdzielczości.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

W Gorzowie Wlkp (dzielnica Górczyn) na kanałach 700-702 pojawiły się kolejno T,T1,T2 :D

czyżby Polsat HD, Eska.TV, Rebel.TV tak jak mnie zapewniali w MM będą :D ? :hmm:

EDIT
Przed chwilą w DTV pojawiła się Polonia1(kanał 20) i Tele5 (kanał 19) ;)
 
Ostatnia edycja:

sochcio

New member
czy wlaczyli u Was w analogu Polsat News ?
W Płocku niestety brak tego kanalu.
Wylaczyli Polonia1, RTP, BBC Ent, Fashion a wlaczyli tylko Polsat Sport i Polsat 2.
Zastanawiam sie czy oni maja obowiazek wlaczenia czy nas sobie olali z tym Polsatem News. U mnie w Płocku w analogu jest w tej chwili tylko 52 kanały :( za 64 zl :)

Dodam jeszcze w ramach ciekawostki, ze kanal Tele Top (lokalny) zmienil nazwe i logo na Multi TV.
Czy ktos wie cos na ten temat ?
 
Ostatnia edycja:

zenon20

New member
U mnie w analogu wyłączyli Tele5,Fashion tv i BBC Entertaiment a w zamian włączyli Polsat2,Polsat News i Polsat Sport w DTV włączyli Tele5 i Polonia 1 to ostatnie można potraktować jako nowość bo nie miałem tego kanału normalnie aż skakać z radości dziękujemy mm Polsatu Sport HD nadal brak.
 

flisu123

New member
W Tarnowie to samo!!!, same nowości włączyli (tele 5 i polonia 1) a jeżeli chodzi o PS hd to niema. Może włączą jeszcze dziś.
 
Do góry