TV HD w polskiej TK Multimedia

Blaszak

New member
Dzisiaj dostałem rachunek, gdzie za pakiet Cyfrowy Komfort widnieje cena 24,22zl brutto, a dotychczas płaciłem za to 10,10zł brutto. Pamiętam, że do poprzedniego rachunku dołączali jakieś info o zmianie VAT-u itp., przyznam... nie czytałem tego tak uważnie - czy tam była może informacja o podwyżkach? Wiecie coś na ten temat? Kurcze... 14,12zł więcej za komfort w DTV?? Masakra :???:
 

Lysy248

New member
To jest standaedowa cena tego pakietu. 10 zl to cena promocyjna. Moze skonczyla Ci sie umowa na okres promocyjny i wskoczyla cena cennikowa.
Pozdro
 

Blaszak

New member
To jest standaedowa cena tego pakietu. 10 zl to cena promocyjna. Moze skonczyla Ci sie umowa na okres promocyjny i wskoczyla cena cennikowa.
Pozdro

Faktycznie, dopiero teraz wygrzebałem ostatni aneks do umowy - skończyły się zniżki. Jutro odwiedzę MM w Gdyni i albo zaproponują mi dobrą ofertę albo podziękuję i oddam im cały DTV (z bólem serca, ale cóż..) pozostając przy gołym analogu.

PS: swoją drogą... śledzę ten wątek od samego początku i widzę, że od jakiegoś czasu spada on na inny tor, mianowicie porusza się tu temat internetu w MMP, a przecież tytuł brzmi "TV HD w polskiej TK Multimedia" - czy może nie warto założyć pobocznego wątku?
 

xolzok

New member
Bez reklam
Wracając do tematu TV HD w MM to uważaj na termin zakończenia promocji na internet bo standardowa cena zaboli znacznie bardziej niż w DTV ;)
 

jigaman

New member
Faktycznie, dopiero teraz wygrzebałem ostatni aneks do umowy - skończyły się zniżki. Jutro odwiedzę MM w Gdyni i albo zaproponują mi dobrą ofertę albo podziękuję i oddam im cały DTV (z bólem serca, ale cóż..) pozostając przy gołym analogu.


Nie rozczaruj sie, chcialem zrobic to samo, ale nie pozwalają rezygnować z DTV zostawiając analoga (wiem - dziwne) - przynajmniej przy ostatniej akcji ze zmianą regulaminu. Zrezygnowalem z całej tv, nie chcieli mojej kasy to nie ;)

czyli wychodzi na to, że w Szczecinie skończyła się promocja na szybszy internet do 13 :(
w niedziele nie bylo neta x2, a dzis prosze działa :)
 
Ostatnia edycja:

zenon20

New member
U mnie w tej chwili net dochodzi do 28Mb/s a w umowie mam 6Mb/s czyli śmiga elegancko nawet na plus i tak od trzech dni mam grubo powyżej 20Mb/s oczywiście po godz 13.00 spada do ok 10Mb/s czyli na neta nie narzekam szkoda że o TV tego nie można powiedzieć.
 

Frauka

New member
Bez reklam
No dziwne to trochę ale faktycznie jak się już wdepnie w dtv to nie ma powrotu do samego analogu. MM powoli przygotowuje sobie klientów do całkowitego odłączenia sieci analogowej w PL.

Ja bym sobie chciala zostawić pakiet podstawowy analogu, taki z 1,2 , programem miejskiej TV i czymś jeszcze ale chyba nie mam takiej możliwości. Muszę iśc do Spółdzielni Mieszkaniowej i poprosic o zniesienie oplaty na miejską TV bo nie mam już jak jej oglądać a złocisza do czynszu doliczają.
 

mil999

New member
Od lipca przesiadam się na N. Wszystko wyliczyłem i okazuje się że da się zamontować antenę i bardzo się z tego cieszę.
 

masloww

New member
Bez reklam
pamiętaj mil999, że od 1 marca obowiązuje 3-miesięczny okres wypowiedzenia;
żeby pożegnać MM ostatniego czerwca musisz złożyć wypowiedzenie w marcu
 

Frauka

New member
Bez reklam
Radzę wypowiedzieć umowę w kwietniu i zostawić sobie mm na miesiąc aktywacji N. Czasem w N są problemy i aktywacja trwa parę dni to po co masz siedzieć przed czarnym ekranem :)
 

Alundro

New member
Grzegorz ale o jakim targowaniu się myślisz? Np ja mam DTV,analog,1mb/s internet,telefon max pakiet,canal+ i jak zadzwoniłem zapytać się czy przysługuje mi jakaś promocja na internet bo chcę np 6 mb/s to Pani z infolinii powiedziała mi że nie , mogę dostać taką prędkość ale za 75 zł i niechciała w ogóle rozmawiać o obniżeniu kosztów żeby wziąć internet np poprzez rezygnację z canal +. Jeżeli masz wszystkie pozostałe opcję oprócz internetu na maksymalnym poziomie to nic nie dostaniesz chyba że pójdziesz zrezygnować ze wszystkiego,to wtedy już będą chcieli rozmawiać.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
grzegorz1981
Z tym to różnie bywa. Z pewnością ma na to wpływ lokalizacja i to z kim rozmawiasz.
Podam Ci przykład jak to było u mnie. Bylem kiedyś w BOK o coś się zapytać i przy okazji pytam się o net. (miałem 2MB w promocji). Pani po konsultacji (twierdząc, że z kierownikiem) zaoferowała mi 6MB w dobrej cenie....
Powiedziałem o tym koledze, który mieszka na tym samym osiedlu kilka ulic dalej. Poszedł do BOK i co....ano nic dla niego takiej oferty nie było. Powiedzieli mu, że aktualnie ma w promocji 2 MB (tak samo jak ja) i nie może dostać 6....Jak się dopytywał dlaczego nie to usłyszał, że nie bo NIE....
 

grzegorz1981

New member
grzegorz1981
Z tym to różnie bywa. Z pewnością ma na to wpływ lokalizacja i to z kim rozmawiasz.
Podam Ci przykład jak to było u mnie. Bylem kiedyś w BOK o coś się zapytać i przy okazji pytam się o net. (miałem 2MB w promocji). Pani po konsultacji (twierdząc, że z kierownikiem) zaoferowała mi 6MB w dobrej cenie....
Powiedziałem o tym koledze, który mieszka na tym samym osiedlu kilka ulic dalej. Poszedł do BOK i co....ano nic dla niego takiej oferty nie było. Powiedzieli mu, że aktualnie ma w promocji 2 MB (tak samo jak ja) i nie może dostać 6....Jak się dopytywał dlaczego nie to usłyszał, że nie bo NIE....
Dzięki za odpowiedź. Wychodzi na to, że to sprawa indywidualna, Ty dostałeś lepszą ofertę, a kolega już nie. Ciekawe czym oni się kierują w tych propozycjach.
Pozdrawiam.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Grzegorz czym się kierują nie mam pojęcia. Jednakże z doświadczenia powiem Ci, że lepszą ofertę można uzyskać w lokalnym BOK w osobistej rozmowie, niż dzwoniąc na infolinię.
(chociaż znając MM i tu może być różnie....)
 

topsy

New member
@grzegorz1981

''Ciekawe czym oni się kierują w tych propozycjach. ''

To akurat jest proste: niekompetencją, dezinformacją kompletną oraz dostępnością innych operatorów (Aster, Vectra etc. ) na metr kwadratowy na danym osiedlu. Im większa konkurencja, tym tańsza promocja.
 

jigaman

New member
Dzięki za odpowiedź. Wychodzi na to, że to sprawa indywidualna, Ty dostałeś lepszą ofertę, a kolega już nie. Ciekawe czym oni się kierują w tych propozycjach.
Pozdrawiam.

Niestety MM nie ma jeszcze swojej "utrzymaniówki" (jak to jest w sieciach komórkowych), czyli w d**pie mają wszystko, a to z przyczyny takiej, że kasę sprzedawcy w BOK,telemarketingowcy itp mają tylko od nowo uruchomionego klienta (liczy sie sztuka), pakietu usług (net, dtv, telefon). Piszę, ze nie mają utrzymaniówki, bo kiedy chciałem sie z takim działem połączyc na infolini to nie bylo opcji :)
 
Do góry