TV HD w polskiej TK Multimedia

mil999

New member
Dobrze że powiedzieliście mi że teraz jest 3 miesięczny okres wypowiedzenia.
Oni mają porąbane te umowy i pod koniec lipca kończy mi się promocja na TV, czyli to się kończy a ja wypowiadam umowę na TV która jest na czas nieokreślony. I muszę to wypowiedzieć do końca kwietnia, zgadza się?
Chora firma ale niestety internet muszę mieć od nich.
 

laaval

New member
Niestety MM nie ma jeszcze swojej "utrzymaniówki" (jak to jest w sieciach komórkowych), czyli w d**pie mają wszystko, a to z przyczyny takiej, że kasę sprzedawcy w BOK,telemarketingowcy itp mają tylko od nowo uruchomionego klienta (liczy sie sztuka), pakietu usług (net, dtv, telefon). Piszę, ze nie mają utrzymaniówki, bo kiedy chciałem sie z takim działem połączyc na infolini to nie bylo opcji :)

Nie do konca jest tak jak piszesz. Juz pisalem tutaj. Mi sie w styczniu konczyly umowy na analog, dtv i internet. Wczesniej dzwonilem do BOK-u i oferta pani z drugiej strony sluchawki wywolala u mnie napad smiechu. Warunki byly po prostu z kosmosu. W sylwestra wiec poszedlem do bok-u i napisalem rezygnacje. Babka zanim zlozylem podpis spytala, czy znam moze oferte przedluzenia umowy (jednak jakas byla, ale pani w niestacjonarmym BOK-u tego widac nie wiedziala). Nie powiem, byla dosc atrakcyjna, ale po zlozeniu podpisu juz nie bedzie obowiazywac. Ale bylem twardy. Pare dni po nowym roku dzwoni telefon z mm z propozycja, ktora byla duzo lepsza niz tej pani z BOK. Zaluje, ze sie nie potargowalem, ale i tak bylem z niej zadowolony, bo za to co mialem (komfort+,analog i 2mb/s internetu) dostalem w zamian to samo jesli chodzi o tv + 20mb/s internet w cenie o 30zl nizszej. Jak dla mnie taka "utrzymaniowka" jest o niebo lepsza niz w sieciach komorkowych. gdy odchodzilem z orange to mnie praktycznie olali, jak odchodzilem z plusa (z 3 telefonami) bylo dokladnie tak samo (np dostalem pismo, ze maja super oferte jak zadzwonie na platna infolinie - pocalujcie sie w cztery litery). tutaj mm sie popisala bez dwoch zdan :)

fakt faktem burdel maja w tym systemie, bo kazda osoba z jaka rozmawialem czy to przez telefon czy w biurze mowila mi co innego :) wazne, ze teraz mam dobre warunki i place sporo mniej :)
 

masloww

New member
Bez reklam
takie prowadzenie biznesu jak to robi MM to jest żerowanie na ludzkiej niewiedzy; dużo jest takich ludzi, zwłaszcza starszych co łykają wszystko co im się wciśnie na początku;
jakiś urząd się powinien w końcu dobrać do dupy tym żydkom;
można przecież inaczej, uczciwiej jak w UPC; tam ceny z okresu w promocji zostają takie same po jej zakończeniu; klient nie musi śledzić kiedy kończy mu się umowa;


mil999
zgadza się, musisz złożyć wypowiedzenie do końca kwietnia; jak się zagapisz to będziesz bulił potem wg cen z cennika
 

laaval

New member
takie prowadzenie biznesu jak to robi MM to jest żerowanie na ludzkiej niewiedzy; dużo jest takich ludzi, zwłaszcza starszych co łykają wszystko co im się wciśnie na początku;
jakiś urząd się powinien w końcu dobrać do dupy tym żydkom;
można przecież inaczej, uczciwiej jak w UPC; tam ceny z okresu w promocji zostają takie same po jej zakończeniu; klient nie musi śledzić kiedy kończy mu się umowa;

a to juz inna sprawa. ja w okresie przed zlozeniem rezygnacji rozmawialem z trzema roznymi osobami i kazda przekazala mi 3 rozne wersje tego co mi moga zaoferowac. umowy sa pisane tak, ze naprawde ciezko jest cos zrozumiec. o ile w upc oferta jest dosc przejrzysta, tak w mm oferty przejrzysta nazwac nie mozna. jakies promocje, promocyjki, z tego mozna skorzystac, z tego nie mozna. czeski film. najgorsze jest wlasnie to, ze promocja jest czasowa i jak sie przegapi termin jej zakonczenia, to moze zabolec
 

Alundro

New member
W mojej okolicy (Łódź) wchodzi nowy dostawca usług "4web" -TV cyfrowa,internet,telefon i nawet ciekawą ofertę mają. Nawet 109 kanałów w cyfrowej jakości -tylko chyba 5 HD ale jest TVP HD. Xolzok wiem że TY też jesteś z Łodzi ale nie wiem z jakiej dzielnicy więc może Cię to zainteresuje. Na dodatek zakładają światłowody i max prędkość netu to 100 mb/s + dekodery 3G. Może wreszcie chociaż u mnie w MM dostanie po dupie.
 

exeqtor

New member
Mam "techniczne" pytanie.
Skoro od 1 marca zmienia się regulamin, w którym okres wypowiedzenia umowy staje się 3-miesięczny to jeśli umowa kończy mi się 21 kwietnia (to jest data kiedy zawarłem umowę z przedstawicielem Multimedii zatem pewnie ta data obowiązuje jako koniec umowy) to żeby zachować okres wypowiedzenia 1-miesięczny musiałbym złożyć wypowiedzenie najpóźniej 28 lutego ?
 

xolzok

New member
Bez reklam
W mojej okolicy (Łódź) wchodzi nowy dostawca usług "4web" -TV cyfrowa,internet,telefon i nawet ciekawą ofertę mają. Nawet 109 kanałów w cyfrowej jakości -tylko chyba 5 HD ale jest TVP HD. Xolzok wiem że TY też jesteś z Łodzi ale nie wiem z jakiej dzielnicy więc może Cię to zainteresuje. Na dodatek zakładają światłowody i max prędkość netu to 100 mb/s + dekodery 3G. Może wreszcie chociaż u mnie w MM dostanie po dupie.

Dzięki za info. Widziałem 4Web na Retkini. Ja mieszkam na Bałutach i jak na razie nie widziałem by wchodzili.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

i podłączyli mi DTV :D

i niedowiarki mam taką promocję na jak na umowie było napisane !! :) pierwszy raz mnie nie oszukali ^^

zobaczymy jak to będzie dalej ;]
 

masloww

New member
Bez reklam
Alundro
4web powinien mieć dużo więcej programów HD niż 5, tyle tylko że na swojej stronie może o tym nie informować; a to dlatego że ma w ofercie IPTV Jamboxa szczęściarzu
http://www.jambox.pl/telewizja-hd
http://www.jambox.pl/lista-programow
na Bałutach też ponoć jest
http://www.jambox.pl/zasieg?ocity=30
Jambox nie jest tani ale jest wart swej ceny
http://www.jambox.pl/sites/default/files/201102-cennik.pdf


exeqtor
poczytaj dokładnie umowę; na pewno nie kończy się ona 21 kwietnia, tylko prawdopodobnie ostatniego kwietnia; tak czy siak musisz złożyć wypowiedzenie do końca lutego tylko z wyraźnym zaznaczeniem że rezygnujesz z dniem końca umowy, co by cię wcześniej nie odłączyli i kary nie wlepili; jak złożysz wypowiedzenie w marcu to będzie ono skutkowało na koniec czerwca
 

Alundro

New member
masloww a widziałeś kiedyś albo znasz kogoś kto ma TV z 4 web? Ciekaw jestem jakości DTV i czy może jest opcja wypróbowania ich usług. Mam nadzieję że położą u mnie światłowody.
 

masloww

New member
Bez reklam
masloww a widziałeś kiedyś albo znasz kogoś kto ma TV z 4 web? Ciekaw jestem jakości DTV i czy może jest opcja wypróbowania ich usług. Mam nadzieję że położą u mnie światłowody.
nie znam nikogo kto ma TV z 4web ale znam dużo opinii o Jambox; jakość obrazu najlepsza na rynku ale mają kłopoty ze sprzętem – softem; w tym roku mają wprowadzić nowe modele STB, radziłbym poczekać na nie
http://www.hdtv.com.pl/forum/platformy-cyfrowe/49631-pytanie-o-jambox-i-ich-tunery-jakosc.html
temat na konkurencyjnym forum „kablowka Jambox.pl - ktokolwiek ma, ktokolwiek widzial w akcjii?”


http://www.facebook.com/board.php?uid=108389986168&f=2
 

Alundro

New member
masloww dzięki za tyle informacji. Jak narazie czekam na jakieś informacje reklamowe od nich. W tej chwili nie zaczęli nic robić więc liczę że jak wejdą to już z lepszym dekoderem. Gdy tylko wejdą z dobrą ofertą to podziękuję MM następnego dnia. Wczoraj zamówiłem sobie internet 6 mb/s z MM za 75 zł i to w promocji hehe to jest dobre. Ja bym pojechał do BOKu po lepszą ofertę ale rodzicom nie chciało się stać w kolejce. Dopiero na koniec rozmowy pani z infolinii poinformowała mnie o możliwości rezygnacji poprzez przysłanie wypowiedzenia listem poleconym.
 

exeqtor

New member
poczytaj dokładnie umowę; na pewno nie kończy się ona 21 kwietnia, tylko prawdopodobnie ostatniego kwietnia; tak czy siak musisz złożyć wypowiedzenie do końca lutego tylko z wyraźnym zaznaczeniem że rezygnujesz z dniem końca umowy, co by cię wcześniej nie odłączyli i kary nie wlepili; jak złożysz wypowiedzenie w marcu to będzie ono skutkowało na koniec czerwca

Dzięki za wyjaśnienie. Czyli muszę ich przycisnąć bo inaczej będę się z nimi "męczył" do wakacji.
Chyba, że zaproponują coś sensownego.
 
Do góry