TV HD w polskiej TK Multimedia

Snakeee

New member
Bez reklam
Co innego wyłączenie kilku kanałów a co innego wyłączenie analogu w ogóle..
Inna sprawa zyski MM!! Teraz musimy płacić za analog i DTV. Fajnie by było płacić tylko za DTV. Z drugiej strony będzie kicha z podziałem sygnału, przy analogu wystarczy dobry rozdzielacz i nie ma problemu. Jak będzie tylko DTV będzie problem. A płacenie za drugi dekoder w cenach bez promocji będzie drogo!
(jakby nie patrzeć zawsze d...a z tyłu)

Nic dodac, nic ujac, podsumowanie idealne :D
 

topsy

New member
Ostatnio kilka razy zauważyłem dziwne zachowanie modemu MM.
Zrywa połączenie, net przestaje działać, tel też. Czasem jest tak, że po kilku sekundach wszystko wraca do normy, ale dzisiaj pomógł tylko twardy reset.
Czy oni wydają jakiś update do firmware'u modemu? Może coś aktualizowali i modem robi się powoli lekko przeterminowany tak jak ich dekoder.
 

laaval

New member
male pytanko,

czy dekoder zawsze chodzi tak jak chodzi, niezależnie od modelu? ja posiadam ten z oddzielnym modemem i czasem mnie po prostu szlag trafia jak po jego uruchomieniu, chcę coś włączyć, a nie mogę, bo w tym momencie on sobie myśli. Albo jak nie działają klawisze (np. wyświetlam listę programów, a przycisk wyboru "ok" nie działa).

Czy w ogóle istnieje możliwość wymiany tego dekodera na taki z wbudowanym modemem (ze względu na mniejszą ilość kabli)?
 

tolesi

New member
Uwaga dla posiadaczy usługi MULTISAVER / 2 komputery . Od kwietnia podwyżka cen usługi do 7,98 zł /m-c.
Z tego powodu możliwośc rozwiązania umowy na tą usługę .
Info z ulotki w ostatnim rachunku MM .
 

xolzok

New member
Bez reklam
Dzięki za info. Muszę zrezygnować bo dostałem w opcji z netem.Za 5.99 jeszcze bym chciał, ale za 7,98 to ja dziękuję.


Już zrezygnowałem.
 
Ostatnia edycja:

zenon20

New member
Z multisaver w każdej chwili można zrezygnować dali mi to za 1zł przez dwa miesiące do nowej umowy na neta bo mi się kończyła powiem szczerze że nawet tego nie zamawiałem dopiero w domu w umowie doczytałem że mi to wcisnęli.
 

Frauka

New member
Bez reklam
Strasznie mnie wkurza takie uszczęśliwianie na siłę usługą, której nie chcę. A potem pamiętaj człowieku, żeby to wyłączyć. Tylko klientów z kasy kroją.
 

rosiaktotti

New member
na co się skarżyć ;d wczoraj Real z kumplami obejrzany w C+S HD Piękna jakość , świetny komenatrz, teraz w czwartek w PS HD Lech ;)
 

bourbon

New member
Bez reklam
czy wiadomo coś o fakcie, że od nocy do godz. 13 następnego dnia nie ma już szybszego internetu?

Hmm poważnie? W sobote do 13 godz jeszcze był przyspieszony. A jak było dzisiaj, to jakoś nie miałem okazji sprawdzić. W sumie to nigdzie nie pisali, że tak będzie na stałe...
 

spider1978

New member
Bez reklam
obraz krysztalik kosmiczna jakosc nie ma na co narzekac:p a propo sa jakies nowe informacje czy cos pozmienia sie od marca w dtv czy tylko w analogu pogrzebia w ofercie
 

Frauka

New member
Bez reklam
U mnie też net nadal z nocnym przyspieszeniem. :) Jak do czerwca tak będzie to zostanę przy umowie na 12mb :)
 
Do góry