TV HD w polskiej TK Multimedia

zenon20

New member
Ja tam nie wieżę w żaden Polsat HD bo jak by mieli go wprowadzić to by napisali o tym w liście tak jak o innych kanałach Polsatu tak samo jak wprowadzą Eskę czy Rebel jak by ta firma miała wprowadzić jakiś kanał muzyczny to wybrała by jeden z nich na pewno nie dwa za dużo człowiek z tą kablówką funkcjonuje i wie że oni nawet kanały które są FTA też nie za bardzo wprowadzają.A zresztą ta firma co roku z każdą nowością podwyższa abonament tak było rok temu z Eurosport i nSport teraz z Polsatami teraz znowu za rok może coś wprowadzą a potem wprowadzą podwyżkę.
 

masloww

New member
Bez reklam
Jak mówicie za ile coś będzie w MM to przypomniał mi się film Kontakt w którym to cywilizacja pozaziemska odesłała na Ziemię wraz z ukrytymi informacjami pierwszy sygnał wysłany w kosmos.Dotarł on chyba na Ziemię po 50 latach. Pewnie tak samo byłoby z wprowadzaniem kosmicznej jakości TV. MM wyśle reklamę w kosmos że wprowadzi Polsat HD oraz inne super jakościowo kanały odeślą nam to i po 50 latach będziemy w tym samym miejscu.
aaaa to już wiem gdzie się podział „Nowy pakiet programowy z największą ilością kanałów HD w Polsce” wysłany we wrześniu 2009; jeszcze tylko 48,5 lat ...
 

Attachments

  • MM.jpg
    MM.jpg
    20,1 KB · Wyś: 425

zenon20

New member
Pamiętam tą ulotkę w tedy to se nieżle pojechali ciekawe ile by ten pakiet kosztował w porównaniu z obecnym pakietem HD którego cena wynosi 19zł czyli dla abonentów posiadających np: pakiety Komfort i Sport znajdziemy tam tylko jeden wartościowy w miarę kanał czyli Animal Planet HD to lekka przesada.
 

NickSon

Member
Witam
Mam plan przejscia z UPC do MM strace nagrywarke i moze z 5-10 kanałów ale będę płacił 73zł mniej więc chyba warto?!
Podstawowe pytanie do was Jak się sprawuje tuner HD bez nagrywarki oferowany przez MM? Pilot tego urządzenia jest akceptowalny?:) Jakiej marki jest ten tuner?
 

masloww

New member
Bez reklam
Witam
Mam plan przejscia z UPC do MM strace nagrywarke i moze z 5-10 kanałów ale będę płacił 73zł mniej więc chyba warto?!
Podstawowe pytanie do was Jak się sprawuje tuner HD bez nagrywarki oferowany przez MM? Pilot tego urządzenia jest akceptowalny?:) Jakiej marki jest ten tuner?
jeśli akceptujesz ofertę programową i pogorszenie jakości obrazu to możesz przechodzić;
choć nie chce mi się wierzyć że zaoszczędzisz 73 zł !!! dostałeś tak dobrą ofertę w BOK-u czy sam sobie obliczyłeś? jaką konkretnie ofertę masz na myśli?
dla swojego dobra poświęć trochę czasu i poczytaj sobie ten wątek, nie musisz cały czytać ale ostatnie kilkadziesiąt do stu stron a dowiesz się o wszystkich bolączkach DTV w MM
ADB-5810CD
http://www.multimedia.pl/object.php/act/sho/oid/12edef1cb90aabba7c3ba70422f41a61


p.s.
ludzie mają jednak różne priorytety; u mnie ostatnia rzeczą która ma wpływ na wybór danej oferty jest pilot w sprzęcie
 

rosiaktotti

New member
Witam
Mam plan przejscia z UPC do MM strace nagrywarke i moze z 5-10 kanałów ale będę płacił 73zł mniej więc chyba warto?!
Podstawowe pytanie do was Jak się sprawuje tuner HD bez nagrywarki oferowany przez MM? Pilot tego urządzenia jest akceptowalny?:) Jakiej marki jest ten tuner?
Wszystko, ok poza tym, że się tnie, nie działa regulacja głośności hdmi :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

NickSon

Member
Wiec tak w UPC mam 3 usługi telefon bez ograniczeń kabłowka analog/cyfra HD MAX z PVR i chyba 30Mbitów internet to wszystko za 200zł
w MM dostaje kablówka analog/cyfra bez nagrywarki telefon bez ograniczeń i internet 20Mbit za 127zł i umowa na 12miesięcy co dla mnie jest ważne przed euro 2012 ( MM nie ma zadnego kanału tvp w HD UPC ma tvpHD) więc jak coś to przed EURO 2012 wybiore odpowiednią ofertę i np wróce do UPC Mysle że chyba warto zaryzykować i przez rok zaoszczedzić prawie 900zł

Co znaczy że obraz sie tnie? często? na jakich kanałach? może to lokalne problemy wynikające z mechanicznej usterki ?:) Gorszy obraz? miał ktoś możliwość porównania obrazu z innymi platformami?
 

NickSon

Member
Tyle że ja w UPC też mam byle jaką jakośc z tunera cyfrowego obraz jest mniej ostry niż te same programy po analogu. Mieszkam w Warszawie Multimedia weszła na blok jakieś dwa lata temu. Ja chcę tylko dobry silny sygnał analogowy bez zakłóceń.
 

masloww

New member
Bez reklam
w Warszawie jest nówka sieć z nową stacją czołową; analog powinien być dobrej jakości;
jeśli chodzi o STB to przejdź się do BOK-u, tam pewnie mają STB do zabawy i sam zobacz czy będzie ci odpowiadać
 

zenon20

New member
Chłopie to się wpakowałeś u mnie w Chełmie UPC świadczy wszystkie usługi oprócz tv cyfrowej i tylko dla tego wybrałem MM bo dla samego analogu nie pójdę do UPC.
 

Domer

New member
Zalezy od sieci w danym miescie. Np u mnie jest ok, a w innych miastach ludzie narzekaja na jakosc obrazu. Jedyne co moge napisac, to jakosc dekodera. Jest tragiczna, dziala strasznie wolno i muli bardzo czesto.
 

NickSon

Member
Jeśli wszedzie MM stosuje te same pasma cyfrowe to jakość powinna być ta sama u każdego a różne opinie wynikają raczej z różnych oczekiwań co do jakości...

Czy to pudło cyfrowe na wyświetlaczu informuje jaką stacje mamy włączoną?
 

rosiaktotti

New member
jak miałem DTV to mi się dekoder nie zacinał;
poczytaj opinię gonzo3
http://www.hdtv.com.pl/forum/platformy-cyfrowe/13033-tv-hd-w-polskiej-tk-multimedia-658.html
nie przypominam sobie opinii by ktoś przeszedł z innej kablówki lub platformy do MM i zachwalał jakość DTV; w odwrotnym kierunku opinii jest pełno
nie nie mów mi, że nigdy Ci się nie ciął dekoder jak go włączałeś (pierwsze 3 min jakoś) Kanały się nie zacinają, ale dekoder TAK guide zmiana kanałów itp. tak przez pierwsze 3 min, ale to raz na jakiś czas( ja mam dekoder z wbudowanym modemem)
 

masloww

New member
Bez reklam
przy włączaniu owszem, czasami zamulał; tego nie brałem pod uwagę bo w tych ADB-kach to taki „standard” odpalania softu; ale już później w czasie normalnego użytkowanie nie było zacięć
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jeśli wszedzie MM stosuje te same pasma cyfrowe to jakość powinna być ta sama u każdego a różne opinie wynikają raczej z różnych oczekiwań co do jakości...

Czy to pudło cyfrowe na wyświetlaczu informuje jaką stacje mamy włączoną?


Powinna, ale nie jest! Weź pod uwagę, że w wielu miastach MM przejęła mniejsze lokalne sieci kablowe ze starą infrastrukturą i nic w niej nie poprawiła....
Także teoria swoje a praktyka swoje. Prawda jest taka, że stare kilkudziesięcioletnie okablowanie "skręcone na kuroka" nie daje rady...

Pudło cyfrowe jak napisałeś nie informuje na wyświetlaczu jaka to jest aktualnie stacja, jest tylko przyporządkowany numer.
 

topsy

New member
NickSon
Również jestem z Warszawy, niestety wszystko to, co koledzy napisali wcześniej to prawda.
Tragiczna, jakość analogu, DTV, bez względu na miejsce zamieszkania, wstrętny musztardowy kolor dekodera, który potrafi się zawieszać. Pilot rodem z lat 80's
Z telefonem i Internetem jest dobrze.
Czasami zdarzają się braki sygnały przez kilka godzin, szczególnie w nocy.
Czyli w razie problemów będziesz musiał korzystać z komórki.
 
Ostatnia edycja:

zenon20

New member
Nie wieżę w to że jakość DTV w mm jest wszędzie taka sama u mnie np kanały Domo czy 4fun.tv to jedna wielka mazocha na ekranie tv reszta też nie lepsza ale ludzie z Gdyni czy Kalisza raczej nie widzą problemów jedyne na co nie mogę narzekać to internet.
 

spider1978

New member
Bez reklam
nie wiem czy mnie sie tylko zdaje ale od jakiegos czasu pogorszyla sie jakosc programow HD w szczegolnosci Discovery HD Showcase i Animal Planet HD no chyba ze u mnie cos ze wzrokiem nie tak:p
 
Do góry