TV HD w polskiej TK Multimedia

pattro

New member
Bez reklam
Re

Uwaga Uwaga !

Po roku przerwy z DTV w MM postanowiłem z dniem 24 luty wrócić ! :D
Cyfra + ma słabe promocje, a w MM dosyć ciekawa się trafiła. Więc tak

Pakiet Komfort HD (nareszcie w Gorzowie!) za 59 zł + pakiet Kids, Sport HD, Film za 15 gr + Canal + z HD 24 zł + pakiet HD za 5 zł + dekoder PVR HD 29,99 zł aktywacja.

I te ceny są stałe na całą umowę, umowa na 12 miesięcy. ^^ walczyłem o taką promocje aż 4 dni pani co wieczór dzwoniła :D ale się udało :eek:k:

No zobaczymy jak to będzie ;)


a z nowości programowych to się trochę zmieni :roll:
od 1 Marca do DTV wchodzi (bynajmniej w Gorzowie, info pewne z lokalnego biura i od techników) TVP Sport i Tele 5. Z analogu wypada BBC Entertainment, TVP Sport oraz Tele 5 i Fashion.TV wchodzi Polsat Sport, Polsat News i Polsat 2. Także w marcu jak to technik powiedział dołączyć ma Polsat HD ( umowa podpisana jednak jest dość dziwny termin wprowadzenia ) oraz na 100% Rebel.TV i trwają rozmowy na temat ESKA.TV ;)

no i to by było tyle ^^
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Porzucasz świetną jakość Cyfry Plus :D na rzecz mydła w MM......:niewiem:

no nie chcę bulić za Cyfre + 130 zł :fool: teraz miałem fajną promocje 79 zł z Orange Sport płaciłem dekoderem Canal + HD FilmBox'em i HD Mix :cry: ale to już historia :cry:

a w MM dość ciekawa promocja i w sumie zależy mi na Polsatach, Canal + i Nat Geo HD :D

ale przy ekskluzywnej N nadal zostaję już trzeci rok :cool:
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Swiat staje na glowie, pattro znow bedzie mial DTV.
Ja nadal sie nie zdecydowalem na powrot, jakos nie moge sie przekonac, moze wytrzymam do wiosny, pozniej to juz malo ogladam TV i do jesieni przetrzymam:D
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Swiat staje na glowie, pattro znow bedzie mial DTV.
Ja nadal sie nie zdecydowalem na powrot, jakos nie moge sie przekonac, moze wytrzymam do wiosny, pozniej to juz malo ogladam TV i do jesieni przetrzymam:D

ha :D no wiesz ja także się wahałem ale taka promocja i to tylko (aż) rok :D można zobaczyć jak to się ma w Gorzowie teraz ^^
 

topsy

New member
Trochę zmieniając temat.
Czy istnieje możliwość obsługi dekodera MM z innego pilota poprzez wpisanie kodów ?
Mam w pilocie od tv możliwość sterowania dekoderami ,stb, br, etc. tylko w instrukcji nie mogę wyszukać odpowiednich kodów do tej marki .
Może komuś się udało z odpowiednim czterocyfrowym kodem ?
 

Fruciak

New member
Trochę zmieniając temat.
Czy istnieje możliwość obsługi dekodera MM z innego pilota poprzez wpisanie kodów ?
Mam w pilocie od tv możliwość sterowania dekoderami ,stb, br, etc. tylko w instrukcji nie mogę wyszukać odpowiednich kodów do tej marki .
Może komuś się udało z odpowiednim czterocyfrowym kodem ?

Ja posiadam pilocika Logitecha Harmony one i mi śmiga z PVR'em :) z tego co wiem będziesz miał problem aby zwykłym pilotem od TV sterować BOX'em przerabiałem ten temat.
 

spider1978

New member
Bez reklam
pattro to mowisz ze POLSAT HD ma sie pojawic?;) to by byla calkiem ciekawa nowinka. Ciekawe kiedy CANAL+ GOL moze najlepiej zapytac sie o to bezposrednio w C+:p
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

pattro to mowisz ze POLSAT HD ma sie pojawic?;) to by byla calkiem ciekawa nowinka. Ciekawe kiedy CANAL+ GOL moze najlepiej zapytac sie o to bezposrednio w C+:p

tak od marca jak zapewniał technik Polsat HD będzie wprowadzany ;)i do końca marca ma być wszędzie ;] Canal + Gol raczej nie będzie gdyż jak to powiedział technik szkoda miejsca w kablu na kanał który nadaje z 24 godziny w tygodniu ^^

trochę się z nim zgodzę bo w C+ mam Canal + Gol i szczerze powiem jak jeden mecz tam na żywo oglądałem to cud :D
 

spider1978

New member
Bez reklam
pattro TVP Sport mysle ze to tez dobra wiadomosc ze bedzie w DTV. Jak bedzie wygladal podobnie jak przykladowo TVP Kultura to nie ma co narzekac. Eska TV tez by sie przydala bo na Viva to ostatnio nawet disco polo juz leci wiec zeszli na psy
 

rc83

New member
Problem z HDMI Panasonic tx-p46g20e

Witam,
Mam problem z podłączeniem dekodera multimedii przez złącze HDMI. Mianowicie po podłączeniu i przełączeniu dekodara na 1080 lub inna rozdzielczość obraz wskakuje na chwile i znika (czarne tło wskakuje). Przez euro wszystko jest ok. Czy to wina kabla czy szukać problemu gdzie indziej? Telewizor to Panasonic tx-p46g20e.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Witam,
Mam problem z podłączeniem dekodera multimedii przez złącze HDMI. Mianowicie po podłączeniu i przełączeniu dekodara na 1080 lub inna rozdzielczość obraz wskakuje na chwile i znika (czarne tło wskakuje). Przez euro wszystko jest ok. Czy to wina kabla czy szukać problemu gdzie indziej? Telewizor to Panasonic tx-p46g20e.

kabel :) ewentualnie wejście HDMI w TV ;)
 

dandee

New member
Witam,
Mam problem z podłączeniem dekodera multimedii przez złącze HDMI. Mianowicie po podłączeniu i przełączeniu dekodara na 1080 lub inna rozdzielczość obraz wskakuje na chwile i znika (czarne tło wskakuje). Przez euro wszystko jest ok. Czy to wina kabla czy szukać problemu gdzie indziej? Telewizor to Panasonic tx-p46g20e.

proponuje zamienić hdmi na component - ja nie widzę żadnej różnicy a dodatkowo po componenecie można regulować głośność pilotem od dekodera
 

dandee

New member
Uwaga Uwaga !


Po roku przerwy z DTV w MM postanowiłem z dniem 24 luty wrócić ! :D
Cyfra + ma słabe promocje, a w MM dosyć ciekawa się trafiła. Więc tak

Pakiet Komfort HD (nareszcie w Gorzowie!) za 59 zł + pakiet Kids, Sport HD, Film za 15 gr + Canal + z HD 24 zł + pakiet HD za 5 zł + dekoder PVR HD 29,99 zł aktywacja.

I te ceny są stałe na całą umowę, umowa na 12 miesięcy. ^^ walczyłem o taką promocje aż 4 dni pani co wieczór dzwoniła :D ale się udało :eek:k:

No zobaczymy jak to będzie ;)


a z nowości programowych to się trochę zmieni :roll:
od 1 Marca do DTV wchodzi (bynajmniej w Gorzowie, info pewne z lokalnego biura i od techników) TVP Sport i Tele 5. Z analogu wypada BBC Entertainment, TVP Sport oraz Tele 5 i Fashion.TV wchodzi Polsat Sport, Polsat News i Polsat 2. Także w marcu jak to technik powiedział dołączyć ma Polsat HD ( umowa podpisana jednak jest dość dziwny termin wprowadzenia ) oraz na 100% Rebel.TV i trwają rozmowy na temat ESKA.TV ;)

no i to by było tyle ^^

pattro
jestem z Gorzowa i na mojej ulicy jeszcze komfortu nie ma - podobno ma być na dniach
Napisz proszę jak negocjowałeś promocję - tel czy w punkcie obsługi i jakich argumentów używałeś.
I jeszcze jedna sprawa - czy wystarczy posiadanie minimalnego zestawu w analogu żeby mieć komfort w dtv?
F1 od tego sezonu ma być w HD podobno , ciekawe czy polsat przesunie transmisje do Polsatu Sport HD bo z tego co pamiętam to relacje były na PS Extra ( no chyba że się mylę )
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

pattro
jestem z Gorzowa i na mojej ulicy jeszcze komfortu nie ma - podobno ma być na dniach
Napisz proszę jak negocjowałeś promocję - tel czy w punkcie obsługi i jakich argumentów używałeś.
I jeszcze jedna sprawa - czy wystarczy posiadanie minimalnego zestawu w analogu żeby mieć komfort w dtv?
F1 od tego sezonu ma być w HD podobno , ciekawe czy polsat przesunie transmisje do Polsatu Sport HD bo z tego co pamiętam to relacje były na PS Extra ( no chyba że się mylę )

no to tak negocjowałem przez telefon :) argumenty różne ze potrzebuje tego i tego za taką cenę pani dawała wyższą ja że nie i np chce za Canal + z HD płacić 24 zł a nie 29 zł :) analog masz wliczony w cenę Komfortu w DTV ;) i z tego co się orientuje po znajomych to DTV jest w całym Gorzowie ^^
można wiedzieć na jakiej ulicy jeszcze nie ma ? :) sprawdzę to ;)
 

dandee

New member
no to tak negocjowałem przez telefon :) argumenty różne ze potrzebuje tego i tego za taką cenę pani dawała wyższą ja że nie i np chce za Canal + z HD płacić 24 zł a nie 29 zł :) analog masz wliczony w cenę Komfortu w DTV ;) i z tego co się orientuje po znajomych to DTV jest w całym Gorzowie ^^
można wiedzieć na jakiej ulicy jeszcze nie ma ? :) sprawdzę to ;)

Wyszyńskiego numery powyżej 90
kilka dni temu jeszcze nie było możliwośći
dzięki
 

maxio

New member
Uwaga Uwaga !

Po roku przerwy z DTV w MM postanowiłem z dniem 24 luty wrócić ! :D
Cyfra + ma słabe promocje, a w MM dosyć ciekawa się trafiła. Więc tak

Pakiet Komfort HD (nareszcie w Gorzowie!) za 59 zł + pakiet Kids, Sport HD, Film za 15 gr + Canal + z HD 24 zł + pakiet HD za 5 zł + dekoder PVR HD 29,99 zł aktywacja.

I te ceny są stałe na całą umowę, umowa na 12 miesięcy. ^^ walczyłem o taką promocje aż 4 dni pani co wieczór dzwoniła :D ale się udało :eek:k:

No zobaczymy jak to będzie ;)


a z nowości programowych to się trochę zmieni :roll:
od 1 Marca do DTV wchodzi (bynajmniej w Gorzowie, info pewne z lokalnego biura i od techników) TVP Sport i Tele 5. Z analogu wypada BBC Entertainment, TVP Sport oraz Tele 5 i Fashion.TV wchodzi Polsat Sport, Polsat News i Polsat 2. Także w marcu jak to technik powiedział dołączyć ma Polsat HD ( umowa podpisana jednak jest dość dziwny termin wprowadzenia ) oraz na 100% Rebel.TV i trwają rozmowy na temat ESKA.TV ;)

no i to by było tyle ^^

oj kolego kolego. Albo ściemniasz, albo ktoś Cie nieźle wkręcił przez telefon.
Po 1: wraz z promocją, którą podpisałeś nie jest dostępny dekoder PVR ale zwykły STB. O nagrywarce zapomnij.
2: Canal + kosztuje przez 2 m-ce 1 zł, potem 29. HD to 6 zł nie 5.
3: nie Polsat HD a Polsat Sport HD - a to duża różnica.
4: co do pakietów Film Sport i Kids - faktycznie 15gr za pakiet przez cały okres trwania umowy.

Jak przyjdzie technik to dokładnie przeczytaj umowę, bo z tego co piszesz, to żyjesz w błogiej nieświadomości. A co do wchodzących kanałów- technicy gówno wiedzą. Z tym Rebel TV i Eska TV to nieźle pomarzył...
 
Do góry