TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
ścisnęli aby Polsaty zmieścić; z resztą nie wszędzie im się jeszcze udało zmieścić PS HD więc sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy jest miejsce na inne programy HD (Polsat HD);

czy NGC SD nadal leci w DTV i zajmuje niepotrzebnie miejsce?
 

spider1978

New member
Bez reklam
nadal jest NG SD. jak tak dalej bedzie to zrezygnuje z kanalow HD bo robia sobie normalnie jaja. pytam sie bo ostatnio malo ogladalem tv ale wczoraj zapodalem sobie animal planet hd i jak akcja byla w lesie to na drzewach i lisciach tworzyla sie pixeloza a wczesniej nic takiego nie zauwazylem. PS HD to porazka w szczegolnosci jak relacje realizuje PS satkowka nie da sie patrzec taka kaszanka
 

bourbon

New member
Bez reklam
Dziwne, że nikt tu jeszcze nie napisał o wczorajszej wieczornej awarii we Wrocławiu - u mnie padło wszystko, czyli net, tel, dtv, analog...
 

gojar

Member
Gorzów - Wyczółkowskiego. Od godz. 19 nie ma internetu, cyfry, analogu i telefonu. Na infolinii oczywiście info, że pomoc techniczna czynna w soboty do 17:00. Czyli do poniedziałku zero usług... Całe szczęście, że podpisałem na koniec stycznia z "n" nową umowę. Chociaż tv będzie do poniedziałku. Bez komentarza.Dobrze że ktoś z sąsiadów ma sieć bez zabezpieczeń, bo żona zabrała do pracy modem z orange :)
22:00 - CUD. Wszystko działa :)
 
Ostatnia edycja:

Alundro

New member
U mnie w Łodzi przez cały dzisiejszy dzień nie ma internetu ani telefonu. Oby to jutro usunęli. Szkoda ze trafiło sie to w niedziele.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Czyżby TVP1 w DTV przeszło całkowicie na format 16/9? Ogladam sobie Teleexpress, a tu proporcje obrazu poprawne jak np. na Polsat News :-D Normalnie jestem w szoku. Tylko szkoda, że w analogu jest jakoś wycięty ten obraz do 4/3.
 

Fruciak

New member
nie wiem czy mnie sie tylko zdaje ale od jakiegos czasu pogorszyla sie jakosc programow HD w szczegolnosci Discovery HD Showcase i Animal Planet HD no chyba ze u mnie cos ze wzrokiem nie tak:p

No to chyba rzeczywiście masz coś ze wzrokiem, uważasz że każdy kontekt który daje Animal Planet HD i Discovery jest rzeczywiście w HD ? Czy może nauczyliście że jak jest znaczek HD to już wszystko leci w HD ?
 

maqczo

New member
1. a ja mam pytanie. multimedia wprowadzilo telewizje iptv, jak doczytalem jest ona prowadzona kablem tylko tym internetowym(chodzi o koncowke rj-11 lub rj-45). i tu pytanie czy da sie ten typ telewizji rozdzielic na 2 telewizory? jesli sie nie da to czy mozna taka usluge kupic?(multiroom)
2. konczy mi sie wlasnie umowa z mm i czy moge jakos uzyskac znizke przez to albo jakos negocjowac z nimi w punkcie obslugi klienta?
bo jakos nie widzi mi sie zeby po dwoch latach jedynie zwiekszyla mi sie predkosc internetu z 1mb na 2mb zebym mial taka sama cene....
pozdrawiam i prosze o odpowiedz ;)
 
Do góry