TV HD w polskiej TK Multimedia

dandee

New member
oj kolego kolego. Albo ściemniasz, albo ktoś Cie nieźle wkręcił przez telefon.
Po 1: wraz z promocją, którą podpisałeś nie jest dostępny dekoder PVR ale zwykły STB. O nagrywarce zapomnij.
2: Canal + kosztuje przez 2 m-ce 1 zł, potem 29. HD to 6 zł nie 5.
3: nie Polsat HD a Polsat Sport HD - a to duża różnica.
4: co do pakietów Film Sport i Kids - faktycznie 15gr za pakiet przez cały okres trwania umowy.

Jak przyjdzie technik to dokładnie przeczytaj umowę, bo z tego co piszesz, to żyjesz w błogiej nieświadomości. A co do wchodzących kanałów- technicy gówno wiedzą. Z tym Rebel TV i Eska TV to nieźle pomarzył...


MM to taka dziwna firma że w różnych miastach ma różne promocje , co miasto to inaczej także kto wie...
 

pattro

New member
Bez reklam
oj kolego kolego. Albo ściemniasz, albo ktoś Cie nieźle wkręcił przez telefon.
Po 1: wraz z promocją, którą podpisałeś nie jest dostępny dekoder PVR ale zwykły STB. O nagrywarce zapomnij.
2: Canal + kosztuje przez 2 m-ce 1 zł, potem 29. HD to 6 zł nie 5.
3: nie Polsat HD a Polsat Sport HD - a to duża różnica.
4: co do pakietów Film Sport i Kids - faktycznie 15gr za pakiet przez cały okres trwania umowy.

Jak przyjdzie technik to dokładnie przeczytaj umowę, bo z tego co piszesz, to żyjesz w błogiej nieświadomości. A co do wchodzących kanałów- technicy gówno wiedzą. Z tym Rebel TV i Eska TV to nieźle pomarzył...

taka promocja jak podałeś jest na internecie ! :)
a ja dostałem list z MM ze mają dla mnie ofertę specjalną (kończyła mi się umowa na fona i neta)i tam był numer telefonu i tak rozpoczęła się walka o promocje :) i pierwszego dnia podpisałem umowę na neta 6 mb za 57 zł (trochę drogo no ale cóż) telefon za 29 zł w tym tam ileś minut darmowych (to akurat na dwa lata) i potem kilka dni walki o fajną promocję na DTV. :) i się udało pani nawet przełożonego pytała czy tak może ^^ :D i wiesz w MM siedzę od 2004 roku ( początkowo telewizja analogowa, potem internet i telefon) i byłem pierwszym z nielicznych w Gorzowie który miał DTV gdzie było z 25 kanałów tylko (pakiet Basic) i widać coś staż z MM daje ;) umowa na neta już doszła na fona też ;) przyjdzie technik i sprawdzę jak jest napisane jak coś będzie nie tak to nie podpiszę i tyle ;) Polsat Sport HD już dawno w Gorzowie jest dostępny. A od 1 Marca ma być Polsat HD ( info od techników i jeszcze z biura MM w Gorzowie i od tej pani przez fona ) i Rebel.TV i Eska.TV też mają być na 70% ;) (ale MM często obiecuje a wiadomo... dlatego mówię tylko co mówią oni :D i nie potwierdzam ze tak na 100% się stanie! ;)) więc jak komuś się kończy umowa na DTV to niech walczy tak jak ja kilka dni o dobrą promocję ;)
tak wgl najpierw chcieli miesięcznie za dekoder PVR 20 zł :fool:
 

maxio

New member
taka promocja jak podałeś jest na internecie ! :)
a ja dostałem list z MM ze mają dla mnie ofertę specjalną (kończyła mi się umowa na fona i neta)i tam był numer telefonu i tak rozpoczęła się walka o promocje :) i pierwszego dnia podpisałem umowę na neta 6 mb za 57 zł (trochę drogo no ale cóż) telefon za 29 zł w tym tam ileś minut darmowych (to akurat na dwa lata) i potem kilka dni walki o fajną promocję na DTV. :) i się udało pani nawet przełożonego pytała czy tak może ^^ :D i wiesz w MM siedzę od 2004 roku ( początkowo telewizja analogowa, potem internet i telefon) i byłem pierwszym z nielicznych w Gorzowie który miał DTV gdzie było z 25 kanałów tylko (pakiet Basic) i widać coś staż z MM daje ;) umowa na neta już doszła na fona też ;) przyjdzie technik i sprawdzę jak jest napisane jak coś będzie nie tak to nie podpiszę i tyle ;) Polsat Sport HD już dawno w Gorzowie jest dostępny. A od 1 Marca ma być Polsat HD ( info od techników i jeszcze z biura MM w Gorzowie i od tej pani przez fona ) i Rebel.TV i Eska.TV też mają być na 70% ;) (ale MM często obiecuje a wiadomo... dlatego mówię tylko co mówią oni :D i nie potwierdzam ze tak na 100% się stanie! ;)) więc jak komuś się kończy umowa na DTV to niech walczy tak jak ja kilka dni o dobrą promocję ;)
tak wgl najpierw chcieli miesięcznie za dekoder PVR 20 zł :fool:

Gwarantuje Ci że PVR nie zobaczysz. Dostałeś dokładnie ofertę z internetu. Nic innego. A pismo otrzymałeś po złożeniu rezygnacji...
 

Kristop

New member
Polsat HD, Rebel TV, Eska TV, ktos niezle nasciemnial.
To zeby TVP Sport mial byc w DTV rowniez zdziwiony jestem.
W Gorzowie chyba maja jakies niesamowite informacje, z checia bym te kanaly zobaczyl ale zadnych wiadomosci o ich wprowadzeniu nie slyszalem.
Postaram sie cos dowiedziec.

Co do Gorzowa pakiet Cyfrowy Komfort wprowadzany jest sukcesywnie (pisalem wam ze bedzie lada moment jakis czas temu), nie na calym obszarze jest dostepny, kolejne ulice podlaczane sa stopniowo. Nie wiem jak ten stan wyglada aktualnie.
 

pattro

New member
Bez reklam
Polsat HD, Rebel TV, Eska TV, ktos niezle nasciemnial.
To zeby TVP Sport mial byc w DTV rowniez zdziwiony jestem.
W Gorzowie chyba maja jakies niesamowite informacje, z checia bym te kanaly zobaczyl ale zadnych wiadomosci o ich wprowadzeniu nie slyszalem.
Postaram sie cos dowiedziec.

Co do Gorzowa pakiet Cyfrowy Komfort wprowadzany jest sukcesywnie (pisalem wam ze bedzie lada moment jakis czas temu), nie na calym obszarze jest dostepny, kolejne ulice podlaczane sa stopniowo. Nie wiem jak ten stan wyglada aktualnie.

no też się zdziwiłem ale co poradzisz ;) może to prawda może nie ^^
wiesz w Gorzowie rok wprowadzali Cyfrowy Komfort i jak się pytało co jakiś czas to było tylko "już na dniach będzie" :roll: no wiesz zapewniano mnie przez telefon nawet przed zgodą na umowę ze Polsat HD będzie kilka razy o to pytałem różnych osób ;)

a może ty masz jakieś info też o nowościach ^^ ?

co od tego że w Gorzowie ulicami Cyfrowy Komfort dostępny to może i prawda ale nie rozumiem jednego dlaczego MM szczyciła się na konferencji prasowej w Gorzowie ze Cyfrowy Komfort w DTV dostępny w całym mieście? :fool: dowód poniżej :)

Na dzisiejszej konferencji przedstawiciele Multimedia Polska poinformowali o dostępności w całym mieście telewizji cyfrowej oraz internetu z prędkością 20 mb/s.

– Dzięki inwestycjom w mieście uruchomiliśmy pełną ofertę cyfrową powiększona w podstawowym pakiecie do 70 kanałów w tym 12 w wysokiej rozdzielczości HD (high definition) z wieloma funkcjami, które powodują, że korzystanie z telewizji staje się przyjemnością – mówi Barbara Nowicka, regionalny koordynator sprzedaży w Multimedia Polska.


Źródło: Gorzów 24


dziwne to wszystko ... :hmm:
 

piotreksuchy

New member
wprowadzenie Polsat HD to moim zdaniem dalszy ciąg "nowej" współpracy między Polsatem a mm, skoro pojawiły się już prawie wszystkie kanały z portfolio Polsatu, to dlaczego miało by nie być Polsat HD


Druga sprawa to oferta MM w analogu ..., tak na prawdę został jeden kanał muzyczny - Viva

Polsat Futbol moim zdaniem do analogu powinien trafić skoro płaci się za ten pakiet 65 zł, do tego jakiś porządny kanał muzyczny, bo za przeproszeniem na to buractwo nie mam siły patrzeć ...

W domu mam 3 telewizory, dwie osoby mogą korzystać jedynie z analogu, oferta mm jest moim nie zadowalająca
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
pattro

Oczywiście, że co miasto to inna oferta w MM i trzeba negocjować!
Zadziwia mnie mimo wszystko oferta jaką otrzymałeś na Canal plus. Mi zaoferowano 29zł przez dwa miesiące a później 45 (oczywiście z HD bo inna opcja mnie nie interesuje) umowa na rok. Niestety negocjacje w BOK jak i na infolinii skończyły się twierdzeniem, że innej opcji nie ma i jak mi to nie odpowiada to mogę zrezygnować...
 

pattro

New member
Bez reklam
pattro

Oczywiście, że co miasto to inna oferta w MM i trzeba negocjować!
Zadziwia mnie mimo wszystko oferta jaką otrzymałeś na Canal plus. Mi zaoferowano 29zł przez dwa miesiące a później 45 (oczywiście z HD bo inna opcja mnie nie interesuje) umowa na rok. Niestety negocjacje w BOK jak i na infolinii skończyły się twierdzeniem, że innej opcji nie ma i jak mi to nie odpowiada to mogę zrezygnować...

no ja także się zdziwiłem ;) ciągle im mówiłem zależy mi na dobrej cenie za Canal + z HD inaczej nie podpiszę i się walczyło walczyło ha :D
 

Alundro

New member
Dziwne że MM wprowadziłaby Polsat HD tak po cichu .Jeżeli mieli plany wprowadzenia w wersji HD to dlaczego nie było tej informacji razem z innymi dotyczącymi Polsatów. Mało kto ogląda jakiś Polsat Cafe czy inne pierdoły a kanał który ogląda sporo polaków zostanie wprowadzony tylnymi drzwiami. Chyba że chcą zrobić -suprise-następny kanał w HD ale za 10 zł. Co jak co ale MM lubi chwalić się nawet jakimiś pierdołami a z tego to już by zrobili szum dawno temu.
 

pattro

New member
Bez reklam
Dziwne że MM wprowadziłaby Polsat HD tak po cichu .Jeżeli mieli plany wprowadzenia w wersji HD to dlaczego nie było tej informacji razem z innymi dotyczącymi Polsatów. Mało kto ogląda jakiś Polsat Cafe czy inne pierdoły a kanał który ogląda sporo polaków zostanie wprowadzony tylnymi drzwiami. Chyba że chcą zrobić -suprise-następny kanał w HD ale za 10 zł. Co jak co ale MM lubi chwalić się nawet jakimiś pierdołami a z tego to już by zrobili szum dawno temu.

ponoć Polsaty dodawane są do końca marca i do końca marca mają być wszystkie wszędzie ;) no zobaczymy ^^
 

spider1978

New member
Bez reklam
Z tego co pisalo kiedys na media2 jesli jakis operator zdecyduje sie na pelna oferte programowa polsatu to otrzymuja dodatkowo jako bonusowo Polsat HD wiec jak dla mnie to by chyba byla glupota wielka ze strony MM jesli by nie skorystali z tego
 

Alundro

New member
Jak mówicie za ile coś będzie w MM to przypomniał mi się film Kontakt w którym to cywilizacja pozaziemska odesłała na Ziemię wraz z ukrytymi informacjami pierwszy sygnał wysłany w kosmos.Dotarł on chyba na Ziemię po 50 latach. Pewnie tak samo byłoby z wprowadzaniem kosmicznej jakości TV. MM wyśle reklamę w kosmos że wprowadzi Polsat HD oraz inne super jakościowo kanały odeślą nam to i po 50 latach będziemy w tym samym miejscu.
 
Do góry