TV HD w polskiej TK Multimedia

Fruciak

New member
Też byłam zadowolona. Zadowolenie minęło po wizycie u brata jak zobaczyłam kanały N.
Wtedy dotarło do mnie jak bardzo MM kompresuje te kanały.
Moim rodzicom MM też odpowiada. Ja jestem tą, którą wkurza mleko, płacenie za analog, którego nie używałam w ogóle. Gdyby to kosztowało 20-30 zł to ok. Ale 66 zł (66 bo zgodnie z promocją obowiązkowo musialam zatrzymać jakiś pakiet i wybrałam Film) gdzie mogę oglądać tylko 3 kanały w HD, mnie nie zadowala.

Jedynie internet sobie zostawiłam i w czerwcu przedłużę umowę. Ale na tym polu też stwierdzam, że napychają ludzi na maksa, żeby jak najwięcej mln zysku było a potem w godzinach szczytu mam zamiast 12mb - 8 i to muszę się cieszyc :p

Frauka: z twoich wypowiedzi można wywnioskować że sama się gubisz, do niedawna pisałaś że analog wygląda tak samo jak DTV poza serwisami HD i nie widzisz zbytniej różnicy i dlatego go oglądasz, więc o co tutaj chodzi ? poniższy post neguje to co ostatnio pisałaś..
 

bourbon

New member
Bez reklam
Na stronie MM jest już nowsza lista programów. Dodali nawet Polsat Sport HD, którego ciągle brak w dekoderach i pakiet "Sport" zamienili w "Sport HD".
I teraz pytanie, czy ktoś kto ma pakiet "Sport", nie będzie musiał przejść na "Sport HD" by mieć PS HD? W końcu po MM to wszystkiego można się spodziewać...
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
Witam wszystkich,
Mam pytanie odnośnie dekoderów jakie oferuje Multimedia. Przedłużyłem z nimi umowę na 18 m-cy w zamian zaoferowali mi telewizję cyfrową za 50 zl. Przyszedł monter i okazało się że ten dekoder musi mieć połączenie z modemem. Chwila rozmowy z monterem, trochę ponarzekałem na ilość kabli i monter się "wysypał" że jest jakiś dekoder zintegrowany. Jeżeli ktoś coś wie na ten temat to proszę o info.

Pozdrawiam.
wiele dekoderów w MM nie było, w sumie aż 3 modele; na początku był tylko ADB-5800C, do niego potrzebny był osobny modem; dwa lata temu pojawił się ADB-5810CD z wbudowanym modemem; rok temu pojawił się jeszcze STB z PVR - ADB-5810-CDX;
jeśli masz STB z osobnym modemem to wcisnęli Tobie stary STB ze zwrotów;
 

kubus76k

New member
Też byłam zadowolona. Zadowolenie minęło po wizycie u brata jak zobaczyłam kanały N.
Wtedy dotarło do mnie jak bardzo MM kompresuje te kanały.
Moim rodzicom MM też odpowiada. Ja jestem tą, którą wkurza mleko, płacenie za analog, którego nie używałam w ogóle. Gdyby to kosztowało 20-30 zł to ok. Ale 66 zł (66 bo zgodnie z promocją obowiązkowo musialam zatrzymać jakiś pakiet i wybrałam Film) gdzie mogę oglądać tylko 3 kanały w HD, mnie nie zadowala.

Jedynie internet sobie zostawiłam i w czerwcu przedłużę umowę. Ale na tym polu też stwierdzam, że napychają ludzi na maksa, żeby jak najwięcej mln zysku było a potem w godzinach szczytu mam zamiast 12mb - 8 i to muszę się cieszyc :p

Koleżanko,Jeśli chodzi o net to sama sobie odpowiedziałaś na zarzuty, masz spadek w godzinach szczytu bo inni internauci też wchodzą na te serwery co Ty.... A umowa i to KAŻDEGO operatora mówi, że gwarantują wykupiony transfer do ich serwerów, a nie serwerów zewnętrzych :pPozdrawiam
 

topsy

New member
@masloww

Ja dostałem dekoder z wbudowanym modemem ADB-5810CD i do tego jeszcze modem Thomsona THG540.
Drugi modem jest zapewne dodawany w pakietach 3w1.
Czy w MM mają dekodery w czarnym kolorze ?, ten pseudo srebrny jest brzydszy od musztardy .
 

Frauka

New member
Bez reklam
Koleżanko,Jeśli chodzi o net to sama sobie odpowiedziałaś na zarzuty, masz spadek w godzinach szczytu bo inni internauci też wchodzą na te serwery co Ty.... A umowa i to KAŻDEGO operatora mówi, że gwarantują wykupiony transfer do ich serwerów, a nie serwerów zewnętrzych :pPozdrawiam

Jak miałam net o niższej przepustowości 80,128,512,2 czy 6mb to nie miałam tego problemu. Problem wystąpił tylko raz, kazałam technikowi podziałać w tym kierunku abym miała to za co płącę. Zażartowałam żeby mnie przepiął na łącze dla upierdliwych klientów. Roześmiał się i po 20 minutach było ok.

Teraz nawet na ich pliku testowym to szopki wychodzą.

Upychają ludzi, potem robią jakieś peeringi i inne wianki i mamy to co mamy.

Jedyne na co nie mogę w MM narzekać to pingi na serwerach gier. Tu jest bardzo przyzwoicie :)

Suma sumarum i tak przedłużę w czerwcu umowę.
 

masloww

New member
Bez reklam
@masloww

Ja dostałem dekoder z wbudowanym modemem ADB-5810CD i do tego jeszcze modem Thomsona THG540.
Drugi modem jest zapewne dodawany w pakietach 3w1.
Czy w MM mają dekodery w czarnym kolorze ?, ten pseudo srebrny jest brzydszy od musztardy .
STB potrzebuje osobny modem dla siebie; ci co mają stary dekoder i neta to mają dwa modemy i pełno kabli;
do neta mam czarną Motorolę, tylko że ten modem nie obsługuje telefonu
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

HOT NEWS !!!

PAKIET KOMFORT DOSTĘPNY JUŻ W GORZOWIE !!!! :bober:

Dziś po godzinie 17 udostępniono w Gorzowie Wlkp pakiet Komfort w DTV + dodano Polsat Sport HD :p

po roku męczenia MM mejlami, pytaniami itp itp udało się!!! :D
w poniedziałek można już podpisać umowę w Gorzowie na Komfort DTV w MM w Gorzowie tak dla zainteresowanych takie ifno :)

wzruszyłem się: :cry:
 

bikejoshua

New member
No w zasadzie to mozna pochwalić MM za internet bo ani razu nie miałem przez kila lat problemu i nie mam do dziś, telewizja analogowa ok ,ale do czasu gdy kupiłem tv LCD , telefon nie wiem ale z cennika to wychodzi taniej komórka, co do telewizji cyfrowej to DTV 2 lata miałem w nadziei , że zobaczę w końcu jakiś postęp techniczny (kosmiczne obrazy)ale niestety nie zobaczyłem jakość fatalna ,więc pożegnałem tv z MM , niestety trzeba iść za postępem technologicznym , no i niestety pazernośc MM płacenie 2 razy za te same programy w analogu i cyfrówce ,czy felerne poukładanie w pakietach DTV programów , i oferty przedłużeniowe w 50% wyższej cenie niż dla nowych abonentów.

Z tymi ofertami przedłużeniowymi bywa różnie. Ja też się obawiałem, że będzie zle i w pierwszym momencie powiedziałem konsultantowi, że rezygnuję z telewizji i zostawiam tylko internet. Ale ostatnio zadzwonił i zaproponował mi dużo lepszą ofertę niż miałem do tej pory. Internet 20Mbit + analog + Cyfrowy Komfort HD + Pakiet Canal Plus z HD + Pakiet Sport za 130zł. Natomiast nadal zupełnie absurdalne jest płacenie za analog i cyfrówkę.
 

kubus76k

New member
Z tymi ofertami przedłużeniowymi bywa różnie. Ja też się obawiałem, że będzie zle i w pierwszym momencie powiedziałem konsultantowi, że rezygnuję z telewizji i zostawiam tylko internet. Ale ostatnio zadzwonił i zaproponował mi dużo lepszą ofertę niż miałem do tej pory. Internet 20Mbit + analog + Cyfrowy Komfort HD + Pakiet Canal Plus z HD + Pakiet Sport za 130zł. Natomiast nadal zupełnie absurdalne jest płacenie za analog i cyfrówkę.

Właśnie, Jak ktoś umie negocjować to napewno wynegocjuje dla siebie dobre warunki, firmy zaczynają walczyć o klientów, to nie te czasy gdzie był 1 operator i nie mięliśmy wyjścia ;-)
 

tolesi

New member
Właśnie, Jak ktoś umie negocjować to napewno wynegocjuje dla siebie dobre warunki, firmy zaczynają walczyć o klientów, to nie te czasy gdzie był 1 operator i nie mięliśmy wyjścia ;-)
Nie tak prosto . w lokalnym BOKU nic nie wynegocjujesz poza jakimiś rabatami 5-10%, jak złożyłem wypowiedzenia wszystkich usług to rzeczywiście zadzwonił ktoś z centrali nagle znalazł się net o 10 zł taniej ,ale wkurzało mnie to że np ulicę dalej w tym samym mieście ludzie w standardzie mają cenę TVanalog o 27zł zł mniejszą , pól miasta gdzie nie dotarła konkurecja płaci za analog 56zł a inni płaca 29zł za tą samą usługę.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
U mnie jest tak samo, także wcale te negocjacje nie są takie proste. A jaka jest odpowiedź w BOK....standard - jak się nie podoba to może pan zrezygnować z naszych usług.
 

zenon20

New member
Co za różnica czy płaci się za analog i DTV z osobna ponad 70zł czy byśmy płacili za samo DTV tą samą kwotę przecież taniej by i tak nie było tak naprawdę w DTV płaci się za te kanały których niema w analogu a nie dwa razy za te same kanały jak niektórzy tu piszą dlatego dopłacasz tylko 20zł do analogu i masz więcej kanałów jak ktoś chce więcej to dobiera pakiety tematyczne.Takie UPC nie pobiera opłaty za analog ale tam pakiet średni DTV Select kosztuje 68zł a pakiet Max 81zł a sam analog 50 coś złoty więc to samo wychodzi.Prawda jest taka dopóki w analogu zostanie choć jeden kanał którego nie ma w DTV to będzie się płacić z osobna za te usługi.
 
Do góry