TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
zenon20
http://www.multimedia.pl/object.php/act/sho/oid/ce20314c07e83317ad1ea30031a45548
"osoba fizyczna, która zamieszkuje na Obszarze Promocji, ale nie jest Abonentem Usługi Radia i Telewizji Kablowej Operatora ..."
to jest umowa na „Komfort, DTV z Kids, Film i Sport", nie same pakiety

Frauka
obawiam się że nikt nie przyjedzie do Ciebie aby porządek z kabelkami zrobić skoro wszystko działa; podłącz tak jak było po staremu i już;
a tak poza tym to nie wiem czemu rozgałęźnik leży u ciebie za tv; u mnie elegancko powiesili ładny obudowany rozgałęźnik na ścianie w miejscu starego gniazdka;
 

tolesi

New member
Mam pytanie do kogoś kto zdawał juz dekoder do mm. Jeśli go sama odepnę to rozumiem, że te kable ze splitterem zostają u mnie? A co jeśli chciałabym żeby sam net podłączyli po staremu, tak jak był podłączony przed dtv ?
Trzeba oddać tylko dekoder modem,pilot , zasilacz i kabel euro .
a jak ci został sam net to kabel od neta sama przykręć bezpośrednio do gniazda abonenckiego pod wyjście DANE(data) a rozgałęziacz możesz wziąć na pamiątkę.
 

Attachments

  • DSC01527.JPG
    DSC01527.JPG
    13,1 KB · Wyś: 470
Ostatnia edycja:

ogluszek

New member
Dzisiaj prezio Rogowski w TVN CNBC powiedział że MM w 2010 roku wypracowała 300mln. gotówki (zysk operacyjny+amortyzacja).Z taką rentownością to wzbogacenie oferty programowej (zwłaszcza HD) i inwestycja w poprawe jakości kanałów to żaden problem.Tylko po co przecież ciemny naród wszystko kupi.
 

Fruciak

New member
masloww tak właśnie sprawdzałam, chodzi mi jednak o to że mnie z tego HD interesuje tylko Animal Planet HD, dlatego tak piszę :)

W N mam to wszystko juz w pakiecie za 48 zł. Trochę marudziłam ze nie będzie NGC a tylko NatGeo Wild, ale kanał daje radę i w połączeniu z Animalem, jest co oglądać.
Do tego wczoraj BBC HD kapitalne filmy przyrodnicze nadawała. Siedziałam jak zaklęta. :)

Mam pytanie do kogoś kto zdawał juz dekoder do mm. Jeśli go sama odepnę to rozumiem, że te kable ze splitterem zostają u mnie? A co jeśli chciałabym żeby sam net podłączyli po staremu, tak jak był podłączony przed dtv ?

Tak wystarczy że odniesiesz sprzęt, reszta kabelkologi Ci zostaje ;)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Niedawno byłą dyskusja na temat nocnego przyśpieszenia internetu. Czy jest to chwilowe -w ramach promocji, czy na stałe?
Zobaczcie reklamę ze strony MM - zwróćcie uwagę na zaznaczenie w ramce...
Oferta ograniczona czasowo....
 

Attachments

  • szybkoś netu.jpg
    szybkoś netu.jpg
    20,5 KB · Wyś: 80
  • szybkoś netu 1.jpg
    szybkoś netu 1.jpg
    10,2 KB · Wyś: 523
Ostatnia edycja:

tolesi

New member
Tzn wczoraj była cena 49 zł za Komfort i były 3 kanały w HD a teraz są 4 z Polsatem Sport HD tak ? Nie ma jeszcze nowej tabelki z kanałami więc nie wiem. Ale dokładać 10 zł za kilka kanałów Polsatu to trochę drogo. Nie wiem dlaczego nawet nie ma w MM TVP HD.
Zniknęła też opcja DTV z dekoderem PVR za 69zł dla nowych.
a zregulaminów wynika że pvr komfoert można mieć tylko z netem2 MB i telefonem za jedyne 120zł/mc
http://www.multimedia.pl/object.php/act/sho/oid/615d0af4d0dc098d0dbb7c20e02a485f
 

crimsonclick

New member
pomoc!!!!!!

Witam,
bardzo proszę Was o podpowiedź...siedzę w robocie i klepię już którąs z dziesiatych stron tego wątku i jesio nie znalazłem. Mam podłączony dekoder hd MM ADB (nie pamiętam symbolu) pod philipsa i zaczęły mi się pojawiać zaniki obrazu i dźwięku (1-2 s). Nie było tego od początku, ale teraz się pojawiło. Stałym problemem jest błąd hdcp, chociaż po chwili obraz sie uruchamia. Co pomoże??????? Najbardziej denerwujące są te zaniki, zwłaszcza jak synek ogląda bajki. Czy mam wymienic dekoder, czy mam wymienić kabel hdmi, czy jest jeszcze inne rozwiązanie? Nie biorę pod uwagę zmiany operatora :) Dziękuję za podpowiedź.
Pozdrawiam.
 

masloww

New member
Bez reklam
na początku zaczyna się od sprawdzenia „Poziomu sygnału”, czy nastąpiła zmiana siły sygnału i wzrost poziomu błędów BER; może pojawiły się jakieś zakłócenia w sieci
 

crimsonclick

New member
Ok., dzieki za podpowiedź, sprawdzę. Ale podpowiedzcie mi jeszcze, czy to nie jest jakiś problem ogólny z dekoderami ADB? Na takim samym kablu podłączony jest BD, i nie ma żadnego problemu z odbiorem.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Wracając do jakości obrazu. Leci sobie teraz program "Dzika Polska" na kanale TVP Historia, i jakość tego obrazu jest na prawdę na wysokim poziomie, aż jestem w szoku (pozytywnym) - bez mleka, ostro i czysto.
 

Fruciak

New member
chodzi oczywiście o zanik obrazu i dźwięku, kropeczki
Jeżeli chodzi o zaniki to możliwe że jest to od sygnału, co do kropek jest to dziwne zjawisko bo w cyfrze albo jest sygnał albo go nie ma poza oczywiście stopklatkami które moga być definietywnie od jakości sygnału, natomiast jeżeli masz problem HDCP może być to wina dekodera, ja też mam ten komunikat jak wyłącze dekoder z uśpienia ;) to na kilka sekund pojawia mi się komunikat i DTV zaskakuje.
 
Do góry