TV HD w polskiej TK Multimedia

Frauka

New member
Bez reklam
Działą Wam dziś dobrze net w MM czy tradycyjnie im coś zdechło? Nawet plik testowy mm się nie ładuje. Strony mulą a ściąganie na plik to max 200KB.
 

Fruciak

New member
Czy ktoś testował złącze CI (common interface) i udało mu się zastąpić dekoder MM :hmm:
Generalnie gniazdo CI w TV jest przystosowane do obsługi modułów dostępu dla płatnych serwisów DVB-T chwilowo jest za darmo, docelowo będziemy płacili i dostaniemy kartę+moduł ;) ale czy zadziała tam moduł Conax, Aston, Nagra tego to nie wiem..
 

kubus76k

New member
Czy ktoś testował złącze CI (common interface) i udało mu się zastąpić dekoder MM :hmm:

Pytanie:po 1 to co znaczy zatąpić dekoder MM ?Bo jeśli chodzi o odbiór DTV za pomocą CI to w MM nie da rady ponieważ, jak widzisz pod klapką gdzie N ma kartę nie ma nic bo MM nie kożysta z takiego rodzju kodowania (tak myślę) bo np w UPC jest karta dostępu.Pozdrówka
 

kubus76k

New member
Witam,
Dziś zauważyłem dziwną sprawę, ustawiłem sobie listę użytkownika w moim dekoderze MM i po przełączeniu kanału nie miałem obrazu ale dźwięk działał prawidłowo :fool: Czy ktoś się już spotkał z taką sytuacją ? To normalne ?
 

Defcon1

New member
Witam
Zadzwonilem dzis na infolinie w celu przedluzenia umowy na internet 6mb/s za ktory place teraz 59zl/m-c mila Pani poinformowala mnie ze jesli chce przedluzyc to teraz bede placic 75zl/m-c za ta sama predkosc.Ja mowie do Pani ze na stronie intrnetowej za ta cene miałbym 20MB/s A ona mi na to ze to oferta dla nowych klientow. Czyli dla stalych sa wyzsze ceny ?? Czy to tylko tak u mnie czy ktos jeszcze dostal taka oferte od nich ??
 

kubus76k

New member
Witam
Zadzwonilem dzis na infolinie w celu przedluzenia umowy na internet 6mb/s za ktory place teraz 59zl/m-c mila Pani poinformowala mnie ze jesli chce przedluzyc to teraz bede placic 75zl/m-c za ta sama predkosc.Ja mowie do Pani ze na stronie intrnetowej za ta cene miałbym 20MB/s A ona mi na to ze to oferta dla nowych klientow. Czyli dla stalych sa wyzsze ceny ?? Czy to tylko tak u mnie czy ktos jeszcze dostal taka oferte od nich ??
Coś dziwne podejście a znajdź chwilę czasu i przejdź sie do BOK lokalnego, myslę, że tam coś wynegocjiuesz 8)
 

Defcon1

New member
Zadzwonilem jeszcze raz na infolinie z tym samym(przedluzenie umowy). Tym razem odebrala inna Pani. Podalem dane i nr. klienta i Pani mnie poinformowala ze jesli przedluze umowe na 12 m-c internet 6MB/s to bede placil 54zl No ludzie ja juz zglupialem. Jedna mowi 75zl druga 54zl Jednak pojde osobiscie do BOK-u i moze da rade jeszcze taniej.
 

Mushasi_

New member
Witam,
Dziś zauważyłem dziwną sprawę, ustawiłem sobie listę użytkownika w moim dekoderze MM i po przełączeniu kanału nie miałem obrazu ale dźwięk działał prawidłowo :fool: Czy ktoś się już spotkał z taką sytuacją ? To normalne ?
Dla mnie nie jest to normalne ale ja tak mam jak przełączam kanał ustawiony na pozycji 1 i przełączając z kanału ostatniego za pomocą przycisku + jak zrobię to z pozycji 2 przyciskiem - to obraz jest :hmm:
 

Frauka

New member
Bez reklam
A ja zamiast 12mb mam poniżej 10. Dokładnie ok 800KB/s :)
Ten test działa tak samo jak cała firma.

Można jeszcze sprawdzić sobie transfer z atmana jak ktoś chce - ftp://ftp.atman.pl/

Poza tym u mnie juz skończyło się chyba nocne szybkie ściąganie. A jak u Was?
 
Ostatnia edycja:

kubus76k

New member
A ja zamiast 12mb mam poniżej 10. Dokładnie ok 800KB/s :)
Ten test działa tak samo jak cała firma.

Można jeszcze sprawdzić sobie transfer z atmana jak ktoś chce - ftp://ftp.atman.pl/

Poza tym u mnie juz skończyło się chyba nocne szybkie ściąganie. A jak u Was?

Widzę, że koleżanka faktycznie chyba ma pecha, wszystko z MM nie tak :roll: Ja właśnie sprawdzałem i transferek u mnie śmiga aż miło :-D
 

rosiaktotti

New member
bez_tytu_u.jpg
 

Frauka

New member
Bez reklam
Widzę, że koleżanka faktycznie chyba ma pecha, wszystko z MM nie tak :roll: Ja właśnie sprawdzałem i transferek u mnie śmiga aż miło :-D

Chyba muszę się przeprowadzić do Kalisza bo tylko tam wszystko zawsze działa dobrze:lol:

Ps. Postraszyłam modem, że zamienię go w czerwcu na neozdradę i transfer leci 1.7 - 2.1 mb
 
Ostatnia edycja:
Do góry