TV HD w polskiej TK Multimedia

bikejoshua

New member
Witam
Zadzwonilem dzis na infolinie w celu przedluzenia umowy na internet 6mb/s za ktory place teraz 59zl/m-c mila Pani poinformowala mnie ze jesli chce przedluzyc to teraz bede placic 75zl/m-c za ta sama predkosc.Ja mowie do Pani ze na stronie intrnetowej za ta cene miałbym 20MB/s A ona mi na to ze to oferta dla nowych klientow. Czyli dla stalych sa wyzsze ceny ?? Czy to tylko tak u mnie czy ktos jeszcze dostal taka oferte od nich ??

Mi zaoferowali 20Mbit za 49,99zł, a żeby było śmieszniej to za 12Mbit miałem płacić 74zł, bo to w ramach innej promocji. Przy zamawianiu Pan podał mi nazwę promocji i z tego co pamiętam obejmuje ona Gdynię, Kalisz i coś jeszcze. Tak czy inaczej, ja na ofertę prologacyjną nie mogę narzekać.
 

topsy

New member
20mb/s za 49,99 pln , to całkiem uczciwa cena.
Jak skończy mi się umowa to zostawię sobie tylko neta, bo warto.
btw:
ale te 20mb/s to przez 24h czy tylko po zmroku :)
 

masloww

New member
Bez reklam
oj nowy, to żadna tajemnica, to ogólnodostępne informacje; nie bądź kolejnym z Kalisza co rżnie głupa;
widać że nie śledziłeś tego wątku dokładnie
 

kubus76k

New member
oj nowy, to żadna tajemnica, to ogólnodostępne informacje; nie bądź kolejnym z Kalisza co rżnie głupa;
widać że nie śledziłeś tego wątku dokładnie
Kolego ja Cię nie obrażam więc proszę zachowuj się i Ty nie "rżnij głupa" Fakt nie śledziłem od początku wątku, a jakbyś był troche inteligetny to mogłeś mi zwrócic jakoś inaczej uwagę...Pozdrawiam
 

dandee

New member
w Gorzowie za 20 m/bit wołają 89 zł a za 12mb 79 i nie na innego tematu
No ale tutaj to nawet pakietu komfort nie ma w całym mieście , a miał być rok temu..
uciekam do n-ki....
 

Fruciak

New member
Kalisz i Gdynia czyli tam gdzie szefowie dupę wożą, no i do Warszawki tez czasami jeżdżą na bankiety.

No widzisz, czasami lepiej w takim mieście mieszkać gdzie są jak napisałeś powyżej "szefowie dupę wożą" i się cieszyć poprawnie funkcjonującymi usługami :) niż mieszkać tak jak np.i i być wiecznie niezadowolonym HaHa!
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
No widzisz, czasami lepiej w takim mieście mieszkać gdzie są jak napisałeś powyżej "szefowie dupę wożą" i się cieszyć poprawnie funkcjonującymi usługami :) niż mieszkać tak jak np.i i być wiecznie niezadowolonym HaHa!
to już wole mieszkać we Wrocku, mieć źle działające usługi niż mieszkać z takimi przydupasami jak ty i twój pryncypał Rogowski
 
Do góry