TV HD w polskiej TK Multimedia

rosiaktotti

New member
Dobra , mam wszystkie Sportowe kanały Polsaty , a mam jeszcze w tym miesiącu pakiet BasiC (sport z nim) powie mi ktoś co dodali do analogu ? po pobawiłbym się w przestawianie. btw: NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU
 

spider1978

New member
Bez reklam
Mam nadzieje ze szybko pojawi sie Polsat Sport HD bo w sumie na tym najbardziej mi zalezy. Kanal 341 Test 10 ale EPG ma ten kanal i wedlug raowki jest to PSHD
 

kamilg23

New member
Denerwuje mnie trochę ta sytuacja.Mam komfort,pakiet sport a Polsat Sport,Polsat Futbol nadal zakodowane.O kanałach typu Polsat2 czy Polsat News nie wspomnę:(
 

bourbon

New member
Bez reklam
Witam w nowym roku.
Od dzisiaj mam już pakiet komfort, plus jakieś tam gratisowe pakiety do końca lutego i stwierdzam, że tych kanałów to jest za dużo! Spokojnie ze 20 pozycja SD by można było usunąć, a w zamian dać coś w HD (za dużo programów naukowo przyrodniczych, bajkowych kanałów i dziwnych śmieci typu wedding, russia, bloomberg, espn, te polsatowskie tematyczne to tez takie o kant...).
 

tysma

New member
Witam w nowym roku.
Od dzisiaj mam już pakiet komfort, plus jakieś tam gratisowe pakiety do końca lutego i stwierdzam, że tych kanałów to jest za dużo! Spokojnie ze 20 pozycja SD by można było usunąć, a w zamian dać coś w HD (za dużo programów naukowo przyrodniczych, bajkowych kanałów i dziwnych śmieci typu wedding, russia, bloomberg, espn, te polsatowskie tematyczne to tez takie o kant...).

Że dla ciebie kanały ESPN, przyrodniczo-naukowe to śmieci to nie oglądaj, ale nie odbieraj innym przyjemności z oglądania tych kanałów. A mniejsza ilość kanałów SD nic by nie zmieniła tzn na pewno by nie dali Ci za to więcej HD.
 
Do góry