TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ten cały Vod jest do kitu. Z filmów to nawet by coś obejrzał, ale nie za taką cenę w tej jakości. Dla przykładu - film w HD z dźwiękiem przestrzennym....za 14zł. Ja bardzo dziękuję. Wolę iść do wypożyczalni i ten sam film wypożyczyć za mniejsze pieniądze na płycie Blu-Ray z obrazem 1080p z dźwiękiem DTS HD MA.....( i oddać go za kilka dni)

No ale nowy rok za pasem. Zobaczymy od kiedy, co i w jakiej jakości wcisną?!
 

mil999

New member
Ja już nie mam darmowego filmu z VOD, oczywiście przekonałem się o tym dopiero na rachunku. Poza tym obejrzałem tam Alicję w krainie czarów, niby HD, a ostatnio leci to na HBO HD i jakość obrazu jest 7x lepsza. Ceny w tym VOD mają w większości koszmarne.
 

spider1978

New member
Bez reklam
Kazdy moze sobie gdybac co pojawi sie na danym kanale ale mysle ze tematycznie jak ktos pouklada to nie jest to zbyt skomplikowane:p

18 33 39 312 321 322 427 516 517 na tych od kilku dni prowadzone sa testy :) patrzac na to hmm to nie bardzo wskazuje na to ze pakiet sport zostanie poszerzony od 1 stycznia ale to tylko gdybanie:p
 

Frauka

New member
Bez reklam
pewnie przez ten durny VOD, który zajmuje sporo pasma a z którego część użytkowników nawet nie wykorzystuje tego jednego darmowego filmu

Np ja nie oglądam nic z VOD. Te filmy co tam mają to ja oglądam wcześniej w dużo lepszej jakości :) Jakbym mogła to bym komuś oddała ten 1 darmowy film w miesiącu. ;)
 

Alundro

New member
Witam. Mam takie pytanie odnośnie jakości kanałów HD. Może kupię wreszcie LCD i narazie podepnę dekoder z MM. Może mi ktoś powiedzieć czy np TVN HD a ten w N ma taką samą jakość czy nawet takie kanał w MM wygląda kiepsko? Druga sprawa czy w komforcie dostaje się tylko właśnie TVN HD i Discovery i tyle jeżeli chodzi o HD ? Pozdrawiam.
 

Frauka

New member
Bez reklam
HD w multimedii akurat wygląda dobrze. W komforcie jest TVN HD, Discovery Showcase HD i NG HD.

A za resztę trzeba bulić, nawet za Animal Planet HD co uważam za niepoważne. Jakby tak nie zdzierali kasy to klientów mieli by więcej.

Dobra, ubieram się i zasuwam jednak złożyć wypowiedzenie. Zobaczymy jak wypadnie rozmowa z Panią w BOK :)
 

gyc78

New member
Ja od wczoraj oglądam N mimo, że MM mam jeszcze aktywną do końca stycznia to nie wytrzymałem i oddałem im wszystko. Jakościowo nie ma co porównywać. Obraz i dźwięk podpięty do kina domowego zostawia MM daaleko w tyle. A wszystko za 48zł. No i pozbyłem się sporo kabli +modem z pokoju. N'ka ma też minusy, głównie sprzętowe ale to inny temat. Ogólnie polecam wszystkim zmianę ;-).
 

gyc78

New member
Miałem pecha i dostałem "nowy" dekoder który był popsuty. Po wymianie, znowu nowy się wieszał na pierwszej planszy powitalnej i nie chciał przejść do aktywacji, heh. W końcu "poszedł" w serwisie i mam nadzieję, że będzie hulał teraz git. Na plus, że dostałem nówkę w wersji turbo.
Ostatnie, to trzeba bardzo dobrze ustawić antenę sat.
Reszta wyjdzie w praniu, zobaczymy :)
 

tysma

New member
HD w multimedii akurat wygląda dobrze. W komforcie jest TVN HD, Discovery Showcase HD i NG HD.

Działa Ci discovery HD showcase? Mi ostatnio przycina obraz ostro albo pisze brak sygnału, reszta hd działa dobrze. To samo mam z Amazing.

EDIT:
wyciągniecie przewodu od kablówki i włożenie jeszcze raz w dekoder pomogło :eek:
 
Ostatnia edycja:

zenon20

New member
Choć nie mam pakietu HD to na liście dekodera znikł kanał MTVN HD z ciekawości zrobiłem restart dekodera i też go niema chyba coś zaczynają kombinować.
 

spider1978

New member
Bez reklam
pewnie pajde jakas strzelili polsat futbol i hd powinien byc w pakiecie sport albo jakas promocja na poczatek i beda w pakicie komfortale ja raczej stawiam na jakis blad:)
 
Ostatnia edycja:

Frauka

New member
Bez reklam
Byłam w BOK i złożyłam wypowiedzenie.

Pani była zdziwiona jak powiedziałam ze chcę rozwiązać umowę. Powiedziała, że nie mogę bo mam umowę promocyjną. Na co ja odpowiedziałam że i owszem mam ale co ma piernik do wiatraka skoro na rachunku dostałam informację, że mogę zerwać umowę z uwagi na zmianę programową. Na to Pani z BOK machnąwszy ręką, że to chodzi o vat. Ja na to, że w temacie VAT jestem doinformowana i wiem że z tego tyt. odszkodowanie im przysługuje.

Podsunęłam Pani rachunek, poczytała, zrobiła wielkie oczy, pochrząkała i poszła do jakiegoś pokoju po instrukcje.
Po powrocie stwierdzila, że jednak mogę rozwiązać umowę ale nie mogła zrozumieć, że mnie polsaty nie interesują. :p
 
Do góry