TV HD w polskiej TK Multimedia

rosiaktotti

New member
Dajcie zapy Polsatów w MM :D
chcę zobaczyć jakaś mniej więcej, jakość ich ;)
jakoś średnia (robiłem iphonem)
co chodzi o same kanały dla mnie jak na SD jest bardzo OK, nie umywa się do eurosport sd w dtv np... ale do espn america jednak brakuje

PS:
IMG_0002.jpg

PS F:
IMG_0004.jpg

PS F2:
IMG_0005.jpg

PS EX:
IMG_0006.jpg

porównania:
PS S:
IMG_0008.jpg

N SP:
IMG_0009.jpg
 

kamilg23

New member
W Toruniu nigdy nie było z tym problemów.Zawsze to co miało być w ofercie(mam na myśli telewizję) było bez problemu dostępne w całym mieście.Także nie bardzo rozumiem dlaczego teraz ma być inaczej? :(
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

rosiaktotti dzięki za zapy ! :)
kamilg23 to masz dobrze hehe
w Gorzowie ostatni kanał jaki został dodany to Nat Geo Music w Kwietniu 2009 roku ... śmiech na sali ...
w Gorzowie nadal podpisują umowy na pakiet Basic chociaż go nie ma już na ich stronie .....
 

zenon20

New member
Widać że w Gorzowie z infrastrukturą mm jest kiepsko ja mam cyfrowy komfort i wszystkie kanały u mnie równo po północy się pojawiły czy ci technicy musieli sylwestra spędzać w robocie he he.
 

zenon20

New member
Dodam jeszcze taką ciekawostkę choć nie mam pakietu HD to z listy od trzech dni znikł kanał MTVN HD Chyba u mnie w mieście (Chełm) chyba nikt nie posiada tego pakietu że nikt tego nie zgłasza choć z ciekawości robiłem restart i go nie ma co do nowych kanałów spokojnie mogli by do DTV wrzucić resztę kanałów z analogu jak dodali teraz 10 to i chyba resztę też by się dało.
 

spider1978

New member
Bez reklam
ktos wie z jakim opoznieniem ma sie pojawic polsat sport HD? bo to pojecie wzgledne moze byc za dzien za tydzien a rowno dobrze za miesiac:p
 

Snakeee

New member
Bez reklam
ktos wie z jakim opoznieniem ma sie pojawic polsat sport HD? bo to pojecie wzgledne moze byc za dzien za tydzien a rowno dobrze za miesiac:p

Na partyline poinformowali mnie, ze beda wlaczac stopniowo (niektore miasta, gdzie mozliwosci techniczne obecnie sa kiepskie, dostana na koncu cos czuje) najpozniej o ile pamietam do konca marca.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Do końca marca....super. Ciekawe jak to będzie u mnie wcześniej nie było problemów i Polsat Sport HD był osiągalny.....
 

topsy

New member
W Warszawie od wczoraj są Polsaty :Sport,Film,Cafe,Play
W nocy pojawił mi się jakiś update dekodera,może dlatego że nie był używany przez cały 2K10 :)
 
Do góry