TV HD w polskiej TK Multimedia

spider1978

New member
Bez reklam
Przeginaja troszke z tym PS HD pewnie wielu czekalo w pierwszej kolejnosci wlasnie na ten channel. A propo gdzies czytalem ze operatorzy za wprowadzenie do swojej oferty kanalow polsatowskich otrzymuja w ramach gratisa Polsat HD wiec ciekawe czemu MM nie dostala takiego bonusa.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
U mnie wszystkie kanały Polsatu, które miały być są (przynajmniej na razie), brakuje tylko PS HD.

Przy okazji wysłałem zapytanie do MM o PS HD.
 
Ostatnia edycja:

rosiaktotti

New member
oh... ,żeby mm tak częściej żartowała np z C+GOL i ES 2 HD
27522_131531603530005_5974_q.jpg
 

masloww

New member
Bez reklam
wzrost VAT-u nie jest niestety żartem
http://www.multimedia.pl/object.php/act/sho/oid/32f8ea67f752577cd9ec3c2e01270e57


p.s.
żartem jest taki cymes na drugiej stronie pod tabelką „Pakiety programowe Telewizji Cyfrowej DTV”

1) Zmianę w Ofercie Usług Operatora, stanowiącą zmianę warunków Umowy Abonenckiej w rozumieniu art. 60 a ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r. Nr 171, poz. 1800 z późn. zm.), będzie stanowić obniżenie liczby programów telewizyjnych składających się na Pakiet, poniżej liczby programów gwarantowanej przez Operatora

znaleźli nowy kruczek na zamianę programów, ciekawe co na taki trick powie UOKiK
 

Frauka

New member
Bez reklam
wzrost VAT-u nie jest niestety żartem
http://www.multimedia.pl/object.php/act/sho/oid/32f8ea67f752577cd9ec3c2e01270e57


p.s.
żartem jest taki cymes na drugiej stronie pod tabelką „Pakiety programowe Telewizji Cyfrowej DTV”

1) Zmianę w Ofercie Usług Operatora, stanowiącą zmianę warunków Umowy Abonenckiej w rozumieniu art. 60 a ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r. Nr 171, poz. 1800 z późn. zm.), będzie stanowić obniżenie liczby programów telewizyjnych składających się na Pakiet, poniżej liczby programów gwarantowanej przez Operatora

znaleźli nowy kruczek na zamianę programów, ciekawe co na taki trick powie UOKiK

Czyli jak zabiorą np Animal Planet a dadzą TV Trwam to nie będzie można umowy rozwiązać. Hahaha ale numer.
Jak się cieszę, że złożyłam wypowiedzenie.
 

masloww

New member
Bez reklam
Jak się cieszę, że złożyłam wypowiedzenie.
widno więcej było takich abonentów jak Ty, więc musieli coś wymyślić aby oszachrować ludzi;
dziwi mnie tylko znikniecie kanałów Polsatu ze strony MM, czyżby jakiś myk związany z tymi zrywanymi umowami; nie zdziwiłbym się jakby zadzwonili do Ciebie poinformować, że 1 lutego nie będzie jednak zmian programowych więc znikają tym samym bezkarne warunki zerwania umowy; a potem poinformują że zmiany zostaną wprowadzone 1 marca na nowych zasadach
 

Frauka

New member
Bez reklam
A to już mi lata koło tyłka.
Dostałam od nich na rachunku informację, że zmiana będzie i że przysługuje mi prawo do wypowiedzenia umowy. Skorzystałam z tej możliwości. Podjęłam też kroki dot umowy z innym dostawcą.
Jak im się coś nie będzie podobać to zapraszam do sądu :)
Trzymam ten rachunek razem z drukiem wypowiedzenia, bo też im nie ufam :)
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
pojawiły się nowe promocje na stronie MM; jedna jest ciekawa: „Komfort, DTV z Kids, Film i Sport”- stała opłata 59,14 zł za cały okres umowy – 12 miesięcy;
co ciekawe wszystkie te promocje podają ceny stałe, nie rabaty procentowe; czyli jak wejdą podwyżki to nie będą dotyczyły one tych umów; ciekawe zwłaszcza w kontekście ewentualnego dodania programów sportowych Polsatu w tym PS HD do pakietu Sport


p.s.
oficjalnej informacji o dodaniu programów Polsatu ciągle brak na stronie MM, ostatni news to „nowości” w VOD
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Pewnie kombinują coś z cenami. I kalkulują o ile je podnieść. Bo nie chce mi się wierzyć, że np. pakiet Sport pozostanie w tej samej cenie po dodaniu kanałów Polsatu.
 

Frauka

New member
Bez reklam
30.12 zamówiłam Nkę. Dostałam potwierdzenie przyjęcia zamówienia a teraz ponoć zamówienie wyparowało.

Kurcze, czy w tym kraju coś działa normalnie?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Frauka
Bo Polska to dziki kraj jest....tak powiada jeden polityk i ma chyba rację...

Dostałem odpowiedź z BOK MM (szybko jak nigdy) w sprawie pojawienia się kanału Polsat Sport HD, cytuję :

"
Witamy,

Dziękujemy za kontakt z naszą Firmą.

W odpowiedzi na Pana maila z dnia 2011-01-03 informujemy, że na chwilę obecną nie mamy jeszcze informacji, od kiedy pojawi się program Polsat Sport HD w naszej ofercie.

Zapewniamy, że w przypadku jakichkolwiek zmian, o powyższym zostanie Pan poinformowany wraz z pismami dołączonymi do faktur.


W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt - służymy pomocą.


Zapraszamy również do kontaktu z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 244 244 244."


Ale ja już miałem informację na kopercie ( zresztą chyba wszyscy taką otrzymali?!), że w ofercie MM jest PS HD!!!

Także jak to mawia mój kolega z pracy - standarcik....nikt nic nie wie a Ty abonencie płać i milcz!
Pozdrawiam
 

spider1978

New member
Bez reklam
no ja pakiet spart zamowilem ze wzgledu na PS HD bo jak dzwonilem to zapewniali ze od nowego roku bedzie. Chyba ktos wali glupa albo z nas chca glupkow zrobic bo nagle nie wiedza czy w ogole sie pojawi? lol
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
spider1978
W pełni się z Tobą zgadzam!!!
Swoją drogą jacyś niepoważni ludzie pracują w MM. Chwalą się nowymi kanałami w tym PS HD, kanały pojawiają się z ofercie, potem znikają.... teraz nie wiedzą kiedy ten kanał (PS HD) się pojawi normalnie jaja sobie robią!!!
 

tolesi

New member
30.12 zamówiłam Nkę. Dostałam potwierdzenie przyjęcia zamówienia a teraz ponoć zamówienie wyparowało.

Kurcze, czy w tym kraju coś działa normalnie?
Podobno zamówienia przez net często "giną" po prostu konsultanci mają płatne od umowy więc wolą ją zawrzeć sami w rozmowie telefonicznej .Te same warunki jak z neta masz dzwoniąc na ich linie.
jak masz to potwierdzenie to im wyślij na nkontakt@n.pl i walcz mi 1 reklamację uznali, i dali kolejny mc free.

Czy ktoś wie coś na temat podwyżki cen Internetu w MM w związku z vatem ?
 

Alundro

New member
Witam. Mam trochę niecodzienne pytanie. U rodziców w pokoju jest 1 gniazdo MM i jest tam podłączony dekoder a że zepsuł się i nie da się go w żaden sposób kontrolować tzn nie reaguje na żaden przycisk nawet te na obudowie dekodera muszę wezwać mechanika. Dzisiaj zakupiłem nowy telewizor i chcę ten dekoder przenieść do swojego pokoju w których również jest gniazdo. Moje pytanie jest następujące czy można tego dokonać samemu lub czy mechanik z MM może czy też jest blokada na 2 gnieździe i dopiero wizyta w siedzibie MM pozwoli to odblokować ? Pozdrawiam. Trochę to dziwne że pakiet -Komfort- pozwala tylko na oglądanie 2 kanałów w HD gdy w N jest ich aż 16.
 
Do góry