TV HD w polskiej TK Multimedia

Domer

New member
Tez Wam usuneli z analoga discovery i dali hallmark? Wiecie moze czy w takim przypadku moge rozwiazac umowe bez pomoszenia kosztow? Z tego co patrze to nie bylo informacji o tym na rachunkach.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Jako ze 1.08 przypadl w niedziele to nie wszedzie zmienili.
Informowali ze Discovery World znika z analogu, w jego miejsce wejdzie Hallmark.
W DTV Discovery World zostaje i dodaja Hallmark.
 

zenon20

New member
Discovery World zniknie z analogu tylko w niektórych lokalizacjach Toruń i jeszcze kilka jakiś tam gdzie informowali u mnie w rachunku nie było info o wycofaniu tego kanału i zastąpieniu Hallmarkiem.
 

Domer

New member
Mi chodzi o zwykle discovery. Przegladalem rachunki i nic na ten temat nie pisali. Podobnie jak w przypadku world. Jutro zadzwonie do nich.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Witam po urlopie 8)
Chciałbym się spytać, czy to, że w Basicu mam dostępne TV4 oraz Zone Europe, to chwilowa pomyłka, czy może jakieś zmiany pakietowe ? A i jeszcze dołączył do tego czarny ekran na Animal Planet HD.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ja napiszę inaczej, taką listą kanałów z tymi nowościami MM Nas abonentów obraża!
Mają Nas za idiotów? Kanały, które są od miesięcy, ba pewnie lat podają jako nowość - ŻENADA!
 

masloww

New member
Bez reklam
Ja napiszę inaczej, taką listą kanałów z tymi nowościami MM Nas abonentów obraża!
Mają Nas za idiotów?
ano mają:
„kosmiczna jakość obrazów”, kalkulator cen który zlicza promocje po 1 zł; zachodzące programy w pakietach za które płaci się dwa razy; dodatkowo płatny analog o którym ludzie często dowiadują się po podpisaniu umowy; kosmiczne ceny za internet po okresie promocji itp. itd.
odnośnie tych cen po promocji; jak tydzień temu wypowiadałem DTV w BOK-u to właśnie przyszedł dziadek z rachunkiem za internet za 130 zł; a ci w BOK-u głupa rżnęli że to jakieś niedopatrzenie, że powinien dostać miesiąc wcześniej telefon informujący o końcu umowy; dobrze że anulowali mu ten rachunek bo chyba zszedłby im tam na miejscu;
oszuści, złodzieje i tyle; a potem się dziwią że o żydach takie złe zdanie ludzie mają
na Rogowskim i jego stowarzyszeniu też się już poznali w Kaliszu
http://jarocin.naszemiasto.pl/artykul/349924,kalisz-kto-zasiadzie-w-fotelu-prezydenta-miasta-wez-udzial,galeria,id,t,tm.html
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

nie wiem czy wiecie ale MM jako jedna z nielicznych szanujących się operatorów telewizji w Polsce, nie posiada kanałów ze stajni Disneya oraz EuroSportu 2 ;D nie wiem kto tym łajnem kręci ale ma łeb ;/ kasa leci, ludzi się w butelkę nabija ..... i jest git ;/ ale najbardziej to my zwykli użytkownicy DTV w MM cierpimy ( ja już od prawie roku nie cierpię bo nie mam MM już ufff :D )
 

zenon20

New member
Te dziady kręcą tam niezłą kasą ale żałują na wszystko ich oferta w mierze składa się z kanałów w miarę tanich na rynku nawet Disovery World wywalili z analogu aby obniżyc koszty w prowadzili Hallmark bo pewnie nadawca jakąś promocję im walna a dla nich wychodzi to taniej.
 

masloww

New member
Bez reklam
najnowsze wiadomości z party line:
w tym roku nie ma szans na powrót kanałów Polsatu; czy będą w przyszłym dopiero się okaże po negocjacjach;
zero jakichkolwiek informacji-wiedzy o zmianach w ofercie programowej – czytaj: brak zmian


p.s.
zadzwonili do mnie i chcieli mnie przekonać do pozostania z DTV: 20 zł za cyfrowy Komfort +5% rabatu na tv analogową + 74 zł za 6Mb/s;
oni jacyś pojebani skoro myślą że pod wpływem takiej oferty zmienię zdanie;
jakbym stał twarzą w twarz to po mordzie bym lał za przedstawienie mi takiej oferty; te kutasy taką ofertą normalnie mnie obrażają
 
Do góry