TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
tak na oko to będzie około 6 zł za miesiąc (~20W x 24h x 30 dni x 40 gr/kWh)


idą wielkie zmiany w kablówkach, niestety nie w MM;
w MM wszystko po staremu czyli kolejna kasa idzie na skup akcji
http://satkurier.pl/news/57335/multimedia-polska-plus-28-mln-zl-na-skup-akcji-wlasnych.html
i znów kolejne kłamstwa:
Niezależnie od procesu skupu akcji zgodnie z planem realizujemy nasz program inwestycyjny i strategię konsolidacji rynku kablowego - komentuje Andrzej Rogowski”
ostatnie przejęcie było 3 lata temu; zapowiadane rok temu wdrażanie DOCSIS 3.0 skończyło się na Gdyni i Warszawie; powiększanie oferty tv jakie jest każdy widzi; szeregowi pracownicy zamiast wypłat ochłapy dostają a ci kłamcy tylko swoimi kieszeniami zajęci
 

Snakeee

New member
Bez reklam
ostatnie przejęcie było 3 lata temu; zapowiadane rok temu wdrażanie DOCSIS 3.0 skończyło się na Gdyni i Warszawie; powiększanie oferty tv jakie jest każdy widzi; szeregowi pracownicy zamiast wypłat ochłapy dostają a ci kłamcy tylko swoimi kieszeniami zajęci

W sporej ilosci miast jest juz DOCSIS 3.0, także w Twoim Wrocławiu, rozmawiałem o tym z osoba, która pracuje w MM.
 

masloww

New member
Bez reklam
jest ale w planach i marzeniach;
też się dowiadywałem i wg moich informatorów nie ma co liczyć aby w tym roku był;
z resztą jakby był to oferowali by większe prędkości internetu jak w Gdyni czy w Warszawie i jak w UPC; max co oferują to 6Mb i to niechętnie i drogo bo łącza we Wrocku zapchane są po sam korek
 

Snakeee

New member
Bez reklam
jest ale w planach i marzeniach;
też się dowiadywałem i wg moich informatorów nie ma co liczyć aby w tym roku był;
z resztą jakby był to oferowali by większe prędkości internetu jak w Gdyni czy w Warszawie i jak w UPC; max co oferują to 6Mb i to niechętnie i drogo bo łącza we Wrocku zapchane są po sam korek

Nie myl pojeć. Jak mówie, że jest DOCSIS 3.0 to jest. To ze nie oferuja wiekszych predkosci to inna sprawa ale ten standard wprowadzili w sporej ilosci miast.

Rozumiem ze masz łącze 6Mbps i chcesz wieksze? Ja poki co swoje 6Mbps nawet w polowie nie wykorzystuje.
 

zenon20

New member
Mam pytanie czy jest u waz dostępny w pakiecie cyfrowy komfort Sportklub bo na stronie mm widze że powinien byc ale unmie go nie ma.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

U mnie nawet go na liście nie ma pewnie tylko w niektórych lokalizacjach jak zawsze mm stosuje dziwne praktyki tak dla nich wychodzi pewnie taniej.

tak było i jest i będzie ... np w Gorzowie tylko 33 kanały w DTV są dostępne ;/
a taniej to im wychodzi bo podpisują umowę np na dostęp kanału tylko w Warszawie i dajmy na to w Gdańsku :) :fool:
 

mil999

New member
Pewnie nic nie zmienili, siedzą i kosmetycznie poprawiają kod. Gdyby było inaczej to mielibyśmy listę zmian. Mleko na ekranie na pewno nie zniknie.
Jeżeli chodzi o pobór prądu to mój bez przerwy pobiera 17W. Dziadostwo i tyle.
 

zenon20

New member
tak było i jest i będzie ... np w Gorzowie tylko 33 kanały w DTV są dostępne ;/
a taniej to im wychodzi bo podpisują umowę np na dostęp kanału tylko w Warszawie i dajmy na to w Gdańsku :) :fool:

Widze że w Gorzowie mm już na całej lini olała dtv tak duże miasto i zero rozwoju u mnie też dośc długo nie było komfortu ale w marcu go wprowadzili (do Chełma) i inne braki.
 

masloww

New member
Bez reklam
nowa odsłona strony z ofertą DTV z kalkulatorem nastawionym na idiotów
http://www.multimedia.pl/DTV
niestety tylko strona nowa, oferta po staremu
na standardowe pytanie dostałem standardową odpowiedź:
„W odpowiedzi na maila z dn. 21 lipca 2010r informujemy, że na chwilę obecną nie są planowane zmiany w ofercie programowej.
Nie posiadamy informacji kiedy zostaną wprowadzone nowe kanały.”


a tymczasem w UPC nowe ceny za internet
http://media2.pl/telekomunikacja/67169-tanszy-internet-upc-50-mbs-od-50-zl.html
10 Mb/s za 65 zł, 25 Mb/s w pakiecie już za 40 zł
a mi w MM w pakiecie zaoferowali 10 Mb/s za 115 zł!!!
 

radion

New member
Po aktualizacji softu w dekoderze MM na wersję 48 z pakietu cyfrowy komfort zniknęły mi prawie wszystkie kanały... Mam tylko TVP1, TVP2, Amayzing, VoD i kila innych z początku listy. Resetowałem wielokrotnie modem i dekoder, wyłączałem z prądu i nic... Do technicznego na party line się nie można dodzwonić. Miał ktoś kiedyś już taką sytuację że kanały znikały?
 

gojar

Member
Niestety bez pomocy technicznej przez telefon się nie obejdzie. Muszą zdalnie wgrać ci nowe klucze do dekodera. Ja przerabiałem ten temat juz kilka razy.
 
Do góry