TV HD w polskiej TK Multimedia

tysma

New member
Chciałem się zapytać czy wszystkie filmy z VOD są z lektorem?
Chciałem dla dzieciaka wypożyczyć w ramach jednego darmowego filmu Alicję w krainie czarów HD, ale nigdzie nie mogę znaleźć ifnormacji czy jest to z lektorem, dubbingiem czy z napisami.

-EDIT-
Jest podany w obsadzie polski Dubbing, więc będzie prawdopodobnie z dubbingiem.
Ale pytanie pierwsze wciąz aktualne:) Są filmy z napisami na VOD?
 
Ostatnia edycja:

zenon20

New member
Chciałem się zapytać czy wszystkie filmy z VOD są z lektorem?
Chciałem dla dzieciaka wypożyczyć w ramach jednego darmowego filmu Alicję w krainie czarów HD, ale nigdzie nie mogę znaleźć ifnormacji czy jest to z lektorem, dubbingiem czy z napisami.

-EDIT-
Jest podany w obsadzie polski Dubbing, więc będzie prawdopodobnie z dubbingiem.
Ale pytanie pierwsze wciąz aktualne:) Są filmy z napisami na VOD?

Wszystkie filmy są z lektorem nie ma z napisami.
 

michael_s

New member
Moi rodzice mają LCD Full HD Samsunga i telewizję cyfrową MM. Będąc u nich ostatnio zauważyłem, że wszystkie programy HD są w Letterboxie!!! Sprawdziłem ustawienia telewizora i dekodera i wydaje mi się, że są ok. Przyznaję, że trochę zgłupiałem. Może ktoś z Was mi coś podpowie?
 

bourbon

New member
Bez reklam
I znowu przywrócono dziwaczny format obrazu na TVN Meteo (analog) - 4:3, tak powiększony, że nawet logo stacji nie widać. MM to jednak lubi zadowalać swoich abonentów...
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Michael s napisał :
"Moi rodzice mają LCD Full HD Samsunga i telewizję cyfrową MM. Będąc u nich ostatnio zauważyłem, że wszystkie programy HD są w Letterboxie!!! Sprawdziłem ustawienia telewizora i dekodera i wydaje mi się, że są ok. Przyznaję, że trochę zgłupiałem. Może ktoś z Was mi coś podpowie?"

Coś nie tak, sprawdź dokładnie ustawienia TV i dekodera!
 
Ostatnia edycja:

bourbon

New member
Bez reklam
Czy również macie wrażenie, że internet jakoś się slimaczy, kuleje ? (Wrocław).
Nawet ciężko przeprowadzić pomiar na Speedtest, a tu z ping do wp:
Badanie Wirtualna Polska - www.wp.pl [212.77.100.101] z 32 bajtami danych:
Odpowiedź z 212.77.100.101: bajtów=32 czas=95ms TTL=243
Odpowiedź z 212.77.100.101: bajtów=32 czas=82ms TTL=243
Odpowiedź z 212.77.100.101: bajtów=32 czas=79ms TTL=243
Odpowiedź z 212.77.100.101: bajtów=32 czas=86ms TTL=243

Statystyka badania ping dla 212.77.100.101:
Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0
(0% straty),
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
Minimum = 79 ms, Maksimum = 95 ms, Czas średni = 85 ms
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
U mnie net OK"
 

Attachments

  • 905697222.jpg
    905697222.jpg
    11,2 KB · Wyś: 90

masloww

New member
Bez reklam
Czy również macie wrażenie, że internet jakoś się slimaczy, kuleje ? (Wrocław).
Nawet ciężko przeprowadzić pomiar na Speedtest, a tu z ping do wp:
dla mnie nic nowego jak tak mam od kwietnia, pisałem nawet o tym w tym wątku;
o ile jeszcze główne portale wyglądają tak jak zapodałeś to na reszcie jest znacznie gorzej
poślij pingi za granice lub nawet na Strona główna - Multimedia Polska S.A.
część pingów w ogóle niemierzalna: „Upłynął limit czasu żądania”
porty mam prawie wszystkie zablokowane, p2p działa tylko w nocy
zgłaszałem to w BOK-u wraz z wysłanymi skanami
odpowiedzi dostałem standardowe:
„Pragniemy poinformować że z naszej strony nie ma żadnych problemów jeśli chodzi o poprawne działanie usługi Internetu”
„Po wnikliwej analizie Państwa modemu nie stwierdziliśmy problemów od strony sieci i pracy modemu.”
na szczęście na jesień Netia wprowadza się do mojego bloku
 

masloww

New member
Bez reklam
bo DOCSIS 3.0 u nas wdrożyli :lol:


dzisiaj to faktycznie muli na całego
burze na śląsku dziś były mocne, teraz Warszawkę atakują; może dlatego
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

Gorzów Wielkopolski muli od godziny 16/17 !!!! masakra :( 10 minut mi się to wszystko ładowało abym mógł tu wejść ! oczywiście dzwonię na party line i nikt nie odbiera ;/ jeba#a multimedia ;/
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Ja wczoraj dzwonilem na infolinie i kulturalnie poinf. mnie ze maja awarie, dotyczy kilku miast (przypuszczam ze przeciety swiatlowod, ruch wtedy, jesli jest taka mozliwosc, przeklada sie na inne lacza). Aha najlepsze ze moja siostra, ma neta UPC ma to samo! :D Od niej sie dowiedzialem, ze jakies glowne lacze sieklo podobno, przez ktore idzie ruch sporej ilosci operatorow, oczywiscie dotyczy to tylko niektorych miast.
Dzisiaj maja zakonczyc naprawe.

Bawia mnie czesto wasze teorie spiskowe:hihi:

Wczoraj tez znajomy do mnie wbiegl i mowi wlacz szybko C+ Sport! Wlaczam i widze obraz kontrolny, pytam sie no i co? No jak to co, zaraz rusza ekstraklasa a tu nie ma obrazu! No i co z tego, skoro masz obraz kontrolny to znaczy ze taki sygnal dociera z satelity, Multimedia przeciez nie wstawia planszy kontrolnej, nie przesadzaj.
No i dzisiaj czytam:
Jak informują nas czytelnicy, z powodu burzy nad Warszawą wielu abonentów Cyfry+ tuż przed inauguracją nowego sezony Ekstraklasy nie mieli dostępu do programów Canal+. Otrzymaliśmy także sygnały od abonentów sieci kablowych, w cyfrowej UPC tuż przed "Faktami" zanikł obraz m.in. TVN oraz TVN HD. Podczas burzy nad Śląskiem, problemy z odbiorem kanałów mieli także abonenci Vectry. Kłopoty z odbiorem wybranych stacji TV napotykali także abonenci innych operatorów płatnej telewizji.

Powiedzialem mu zeby wyszedl na spacer, bo to siedzenie przy kompie i TV wypala mu mozg i niszczy nerwy.
 
Ostatnia edycja:

rosiaktotti

New member
Canal+ Gol - nowy piłkarski kanał TV
Łukasz Szewczyk, 2 sierpnia 2010, godz. 14:23
TAGI: Canal Plus, Canal Plus Gol, sport, piłka nożna
Canal+ Cyfrowy jesienią uruchomi nowy kanał telewizyjny, który wypełnią głównie transmisje piłki nożnej. Stacja Canal+ Gol będzie częścią pakietu Canal+ i pojawi się na platformie Cyfra+ oraz w sieciach kablowych.
W rundzie jesiennej oferta
sportowa Canal+ zostanie wzmocniona o nowy, poświęcony wyłącznie piłce nożnej kanał o docelowej nazwie Canal+ Gol (dokładny termin startu kanału zostanie ogłoszony wkrótce). Poszerzy on dotychczasową ofertę, na którą składały się do tej pory Canal+ Sport i Canal+ Sport2. Dzięki nowemu kanałowi fani sportu będą mogli obejrzeć na kanałach Canal+ ponad 500 transmisji
meczów piłkarskich rocznie, z czego znaczną część w jakości
HD
Ciekawe czy do wakacji następnego roku włącza to u nas :D
 

masloww

New member
Bez reklam
włączenie C+S2 w MM nastąpiło w 5 lat po jego starcie

zrobiłem pomiar zużycia energii ADB-5800
w stand-by pobiera 11,6 W, w czasie pracy 12,2 W
modem Motoroli – cały czas 6,8 W, zarówno włączony jak i w stand-by
 
Do góry