TV HD w polskiej TK Multimedia

spider1978

New member
Bez reklam
a ja jestem troszke zawiedziony sporo czasu cos testuja i myslalem, ze od marca pojawi sie cos nowego, a tutaj surprise :p zreszta spoczeli cos na laurach po za wlaczeniem programow z analogu i animal planet hd, canal + sport 2 nic sie znowu nie dzieje.
 

zenon20

New member
a ja jestem troszke zawiedziony sporo czasu cos testuja i myslalem, ze od marca pojawi sie cos nowego, a tutaj surprise :p zreszta spoczeli cos na laurach po za wlaczeniem programow z analogu i animal planet hd, canal + sport 2 nic sie znowu nie dzieje.

Ja bym się i z tego cieszył u mnie ostatnia włączona nowośc to natgeo music
 

marcons

New member
Ostatnio bardzo często pojawia się czarny ekran, czasami pomaga wyłączenie i włączenie dekodera.
Dlatego też korzystając z okazji jaką zafundowała nam MM, złożyłem wypowiedzenie :)
 

masloww

New member
Bez reklam
a ja jestem troszke zawiedziony sporo czasu cos testuja i myslalem, ze od marca pojawi sie cos nowego, a tutaj surprise :p zreszta spoczeli cos na laurach po za wlaczeniem programow z analogu i animal planet hd, canal + sport 2 nic sie znowu nie dzieje.
z każdym dniem oferta MM blednie w porównaniu z konkurencją;
http://media2.pl/media/61915-cyfrowy-polsat:-nowe-kanaly-(hd)-i-filmy-w-vod.html
CP włączając Filmbox HD do pakietu HD, który dalej pozostaje z ceną 15 zł trochę mnie zadziwił;
to tak jakby do pakietu Filmbox w MM dorzucić 6 programów HD gratis (programu Filmbox Extra nie liczę bo to tylko badziewny dodatek) i to nie jakiś tam bzdety typu Luxe.tv HD tylko sam cymes: ES HD, ES2 HD, Polsat Sport HD, Discovery HD, Nat Geo Wild HD, MTVN HD;
o ofercie SAT-MONT-u pisałem już wcześniej ale warto przypomnieć bo jest czego zazdrościć
http://satkurier.pl/news/53078/sat-mont-service-z-nfilmhd-i-mgm-hd.html
http://www.smsnet.pl/admin/pliki/24_Oferta_DTV_2010_02.pdf


p.s.
jakość kanałów premium C+S i C+S2 woła o pomstę do nieba; takie artefakty na nich szaleją że mam odruch wycieraczkę na ekranie zamontować
 

spider1978

New member
Bez reklam
troszke mnie juz meczy to wszysto;) nie widze zadnych perspektyw na przyszlos jak dretwa byla oferta i jakos tak jest nadal. Co do CP to fakt w takiej cenie oferta HD jak patrzal, a u nas nie dosc ze 19 zeta to tylko animal planet HD i mtvhd, ktore warto miec bo to co zrobili z pakietem HD w mm to smiech. Pakiet powinien zawierac wszystkie programy wlacznie z ES HD. To co oferuja teraz w pakiecie powinno kosztowac gora 10 zeta
 

masloww

New member
Bez reklam
te dziady podnieśli abonament i opłatę za DTV nie po to aby utrzymać rentowność tylko aby zyski sobie poprawić!!!
22,2 mln zł zysku netto za IV kw 2009 w porównaniu z 8,8 mln za IV kw 2008
przychody za IV kw 2009 – 134,5 mln w porównaniu do 122,8 mln zł w IV kw 2008
http://www.bankier.pl/static/att/emitent/2010-03/2009_Q4_raport_kwartalny_201003010000139022.pdf
pomimo dodania kilku programów koszty praw autorskich maleją ale za to rosną premie pracowników (pewnie tylko tych u koryta)
 

spider1978

New member
Bez reklam
wiem ile tam zarabiają, bo znam dwóch ziomów co tam pracują. Najbardziej mnie w oczy kuje to rozpasanie telefony auta, które używają też do celów prywatnych, a my za to płacimy. Nie wiem z jakiej racji auta dostali skoro musieli pracownicy pozakładać swoje firmy, więc i transport powinni zapewnić sobie ze swojej strony, chyba, że odlicza im mm za to wszystko paliwo i zużycia itd. Najpierw każda porządna firma powinna się rozwijać inwestycje w rozwój technologiczny (jakość do dupy, więc nic w tej kwestii raczej nie robią) i poszerzanie oferty (tu też lipa), a potem dopiero dzielenie się zyskami. Nic nie poradzimy, że mieszkamy w kraju w którym tylko kasa się liczy dla każdego, a potem im więcej się jej ma tym chce się jej coraz więcej
 

Snakeee

New member
Bez reklam
.....chyba, że odlicza im mm za to wszystko paliwo.

odliczaja

spider1978 napisał:
Nic nie poradzimy, że mieszkamy w kraju w którym tylko kasa się liczy dla każdego, a potem im więcej się jej ma tym chce się jej coraz więcej

W Polsce???? Otworzcie oczy!!!! Caly swiat tak sie kreci, Polska to ziarenko piasku na gigantycznej plazy, w zeszlym roku wielki kryzys a bankowcy i cala finansiera astronomiczne premie sobie przyznali, premie w MM to pikus jesli w ogole dostaja je zwykli pracownicy, zazwyczaj tak jest ze dostaje je tzw. "gora". W mojej firmie przynajmniej tak jest, zwykly pracownik moze o takiej pomarzyc, ale szefostwo co miesiac premia :)
 

masloww

New member
Bez reklam
na wszystkie bolączki prawie zawsze jest skuteczna konkurencja;
na rynku kablowym jej nie ma i długo nie będzie; firmy starają nie wchodzić sobie w paradę (z wyjątkiem rynku warszawskiego); telewizja z kabelków telefonicznych Tepsy czy Dialogu nie jest żadną konkurencją dopóki nie powymieniają miedzi na świtało;
wielkie sieci kablowe jak UPC, MM czy Aster też jakby się zmówiły i starają się nie konkurować na oferty, co by sobie interesu nie psuć;
kiedyś tak było też z platformami satelitarnymi; CP i Cyfra spokojnie sobie kaskę tłukły bez żadnych szaleństw aż do momentu pojawienia się n-ki, która aby wejść na rynek musiała czymś skusić klientów; no i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki oferty platform zaczęły się poprawiać a i ceny w promocjach zaczęły mocno zjeżdżać w dół; niestety odbija się to kosztem jakości obrazu nadawanych programów (przydałby się jeszcze jakiś nowy operator, który postawiłby na ofertę dla ceniących sobie jakość obrazu);
nadzieją na przyciśnięcie kablówek miała być bogata oferta programów DVB-T; ale nie dość że uruchomienie DVB-T odsuwa się bardzo mocno w czasie to na dodatek wielcy mediów dbają o to aby ta oferta nie była zbyt duża a jak będzie trochę większa to za dodatkową kasę;
DVB-T jeszcze mocniej niż kablówkom zaszkodzi platformom dlatego można się spodziewać że DVB-T w pełnym wymiarze ruszy w ostatnim możliwym terminie czyli w końcu 2014 roku, w momencie gdy wygasną koncesje na nadawanie analogowe Polsatu i TVN-u, albo nawet jeszcze później bo Polska wynegocjowała z Komisją Europejską opóźnienie wyłączenia nadawania analogowego do 2015 roku
 

romek46

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co z tym nowym oprogramowaniem do dekodera - ja mam w Szczecinie ciągle te z października 2009?
I druga sprawa jaki symbol ma dekoder zintegrowany z modemem i jaka jest jego dostępność?
 
Ostatnia edycja:

tomek130488

New member
Witam włączam dzisiaj dekoder sprawdzam z ciekawości poziom sygnału i aż się za głowę złapałem jeżeli się nie poprawi trzeba dzwonić na infolinie jutro niech przysyłają technika.

4fc9ce6f83175a11.jpg
 

tomek130488

New member
ekspert MM kupił porządne tv; nówki, jeszcze z naklejkami
http://multi-blog.pl/2010/03/07/blue-ray-kontra-dvd-czy-warto-placic-za-lepsza-rozdzielczosc/
zobaczył różnicę w jakości pomiędzy DVD a Blue Ray-em;
może w końcu zobaczy też cyfrową jakość DTV z MM?

Niby zobaczył ale to porównanie to pożal się boże z deczka mówiąc.
Był dzisiaj u mnie technik w końcu jakość sygnału wygląda jak powinna zaciekawiło mnie to że na każdym kanale jakość sygnału jest inna.

e21a4bec3ef0155e.jpg
 
Do góry