TV HD w polskiej TK Multimedia

topsy

New member
Nie wiem dokładnie jak za każdą usługę rozkłada się u mnie płatność bo to na rodziców ale mam analog+cyfrowy basic+telefon chyba 50 h miesięcznie+internet 1 mbit+canal+ łącznie za 225 zł. Więc z tego co widzę to ogromna różnica nas dzieli.

Sam teraz widzisz .... cena Jak wcześniej pisałem przy łączu +2 Mb/s przy pobieraniu plików to ok 280 kb/s w nocy +4 Mb/s to ok 480 kb/s więc jest bardzo dobrze i do tego wszystko chodzi bardzo dobrze Jedyny problem to ten jeb@%y dekoder W Aster City prawie zawsze były jakieś awarie
 

tygrys25x

New member
Witam bardzo serdecznie, mam pytanie dla niektórych zapewne banalne ale dla mnie nie więc dlatego piszę. Zakupiłem TV 40 cali samsung B550 i mam podłączoną pod niego kablówkę z Multimediów, jakość odbieranych programów to koszmar, czy jest jakaś możliwość dokupienia jakiegoś dekodera czy innego jakiegoś urządzenia, które pozwoliłoby oglądać mi programy w dobrej jakości. Dodam, że na kablu idącym od skrzynki na klatce jest rozgałęzienie w domu na TV i internet. Bardzo proszę o pomoc:blagam::x
 

dark99

New member
Wyjście jest jedno- zamontuj talerz i uciekaj z Multimedii. Jak weźmiesz DTV w MM, to jedyne co jest fajne to kanały HD, ale cała reszta jest do bani .
 

Snakeee

New member
Bez reklam
po co komu to c+ sport 3 pewnie będzie podobnie wyglądało jak kiedyś c+ sport 2 nadawanie kilka godzin w weekendy

Jak widac strategia Polsatu sie przyjmuje, za 2 lata bedziemy miec C+ Sport koszykowka, C+ sport jezdziectwo (ostatnio co wlaczylem C+ to lecialy jakies zawody jezdzieckie), C+ sport pilka nozna a hitem w okresie wakacyjnym gdzie nie ma kompletnie NIC bedzie C+ sport pilka plazowa.
Zenada, zenada i jeszcze raz zenada! Zeby jeszcze chociaz mieli czym zapchac ramowki kanalow ktore obecnie maja ale gdzie tam, powtorki sa nagminne. Ludzie zglupieja jak beda mieli do wyboru 3 mecze o tej samej godzinie, na 3 roznych kanalach. Tak szczerze to jesli mieliby wlaczyc w MM C+ sport 3 to ja podziekuje, wolalbym Eurosport 2 HD.
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

a ja się z wami nie zgodzę :) i jestem bardzo zadowolony że będzie C+Sport 3 :D
przynajmniej będzie więcej transmisji, z zagranicznych lig jak i polskiej ligi ;)
czyli teraz w marcu C+Sport 3 w Cyfrze +, potem na jesień w innych kablówka :) no i za parę lat w MM na samym końcu :eek:k: o_o MM będzie miała pretekst do tego aby podnieść opłatę za paczkę C+ :D
 

spider1978

New member
Bez reklam
ciekawe jak długo będziemy teraz czekać na jakieś nowości:). miało być rebel.tv podobno od stycznia i do tej pory nie ma:) a może te 3 testy okażą się jakimiś ciekawymi nowymi propozycjami:)
 

artur_d3

New member
No właśnie też chciałbym oglądać Luxe tv hd w CP i jakoś go znaleźć nie mogę. Czy wogóle jest taka możliwość???
 

masloww

New member
Bez reklam
qrwa, naszykowałem się na finał hokeja na ES HD a tu przed samym rozpoczęciem ciemność nastała;
niech szlag trafi tą MM raz a porządnie, byłby w końcu spokój


wrócił sygnał na trzecią tercję
 
Ostatnia edycja:

Alundro

New member
"Dziewczyny wSPA(niałe)" to planowana nowa propozycja kanału aMazingTV, należącego do Multimedia Polska. Program adresowany jest do kobiet zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem i zabiegami kosmetycznymi w ośrodkach SPA." - Media 2 .Poprostu super nowy kanał - ehh żenada. Później pewnie MM wprowadzi nowy kanał dla mężczyzn - Facet w sexShopie gdzie będą prezentowane najnowsze trendy wśród gumowych lal. Później dla psów - pies w sklepie jak ogląda najnowsze trendy wśród smyczy i karmy.
 
Do góry