TV HD w polskiej TK Multimedia

rosiaktotti

New member
ja jak podpisywałem umowę w c+ mojej mamie to od razu po wyjściu z udziału c+ działały jej kanały HD mieszka w rzymie a miała pakiet bez Platynowy bez Hd...
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

dziś zmieniła mi się promocja bo wielkich męka i wojnach na Party Line wszystko się wyjaśniło ale.... zamiast magicznych MM 6 mb mam nie całe 2 mb dzwonię do pana technika i awaria na całym terenie Gorzowa do 10 lutego nie no świetnie teraz pytanie mogę zgłosić reklamację za te 10 dni mniejszej prędkości ? :cool:
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Mozesz, tez kiedys zglaszalem, jak przez tydzien w moim miescie byla awaria lacza, kwota jaka odliczyli co prawda byla mizerna no ale zawsze cos.
Ja zglosilem to w momencie kiedy wystapil problem - poinformowali mnie o awarii, a pozniej do dzialu reklamacji jak usuneli usterke, ze przez tyle i tyle dni byl problem. Tak tez mi polecili goscie z pomocy technicznej.

pattro ten Twoj Gorzow to jakis pechowy:wink:
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Mozesz, tez kiedys zglaszalem, jak przez tydzien w moim miescie byla awaria lacza, kwota jaka odliczyli co prawda byla mizerna no ale zawsze cos.
Ja zglosilem to w momencie kiedy wystapil problem - poinformowali mnie o awarii, a pozniej do dzialu reklamacji jak usuneli usterke, ze przez tyle i tyle dni byl problem. Tak tez mi polecili goscie z pomocy technicznej.

pattro ten Twoj Gorzow to jakis pechowy:wink:

nom żebyś wiedział że pechowy :) jutro zadzwonię i zgłoszę reklamację ;)
 

k0val

New member
dziś zmieniła mi się promocja bo wielkich męka i wojnach na Party Line wszystko się wyjaśniło ale.... zamiast magicznych MM 6 mb mam nie całe 2 mb dzwonię do pana technika i awaria na całym terenie Gorzowa do 10 lutego nie no świetnie teraz pytanie mogę zgłosić reklamację za te 10 dni mniejszej prędkości ? :cool:
resetowałeś modem(tzn wyciągnąłeś kabel od zasilania)

ja tak dziś zrobiłem i dopiero mi wskoczyło 6mb/s
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

resetowałeś modem(tzn wyciągnąłeś kabel od zasilania)

ja tak dziś zrobiłem i dopiero mi wskoczyło 6mb/s

tak :) i wskoczyło na 6 mb niby technik widzi 6 mb ale sprawdzałem prędkości to nie całej 1 mb teraz mam :fool: awaria na całym Gorzowie i dlatego ;/
 

Hevelius

New member
Odbieracie już c+sport2? U mnie w Brodnicy pojawiła się po prostu pozycja. Nie ma jeszcze sygnału ani rozpiski. Ale jest dobrze :D
 

rosiaktotti

New member
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESTTTTTTTTTTTTTTTT C+SPORT 2 !!!!!!!!!!!! właśnie leci Cracovia powtórka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeestt teraz za tydzień sony bravia i pakiet HD :D
Guide jeszcze nie ma.
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
ano brawo, w końcu jakiś krok w kierunku normalności; jeszcze tylko ES2 HD, Polsaty i jakość DTV;
już złapałem za telefon zamawiać paczkę C+ a tu patrzę – promocje znikły
 

spider1978

New member
Bez reklam
ES2 HD fakt by się przydało na olimpiade bo transmisje maja być na obu kanałach :) no i bundesliga :p a propo ile kosztuja dodatkowo w paczce C+ kanały HD?
 
Ostatnia edycja:

Snakeee

New member
Bez reklam
ano brawo, w końcu jakiś krok w kierunku normalności; jeszcze tylko ES2 HD, Polsaty i jakość DTV;
już złapałem za telefon zamawiać paczkę C+ a tu patrzę – promocje znikły

Promocje sie skonczyly, o ile pamietam byly do 31.12.2009, z moich zrodel sa przygotowywane nowe. Obecnie weszly nowe od 1.02.2010 np. na HBO, teraz przygotowuja na C+.
Temat ES2 jest jak to ladnie mi technik przekazal analizowany przez MM;)

ES2 HD fakt by się przydało na olimpiade bo transmisje maja być na obu kanałach :) no i bundesliga :p a propo ile kosztuja dodatkowo w paczce C+ kanały HD?

Jak masz C+ to za C+ FILM HD i C+ SPORT HD bulisz 6zl. Warunek, musisz miec zwykly pakiet C+, ja bym ze zwyklego z checia zrezygnowal i zostawil sobie HD ale takie wymogi ma C+, zreszta z HBO jest to samo. Na szczescie te kwoty nie sa az takie wielkie no ale tu 6zl, tam 6zl i nagle robi sie kilkadziesiat zlotych, ogladam tylko HD a musze bulic za SD :/
 
Ostatnia edycja:
Do góry