TV HD w polskiej TK Multimedia

xolzok

New member
Bez reklam
odpowiedź MM na zapytanie w jakim pakiecie znajduje się kanał Animal HD : "W odpowiedzi na Pańskiego maila z dnia 2010-01-28 informujemy, że program Animal Planet HD dostępny jest w pakiecie HD.
Problem z umieszczeniem błędnej informacji na stronie Strona główna - Multimedia Polska S.A. jest nam znany i został już zgłoszony. "

:hihi:eek:czywiście na dzień dzisiejszy w spisie nadal ten kanał jest w pakiecie komfort

Wypuścić nowego PDF-a to nie jest takie proste...
Daj im kilka tygodni.:p
 

masloww

New member
Bez reklam
a dzisiaj na C+S2 mecze Barcelony i Realu;
skoro i tak muszę piracić aby oglądać te mecze to nie warto płacić za taki pakiet C+; no i nie płacę; skąpe żydki zamiast zarobić parę groszy mniej dodając C+S2 to nie zarobią na mnie wcale
 

masloww

New member
Bez reklam
Wypuścić nowego PDF-a to nie jest takie proste...
Daj im kilka tygodni.:p
taka procedura musi przejść przez 10 szczebli decyzyjnych, potem muszą być przyznane premie za stworzenie nowej listy kanałów; a że premie za styczeń już są zarobione to muszą poczekać na rozpoczęcie nowego miesiąca
 

Snakeee

New member
Bez reklam
taka procedura musi przejść przez 10 szczebli decyzyjnych, potem muszą być przyznane premie za stworzenie nowej listy kanałów; a że premie za styczeń już są zarobione to muszą poczekać na rozpoczęcie nowego miesiąca

Ja tam lubie dostawac premie:p Jakbym mial dostac za to premie , nie pogniewalbym sie :D
 

spider1978

New member
Bez reklam
w końcu jakaś kablówka stara się wykorzystać potencjał telewizji kablowej i tworzy ofertę programową która deklasuje platformy satelitarne
http://www.smsnet.pl/admin/pliki/24_Oferta_DTV_2010_02.pdf
pakiet Sport jak marzenie;
17 programów HD - poprzeczka dla MM się podnosi

za taki pakiet sport 16 zeta bym płacił i nawet nie marudził:) chociaż w MM za pakiecik sportowy 7 zyla i cena jak najbardziej przystępna jedynie pakiet HD to porażka 19 zeta ;/ hmm pakiet film też całkiem nfilm 1 i 2 HD i MGM HD za taką cenę bym na pewno brał tyle, że u nas pewnie te programy to tylko science fiction:D
 
Ostatnia edycja:

Snakeee

New member
Bez reklam
Przeciez to jakas lokalna kabloweczka, sa w 4 miastach, jedynie Szczecin cos tutaj znaczy. Takie sieci nigdy sie nie rozwina dalej, nie sa w stanie konkurowac z UPC, Aster, Vectra, MM. Druga sprawa ja nie chce ilosci, wolalbym jakosc, widzialem u znajomego jak wygladaja kanaly HD w malej lokalnej kabloweczce, nawet nie mam slow zeby to opisac....smiech na sali. Ceny internetu wobec tego co place w MM tez kiepskie maja.

Czy kiedys doczekam sie czasow zebym mogl pojsc i aktywowac sobie tylko i wylacznie wszystkie kanaly HD? Innych nie chce!!!
 

masloww

New member
Bez reklam
Przeciez to jakas lokalna kabloweczka, sa w 4 miastach, jedynie Szczecin cos tutaj znaczy. Takie sieci nigdy sie nie rozwina dalej, nie sa w stanie konkurowac z UPC, Aster, Vectra, MM. Druga sprawa ja nie chce ilosci, wolalbym jakosc, widzialem u znajomego jak wygladaja kanaly HD w malej lokalnej kabloweczce, nawet nie mam slow zeby to opisac....smiech na sali. Ceny internetu wobec tego co place w MM tez kiepskie maja.

Czy kiedys doczekam sie czasow zebym mogl pojsc i aktywowac sobie tylko i wylacznie wszystkie kanaly HD? Innych nie chce!!!
nie wiesz co to za kablówka a już przypuszczasz że ma jakość do dupy bo inna mała kablówka jest kiepska; jakby w MM jakość była wyśmienita i internet miała w rewelacyjnych cenach dla wszystkich a nie tylko dla wybranych;
zapodałem ten link żeby pokazać że jednak można jak się chce zrobić ofertę wszystkich kanałów sportowych; nie trzeba wybierać pomiędzy jednymi a drugimi i można je oferować w rozsądnych cenach;
nawet ilość programów HD w tej kablówce, które tak bardzo pragniesz nie zrobiła na tobie wrażenia; MM tylko potrafi obiecywać „największą ilość kanałów HD w Polsce” i na tym się kończy;
a o ile jakaś kablówka będzie oferowała same programy HD to prędzej zrobi to właśnie jakaś mała sieć; a już na pewno nie MM, która nawet z opłaty za analog nie chce zrezygnować
 

pattro

New member
Bez reklam
nie wiesz co to za kablówka a już przypuszczasz że ma jakość do dupy bo inna mała kablówka jest kiepska; jakby w MM jakość była wyśmienita i internet miała w rewelacyjnych cenach dla wszystkich a nie tylko dla wybranych;
zapodałem ten link żeby pokazać że jednak można jak się chce zrobić ofertę wszystkich kanałów sportowych; nie trzeba wybierać pomiędzy jednymi a drugimi i można je oferować w rozsądnych cenach;
nawet ilość programów HD w tej kablówce, które tak bardzo pragniesz nie zrobiła na tobie wrażenia; MM tylko potrafi obiecywać „największą ilość kanałów HD w Polsce” i na tym się kończy;
a o ile jakaś kablówka będzie oferowała same programy HD to prędzej zrobi to właśnie jakaś mała sieć; a już na pewno nie MM, która nawet z opłaty za analog nie chce zrezygnować

dokładnie w 100% się z tb zgadzam :) prędzej same HD zobaczmy właśnie w takiej małej kablówce niż w MM czy też
UPC itp :)

zobaczcie TOYA :
TOYA - Sieć dobrych połączeń

i moim zdaniem to właśnie TOYA obecnie w Polsce oferuję najlepsze kanał w dobrej jakości :)już niedługo wprowadzą dekoder PVR i nikt im nie podskoczy :) miejmy nadzieje że będą dostępni w całej Polsce już niedługo :) ( mogli by MM przejąć :D )i wg ile oni nowości mają zobaczcie ciągle wprowadzają coś a MM ? przemilczę to....
 

spider1978

New member
Bez reklam
Panowie w Kaliszu miała być TOYA, a że MM tutaj ma tak mocną pozycję to szybko ją zniszczyli. Mieli już nawet pomieszczenia wynajęte do tego i częściowo sprzęt sprowadzony ogłoszenia o przyjęciach do pracy itd. Pewnego dnia ide i jakby pod ziemie się zapadli:p okazało się, że prezesi poszczególnych spółdzielni nie zgodzili się na wpuszczenie ich na swoje osiedla. Jak dla mnie była wtedy śmierdząca sprawa ktoś pewnie musiał dostać w łapę. Tak by była konkurencja i wybór a tak jest kupa wybór:p
 

Alundro

New member
Jestem z Łodzi i kiedyś u mnie na Bałutach była Toya ale wiele lat temu MM i Toya podzieliły się Łodzią i nie ma już chyba szans żeby Toya wróciła ehh.W Toyi cyfrowa tv chyba naprawdę jest lepszej jakości gdyż świadczy o tym sam fakt,iż mają TV u siebie w placówce i nie wstydzą się pokazać co nadają.Gdyby tak MM zrobiła to wszyscy by wyszli. Niech wejdzie do Łodzi jakaś inna sieć np UPC mają przynajmniej szybki internet w dobrej cenie.Łódź wielkie miasto a w poszczególnych dzielnicach jest tylko MM albo Toya.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Juz ktos tutaj o tym pisal. Toya podzielila sie z MM obszarem Łodzi i nie weszli do Kalisza. Gdzies czytalem ze w Kaliszu na jakims osiedlu juz mieli polozona instalacje na klatkach, nic nie pisali ze spoldzielnia sie nie zgodzila, gdyby tak bylo to przeciez nie mogli sobie zaczac wiercic na klatkach. W tym momencie MM chciala wejsc na czesc Łodzi gdzie byla tylko Toya no i w tym miejscu nagle nastapilo porozumienie, my nie idziemy do Kalisza, wy nie wchodzicie na nasza czesc w Łodzi - tak to bylo opisane.

Zobaczcie w ilu miejscowosciach jest Toya, kto kogo tutaj ma wykupic? Ja nie jestem zwolennikiem MM, tylko patrzcie realnie, w oczach takich gigantow jak UPC, Vectra, Aster co moze zrobic taka kabloweczka co ma swoja siec w 3-4 miestach. O to mi chodzi. Pattro Toya w calej Polsce??? Przestan marzyc, chyba za 20 lat albo jak wykupi ich jakis zagraniczny inwestor i zacznie przejmowac inne sieci. Bez kupna innych sieci, okablowanie nowego miasta to sa niewyobrazalne koszta, druga sprawa mnostwo pozwolen itd.
Wydaje mi sie ze im dana kablowka ma wiecej abonentow tym drozsze jest cale to utrzymanie infrastruktury. Koszta dzierzawy swiatlowodow, ktore biegna przez cala Polske sa spore a malo z tych firm posiada wlasne, obecnie to wiekszosc dzierzawi od takich firm jak TPSA, Hawe, Exatel. Druga sprawa kazdy operator kablowy chcac wprowadzic jakies kanaly podpisuje umowe i w tym momencie widzac takie nazwy jak UPC, ASTER, VECTRA, MM nadawca zaczyna wolac wiecej kasy - skoro maja tylu abonentow to beda mieli cyrk jesli nie wrzuca naszych kanalow, zawolamy wieksza oplate. I tak wlasnie sie dzieje, mniejsze kablowki placa mniej niz Ci giganci.

masloww i co z tego ze maja wszystkie kanaly sportowe, skoro sa tacy super to czemu nie sa w innych miastach??? Tutaj pojawia sie problem. Jakby weszli do miasta gdzies jest Vectra UPC, Aster Ci ostatni walneliby taka cene ze zniszczyli by Toye, taka jest natura ludzka, ida tam gdzie taniej a nie lepiej jakosciowo, my czyli 20-stu chce jakosci, reszta pojdzie tam gdzie taniej.
ZDROWA konkurencja to wielki plus, a napisalem zdrowa z duzej, bo sa przypadki gdzie jest NIEZDROWA. U znajomego na osiedlu dwie sieci oferowaly internet, mial wybor, zaczeli tak zjezdzac z cenami ze tylko sie cieszyc. No niestety nie, zjechali ta mocno, ze chyba braklo na konserwacje tych sieci, bo ich jakosc to byla tragedia, ciagle awarie u jednych i drugich. Wzial w koncu drozszy net w TPSA ale bez awarii ma.

Podsumowujac, chyba kazdy zdaje sobie sprawe ze giganci chca zarabiac krocie, tak bylo jest i bedzie. Gdyby Microsoft mial naprawde godnego konkurenta na rynku OS windows tez nie kosztowalby tyle ile kosztuje.
 

masloww

New member
Bez reklam
Wydaje mi sie ze im dana kablowka ma wiecej abonentow tym drozsze jest cale to utrzymanie infrastruktury. Koszta dzierzawy swiatlowodow, ktore biegna przez cala Polske sa spore a malo z tych firm posiada wlasne, obecnie to wiekszosc dzierzawi od takich firm jak TPSA, Hawe, Exatel. Druga sprawa kazdy operator kablowy chcac wprowadzic jakies kanaly podpisuje umowe i w tym momencie widzac takie nazwy jak UPC, ASTER, VECTRA, MM nadawca zaczyna wolac wiecej kasy - skoro maja tylu abonentow to beda mieli cyrk jesli nie wrzuca naszych kanalow, zawolamy wieksza oplate. I tak wlasnie sie dzieje, mniejsze kablowki placa mniej niz Ci giganci.
wybacz Snakeee ale już większych głupstw na obronę MM nie mogłeś wymyślić
U znajomego na osiedlu dwie sieci oferowaly internet, mial wybor, zaczeli tak zjezdzac z cenami ze tylko sie cieszyc. No niestety nie, zjechali ta mocno, ze chyba braklo na konserwacje tych sieci, bo ich jakosc to byla tragedia, ciagle awarie u jednych i drugich.
jakoś dziwnie u Twoich znajomych zawsze jest ciulowo? znów mi wybacz ale takie historyjki bez podania faktów to dzieciom możesz opowiadać
 

Snakeee

New member
Bez reklam
masloww ty jestes wszystko wiedzacy, nie masz zielonego pojecia jak wyglada od srodka cala sprawa, juz kilka osob Ci to napisalo tutaj, a mi nie pozostaje nic innego tylko zgodzic sie z tym, nie podoba Ci sie w MM, zrezygnuj tak jak uczynilo to juz tutaj calkiem sporo osob. Nie mozesz miec talerza, to wez z TPSA, zreszta jak ktos sie uprze to talerz tez zalozy, w moim bloku byl taki przypadek, koles poszedl do spoldzielni, zlozyl pismo i zgodzili sie zeby zamontowal na dachu. Typowy polak, gledzi, gledzi, narzeka i tylko to mu pozostaje po powrocie do domu z pracy. Ja jestem coraz blizej rezygnacji, czekam do lipca/sierpnia i prawd. biore n-ke.
 

Powerr

New member
Jak powitałem "Komfort Cyfrowy" w sieci Multimedia Polska S.A.

Po dość długich negocjacjach w lokalnym BOA doszliśmy do porozumienia, ja obiecałem wycofać swoje wypowiedzenia a lokalne BOA dać mi 30% upustu na analog i pozwolić na preferencyjnych zasadach przejść z pakietu "Basic" na "Cyfrowy Komfort". W dniu 13.01.2010 r. podpisaliśmy wszystkie niezbędne dokumenty ( umowy i aneksy ). Razem z lokalnym BOA ustaliliśmy, że wszelkie zniżki i zmiana pakietu "Basic" na "Cyfrowy Komfort" nastąpi w dniu 1.02.2010r. Jak zapewniał mnie lokalny BOK zmiana pakietu miała nastąpić w godzinach nocnych z 31 stycznia na 1 luty - odpaliłem więc dziś o 8:00 swój telewizorek, aby pocieszyć się nowymi programami... tu spotkało mnie zdziwienie- bo nadal miałem "Basic". Dzwonię na Party- line i pytam o swój "Cyfrowy Komfort". Pani grzecznie mi odpowiada " Ma pan pakiet Basic i ani śladu po podpisanej umowie na Cyfrowy Komfort". Tłumaczę pani, że mam umowę podpisaną 13 stycznia i że oczekiwałem na aktywację ponad dwa tygodnie- a pani mi na to: " To nie trzeba było podpisywać umowy 13 - to pechowa data".

Cóż za błyskotliwa rada- pomyślałem. Zmiana pakietu u innych operatorów trwa kilka minut od zgłoszenia chęci przejścia na inny pakiet, Multimedia ma swoje zasady i każe czekać dniami, tygodniami a czasem nawet miesiącami.
Tak więc na koniec trzeba pokusić się o morał: " Kto w Multimediach umowę 13 podpisuje- ten potem swojej decyzji bardzo żałuje" :)
 

pattro

New member
Bez reklam
Jak powitałem "Komfort Cyfrowy" w sieci Multimedia Polska S.A.

Po dość długich negocjacjach w lokalnym BOA doszliśmy do porozumienia, ja obiecałem wycofać swoje wypowiedzenia a lokalne BOA dać mi 30% upustu na analog i pozwolić na preferencyjnych zasadach przejść z pakietu "Basic" na "Cyfrowy Komfort". W dniu 13.01.2010 r. podpisaliśmy wszystkie niezbędne dokumenty ( umowy i aneksy ). Razem z lokalnym BOA ustaliliśmy, że wszelkie zniżki i zmiana pakietu "Basic" na "Cyfrowy Komfort" nastąpi w dniu 1.02.2010r. Jak zapewniał mnie lokalny BOK zmiana pakietu miała nastąpić w godzinach nocnych z 31 stycznia na 1 luty - odpaliłem więc dziś o 8:00 swój telewizorek, aby pocieszyć się nowymi programami... tu spotkało mnie zdziwienie- bo nadal miałem "Basic". Dzwonię na Party- line i pytam o swój "Cyfrowy Komfort". Pani grzecznie mi odpowiada " Ma pan pakiet Basic i ani śladu po podpisanej umowie na Cyfrowy Komfort". Tłumaczę pani, że mam umowę podpisaną 13 stycznia i że oczekiwałem na aktywację ponad dwa tygodnie- a pani mi na to: " To nie trzeba było podpisywać umowy 13 - to pechowa data".

Cóż za błyskotliwa rada- pomyślałem. Zmiana pakietu u innych operatorów trwa kilka minut od zgłoszenia chęci przejścia na inny pakiet, Multimedia ma swoje zasady i każe czekać dniami, tygodniami a czasem nawet miesiącami.
Tak więc na koniec trzeba pokusić się o morał: " Kto w Multimediach umowę 13 podpisuje- ten potem swojej decyzji bardzo żałuje" :)

mam dokładnie taką samą sytuację ! od dziś powinienem mieć internet nie 1 mb tylko 6 mb, nowy pakiet na telefon i brak tv od nich, więc tak włączam internet sprawdzam prędkości i ..... dalej mam 1 mb ( obecnie 2 bo do 13 przyśpieszają ), hmmm włączam analog działa :x dekoder DTV zdałem itp, dzwonię na Party Line i co słyszę ma pan aktywny pakiet Basic oraz Canal+ internet 1 mb telefon i nie widzimy żadnej umowy nowej !!! to jest kur## cyrk na kółkach ! niech ktoś w końcu ogarnie ten syf ! :x czekam na telefon od miłych pań z BOK bo sprawdzają ;/ napiszę potem jaki tego efekt będzie...
 
Do góry