TV HD w polskiej TK Multimedia

tolesi

New member
analog komfort w różnych miastach jest różna np w Giżycku w analogu widziałem Universal Chanel i National Geographic , a w Brzesku SportKlub .
 

xolzok

New member
Bez reklam
W MM sami nie wiedzą, gdzie ma być Animal Planet HD. W artykule na swojej stronie napisali, że w Cyfrowy HD, a w spisie programów dali w Komforcie :eek:
 

zenon20

New member
witam jestem tu nowy i powiem że u mnie w miescie niema ani fox life ani sportklubu ani natgeo wogóle niema cyfrowego komfortu ani tych nowych kanałow z wiosny w basicu czy ktoś może wie kiedy komfort będzie wszędzie
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

witam jestem tu nowy i powiem że u mnie w miescie niema ani fox life ani sportklubu ani natgeo wogóle niema cyfrowego komfortu ani tych nowych kanałow z wiosny w basicu czy ktoś może wie kiedy komfort będzie wszędzie

tego nie wie nikt :D do mnie już rok dojść te kanały z wiosny nie mogą a co dopiero Komfort :]
 

xolzok

New member
Bez reklam
Jak to po co? :eek: Reklamę DTV sobie robią.

Dzisiaj zauważyłem poprawę na tych nowych kanałach w Cyfrowym Komforcie. Znacznie wzrosła siła sygnału (o ponad 10dB) i poprawił się BER (z rzędu 10 do -4 do 10 -9) na tych kanałach, które były najsłabsze i miały przycinki (np. TVN7, TVN Style). Minimalnie BER poprawił się chyba też na pozostałych (z pakietu Basic).
Dzisiaj przez chwilę nie miałem części kanałów (błąd E02) a niedawno na kilka minut rozłączyły się w domu modemy.

Jutro idę jednak zdać już sprzęt i od 1-go zostanie mi internet.
 
Ostatnia edycja:

tolesi

New member
bałagan w spisie programów, w końcu ten Animal planet HD jest w pakiecie komfort czy w pakiecie HD!
W prezentacji programów i w informacji Aktualności jest ten kanał jako w pakiecie HD a w liście jest w pakiecie komfort.
czyżby celowe oszukiwanie klientów aby komfort kupili ?
 

masloww

New member
Bez reklam
MM zachowuje się jakby była firmą Józek&Zdzisiek z siedzibą w garażu a nie wielką firmą obsługująca 600 tys ludzi; nawet poprawnie listy kanałów nie potrafią zrobić i nie tylko o listę chodzi; żeby nie było nikogo w takiej wielkiej firmie aby zapanował nad tym co się dziej w DTV?
żadnej logiki w układaniu pakietów nie ma + dublujące się programy w pakietach; wygląda to jakby wszystko było robione na żywioł; pacany wolą zatrudnić 380 konsultantów w Call Center zamiast jednego fachowca który uporządkował ten burdel aby nie trzeba było wydzwaniać z każdą pierdołą;
a może te dziady specjalnie tak robią aby ludzie dzwonili do nich tak często jak tylko się da, w końcu oni też zarabiają na telefonach
 

xolzok

New member
Bez reklam
Dzisiaj byłem w BOK zdać sprzęt od DTV. Kolejka była masakryczna i powiem wam że chyba z połowa kończyła w ogóle przygodę z MM. Rezygnowali z TV, telefonów i internetu na rzecz konkurencji. Duża część psioczyła na jakość obsługi, awarie. Nie wspomnę już o kilku osobach, które wpadły do BOK jak po ogień z pretensjami, że tv lub internet nie działa i nie mogą się dodzwonić na infolinię. Ogólnie klimacik był nietęgi.

Zdając sprzęt zapytałem czy może pojawiła się jakaś promocja na analog i może mi zaproponować bym został u nich też z DTV Powtórzył jak miesiąc temu, że może aż 10 zł zniżki zaoferować więc podziękowałem.
 

Alundro

New member
Ciekawe co później robi MM ze zdanymi przez abonentów dekoderami a raczej już mam na myśli same piloty ( czy poświęcą się te 30 zł -taki jest koszt nowego pilota w cenniku czy dają następnej osobie pewnie taki ulepiony brudny pilot ). Hehe jeszcze rozumiem jak każdy z nas podpisywał np na początku zaistnienia DTV i dostawał wszystko nowe ale teraz jak ludzie zawierają umowę to dostają pakiet-1.)zły odbiór czyli mgła/2.)awarie/3.)potrzebę własnoręcznego resetowania dekodera/4.)brak możliwości zmiany pakietu wrazie by teraz wzięli coś na promocji i jeszcze stary używany dekoder hehe genialna kompozycja.
 

masloww

New member
Bez reklam
taka ciekawostka się pojawiła przy okazji mobilFON-u
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/multimedia-polska-liczymy-na-kilka-tysiecy-klientow-uslugi-glosowej-mobilfon
„Spółka poinformowała też o planach związanych ze swoim kanałem interaktywnym aMazing. Ma on wpłynąć na zwiększenie przychodów m.in. dzięki reklamom na nim nadawanym...... Sam kanał ma też promować usługę "wideo na żądanie"”

MM wynalazła perpetuum mobile; będą sami sobie sobie płacić za reklamy VoD-u znacząco zwiększając przychody :lol:

o zwiększeniu przychodów ze sprzedaży pakietu z „największą ilością kanałów HD w Polsce” cisza

p.s.
ciekawostką są też pakiety oferowane przez MM
http://www.multimedia.pl/pakiet
we wszystkich pakietach jest pakiet Basic w DTV, chyba tylko po to aby wqrwić złapanego klienta gdy ten się zorientuje że Komfort jest lepszy i będzie chciał się zamienić na niego; a jak wiadomo MM idzie na rękę posiadaczom promocji łączonych :lol:
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

dziś byłem zdać sprzęt :D no i tak kolejka jak zawsze, potem setki pytań dlaczego zrezygnowałem z DTV, jak jest moja opinia o niej i wgl, potem oferta abym został :wink: podziękowałem za ofertę ale nie ;D no i sprawdzali ten sprzęt jak nie wiem co to by było :p no i cóż jestem już wolny od DTV :) hmmm podsumuję to jak w tej znanej wszystkim reklamie TV :D

Droga do BOK - 10 minut
Kolejka w BOK - 20 minut
Uczucie braku DTV i TV od MM - bezcenne :D

Pozdrawiam serdecznie ;) z forum nie rezygnuje bd śledził bacznie sytuację MM kto wie jak się życie potoczy ;)
 

spider1978

New member
Bez reklam
no ja mam nadzieję, że zmieni się kiedyś na lepsze hehe. Ogólnie nie ma chyba znaczenia jaka kablówka bo w każdej narzekają:) bo w tej nie ma tego, a w tamtej tamtego w tej lepiej odbiera w tamtej gorzej:). My narzekaliśmy, że wycofali z oferty polsaty, ale za to mamy Eurosport HD, którego nie ma w UPC podobnie z TVP Sport (ciekawe kiedy wrzucą do DTV) i płaczą tam z tego powodu:). Ja będę naprawde zadowolony jak zobacze kiedyś w ofercie Eurosport 2 (najlepiej HD) NGW HD, TVP HD, The History HD, Disney Channel, Eska TV i będę chyba tak naprawdę szczęśliwy:p
 

tolesi

New member
odpowiedź MM na zapytanie w jakim pakiecie znajduje się kanał Animal HD : "W odpowiedzi na Pańskiego maila z dnia 2010-01-28 informujemy, że program Animal Planet HD dostępny jest w pakiecie HD.
Problem z umieszczeniem błędnej informacji na stronie Strona główna - Multimedia Polska S.A. jest nam znany i został już zgłoszony. "

:hihi:eek:czywiście na dzień dzisiejszy w spisie nadal ten kanał jest w pakiecie komfort
 
Do góry