TV HD w polskiej TK Multimedia

pattro

New member
Bez reklam
Re

masz rację że jeszcze trochę do normalności i bd ok :)
ale i tak dodanie C+ Sport 2 nic nie zmienia :p MM to dalej dziadowska firma :p
 

rosiaktotti

New member
a tak ps Panowie, kupuje za tydzień /2 jakiś tv na pewno 32" napaliłem się na sony bravie bo jest przereklamowana... a co wy byście zaproponowali też bravie?? cena to max 1800zł do xboxa360 i kablówki :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Faktycznie w Inowrocławiu także działa C+S2. No to teraz jeszcze by się przydał do kompletu ES2 ( oczywiście w HD)

A tak przy okazji czy u Was też są zacięcia obrazu na programach w DTV?


rosiaktotti
Napaliłeś się na Sony bo przereklamowana!??
 

bourbon

New member
Bez reklam
Jak komuś nie działa pakiet sport (Ns HD, ES HD, sportklub) to trzeba tradycyjnie zrestartować dekoder, u mnie zadziałało. Ja również potwierdzam pojawienie sie na liście C+Sport2, tylko czy coś tam leci to nie wiem, bo nie mam pakietu C+.
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
bourbon
Na C+S2 program jest nadawany, przynajmniej u mnie.

Właśnie dzwoniłem do BOK bo u mnie większość kanałów "się tnie" i zanika. Miły pan stwierdził, ze nie ma awarii w moim mieście, zaraz prześle do mojego tunera nowe oprogramowanie i potem mam go zrestartować. Zobaczymy czy to pomoże...
 

maciekalisz

New member
No mi na party line mowili ze nowy soft ma byc do końca m-ca - wiec ciekaw jestem co oni ci za nowy soft wcisneli :) Moze maja coś nieoficjalnie dla wybrańców :):):)
 

rosiaktotti

New member
Ktoś pisał i polsat sport , nie przesadzajcie niech dadzą eurosport2 hd i oferta kanałów sportowych na prawde w porównaniu do cyfry będzie genialna no jak by było jeszcze orange sport.. :)

C+S1/2,
Nsport,
TVP Sport,
Eurosport,
Eurosport 2 (jak będzie),
Sportklub,
Sportklub+,
ESPN America,
ESPN Classic

We wait for ES2 !

ps: YouTube - Materna w nsport :D
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Maciek soft pewnie ten sam...., ale i tak lipa dalej się tnie, wisiałem na telefonie kilkanaście minut i się nie doczekałem ( nie zarobię na komórkę!!!!) Kiedyś to był telefon do lokalnego BOK na numer stacjonarny, ale w MM w ramach lepszego dostępu :evil: został zlikwidowany!!!!
Napisałem maila....

Edit
Oprogramowanie nr 37, przesłane 23.10.2009r.
Ciekawe co ten miły pan mi przesłał i kiedy????

Edit 2
Plus dla technika z MM! Awaria usunięta, coś tam chłop pokombinował i naprawił. Potem zadzwonił i pytał czy działa.
To mi się podoba!
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
dodali C+S2 i już na mnie zarabiają moćki jedne, jakby nie mogli wcześniej tego zrobić;
wczoraj zmówiłem pakiet C+, dziś już świeci;
wreszcie obejrzę sobie mecze Barcy i Realu w tv a nie na kompie (już w sobotę na C+S2)

p.s.
niestety jakość programu C+S2 jest niewiele lepsza jak Sport Klubu, makrobloki z piłkarzami biegają po boisku; na C+S jest lepiej ale też kompresje widać :sad:
 
Ostatnia edycja:

spider1978

New member
Bez reklam
myślałem że chociaż na kanałach premium z jakością jest lepiej a jak czytam to lipa:) chyba jednak się nie zdecyduje płacić dodatkowo tyle sianka i się wkurzać na słabiutką jakość
 

masloww

New member
Bez reklam
tym bardziej że w DTV TVP Sport pewnie będzie w formacie 16:9; może do Olimpady się wyrobią;
ja niestety mam pakiet Basic i nie zobaczę go, wszystko ostatnio w Komforcie ląduje
 

masloww

New member
Bez reklam
przed chwileczką na C+S leciała powtórka meczu Burnley-Chelsea, jakość była taka że tego się oglądać nie dało;
jak kamera była nieruchoma to widać było wyraźnie piłkarzy, linie na boisku, pasy na trawie a nawet samą trawę, ale jak kamera się ruszyła to cały obraz się zamazywał, na murawie jedna wielka zielona plama powstawała, nawet pasów na trawie nie było widać; efekt taki jakbym nagle wzrok stracił; po 15 min takiego oglądania łeb zaczyna boleć;
zdaje mi się że tak jak szybko zamówiłem pakiet C+ tak szybko się z nim pożegnam
 
Do góry