TV HD w polskiej TK Multimedia

pattro

New member
Bez reklam
Re

Witam,

u was też występuje dość spore przesunięcie dźwięku w espn america od jakieś 24h ?

sprawdziłem przed chwilą to mam tak tylko że nie na espn tylko na Canal + Sport ;/ co się ostatnio dzieje z tym Canal + Sport w MM ? oglądam od soboty mecz i ciągle to samo ;/ obraz tnie co jakiś czas, często zanika dźwięk na kilka sekund ? a teraz mam dużą niezgodność dźwięku z obrazem :( to naprawdę wkurza ;/ :|
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
W Kaliszu to wszystko jest najszybciej i pewnie w dobrej jakości..he he!
No ale to dobra wiadomość, a polsaty pewnie po 01.01.2010r. wyłączą.....
 

maciekalisz

New member
Narazie jest na analogu. Zobaczymy dalej

A ESPN ju działają poprawnie.

Eh jak wy tego Kalisza nie lubicie. Z Kalisza i Gdyni sie MM wywodzi i wszelakie doświadczenia zazwyczaj od tych miast się zaczynają. Nic dziwnego. :)

A nie wiem czy wicie ale w Warszawie i Gdyni MM zaczyna świadczy net 120 MBit "_" - oczywiście w określonych lokalizacjach. No i tu szkoda że Kalisz omineli :(
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Eh jak wy tego Kalisza nie lubicie. Z Kalisza i Gdyni sie MM wywodzi i wszelakie doświadczenia zazwyczaj od tych miast się zaczynają. Nic dziwnego. :)

Gorzów i Gdynia to razem rozpoczęli DTV, aż dziwnie gdyż Gorzów to na mapie MM czarna dziura nic nowego i nic nie idzie w kierunku nowości ;/ usuną Polsaty i znając życie do Gorzowa kanały w zamian nie wejdą ;/ jutro idę do BOK po konkretne info co do pakietu komfortowego i dekodera PVR ;/ ale na 99 % pożegnam się z MM i wezmę C+ :-| a mi się wydaje że MM się nic nie chcę poprawić w Gorzowie w DTV aby było lepiej ;/ ponieważ nie ma ani UPC ani Vectry itp żadnej konkurencji ....
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

w Gorzowie nic nowego ani w DTV ani w Analogu, jedyna zmiana to to że w DTV Polsat Sport tnie i co jakiś czas znika obraz i jakieś plansze się pojawiają...
 

Powerr

New member
Od wczoraj Multimedia Polska informuje abonentów z Giżycka o podwyżce abonamentu za pakiet "Komfort". Podwyżka wyniesie 3 zł- czyli podwyżka będzie we wszystkich lokalizacjach tego operatora. W Giżycku w analogu pojawiły się Fox Life, Eurosport i N Sport- Polsat 2, Polsat Sport i Polsat Sport Extra zostały wyłączone.
 

masloww

New member
Bez reklam
jaki szok znów po latach Eurosport zobaczyć;
a ten Foxlive to kolejny kanał dla kobiet, tym razem z serialami; co dowodzi, że doborem programów w MM jakaś baba nielubiąca sportu się zajmuje; Foxlive powędrował u mnie pod koniec listy i pewnie z niego nie skorzystam; na Polsat2 to czasami chociaż Kiepskiego obejrzałem;

we Wrocku jest podwyżka analogu do 63,99 zł
 

bourbon

New member
Bez reklam
Potwierdzam zmiany we Wro :cry: Na razie tylko w analogu.
---
nSport to jakaś porażka jest, siedzą i pieprzą o dupie maryni od prawie dwóch godzin, program publicystyczny, czy co ?!
A o FoxLife lepiej nic nie pisać...
 
Ostatnia edycja:

TOMGDY

New member
W Gdyni od 2 dni na NG HD był "E02". Dziś pojawił się obraz ale bez dzwięku a potem znowu ciemność. Czy ktoś z Was ma podobne obserwacje ??
 

spider1978

New member
Bez reklam
Fakt na razie w cyfrowce cisza ze zmianami:) nawet brak przymiarek z pakietem sport:) pewnie jutro się zajmą DTV bo znając życie w czwartek pewnie nie pracują:p. Ogólnie powinni coś zrobić z tymi kanałami co już są bo co jakiś czas pojawiają się jakieś problemy. Tak jak u mnie w Kaliszu national geographic hd od wczoraj brak fonii, mtv dance nie ma wcale, discovery historia fonia rozłazi się wzgledem obrazu itd itp oj strasznie to niedopracowane;)
 
Do góry