TV HD w polskiej TK Multimedia

Blaszak

New member
maciekalisz napisał:
Napewno bedzie NSport - również potwierdzone w BOK i na infolinii.

Czyli wychodzi jeden wielki kibel :x nikt nic nie wie. Mi osobiście dzisiaj koleś w BOKu w Gdyni potwierdził pismem od samego naczelnego programowego (czy jak mu tam), że w Pakiecie HD kanał PS HD zostanie zastąpiony kanałem ES HD. Pytałem się kolesia chyba z 10 razy czy na pewno tak będzie i czy nie jest to kolejna dezinformacja abonenta - jak jest w przypadku ostatniego pisma, gdzie napisali, że sam kanał PS HD zostanie zastąpiony trzema nowymi kanałami (2 HD i 1 SD), a chodzi przecież o pakiet PS HD :???: A to dwie różne rzeczy.

I gdzie leży prawda? Szlag by trafił ten cały burdel :evil: Zobaczymy po nowym roku jak będzie - tylko to nam teraz pozostaje.
 

dark99

New member
Mnie Bok poinformował, że do pakietu HD- tego za 19zł zamiast Polsatu Sport Hd wchodzi N sportHD- w tej sytuacji zrezygnowałem z tego pakietu. Natomiast zamiast Polsatu Sport HD za 7zł powstaje pakiet Sport w skład którego wejdą Eurosport HD , N sport HD oraz Sportklub- w cenie 7zł- ten pakiet zamówiłem.
 

Blaszak

New member
dark99 napisał:
Mnie Bok poinformował, że do pakietu HD- tego za 19zł zamiast Polsatu Sport Hd wchodzi N sportHD- w tej sytuacji zrezygnowałem z tego pakietu. Natomiast zamiast Polsatu Sport HD za 7zł powstaje pakiet Sport w skład którego wejdą Eurosport HD , N sport HD oraz Sportklub- w cenie 7zł- ten pakiet zamówiłem.

I bez problemu zrezygnowałeś z Pakietu HD? Kurcze... jeśli faktycznie będzie nSport HD to leje na pakiet HD, wykupię też pakiet Sport i tyle. Najgorsze, że nie wiem jak faktycznie będzie, a nóż widelec wrzucą ES HD. Tylko czy po nowym roku również będę mógł zrezygnować sobie z Pakietu HD i zakupić Pakiet Sport?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Blaszak
A dlaczego nie mógłbyś zrezygnować? Przecież ten pakiet nie był objęty żadną promocją ( przynajmniej u mnie). Ja pytałem się kilka dni temu w BOK to pan uczciwie powiedział, że dokładnie nie wie jak to będzie z tymi kanałami. Kazał dowiedzieć się po świętach. Ale dodał, że zawsze będę mógł zrezygnować z tego pakietu i wykupić pakiet sprotowy HD.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
W PAKIECIE HD za program Polsat Sport HD bedzie nSport HD!!!! Rozmawialem przed 20:00 z infolinia, przekazali ze faktycznie mial byc Eurosport HD ale zmienili i bedzie nSposrt HD! Pytalem rowniez o pakiet HD, mozna zrezygnowac kiedy nam sie podoba, nie ma na ten pakiet zadnej promocji, z tym ze wylaczenie jest zawsze z koncem miesiaca, jesli zrezygnujemy do 25.12 to wylacza go na koniec grudnia. Jesli zrezygnujemy po 25.12 to wylacza go z koncem stycznia. Aktywowac pakiet Sport (jak i inne zreszta tez) mozna w dowolnym momencie, byc moze po swietach ale jak znam zycie dopiero na poczatku 2010:cool:
 

masloww

New member
Bez reklam
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzę abonentom MM, niech tę święta będą chwilą wytchnienia od problemów z naszym operatorem;

po świętach znów pewnie gorąco będzie w BOK-ach
 

cygan

Member
dark99 - możesz też mi wysłac to pismo? Miałem łączoną i niestety, zabulę karę za zerwanie neta, jakieś 60 pare zika bo niby taką miałem promocję, że nie mogłem zrywać, a ciągnięcie samego neta teraz za 130 pare zika (tylko 1Mb!) to paranoja. Umowę mam od połowy 2008r. Niby nie pieniądz, ale może odwołam się dla zasady, żeby nie być jeszcze wydymanym na koniec przez MM ;)
 

dark99

New member
cygan napisał:
dark99 - możesz też mi wysłac to pismo? Miałem łączoną i niestety, zabulę karę za zerwanie neta, jakieś 60 pare zika bo niby taką miałem promocję, że nie mogłem zrywać, a ciągnięcie samego neta teraz za 130 pare zika (tylko 1Mb!) to paranoja. Umowę mam od połowy 2008r. Niby nie pieniądz, ale może odwołam się dla zasady, żeby nie być jeszcze wydymanym na koniec przez MM ;)
DAJ SWÓJ EMAIL TO WYŚLĘ
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
masloww napisał:
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzę abonentom MM, niech tę święta będą chwilą wytchnienia od problemów z naszym operatorem;

po świętach znów pewnie gorąco będzie w BOK-ach

I na wzajem!!
Życzę Tobie i Wszystkim abonentom Wesołych Świąt!!!
Niech problemy z MM zostaną zapomnianie ( choć na chwilę) przecież nie tylko telewizją człowiek żyje!
Pozdrawiam Marcin
 

tolesi

New member
pytanie w sprawie podwyżek za pakiet komfort analog. dowiedziałem się że Giżycko też ma podwyżkę , a ja nie miałem info w grudniowych rach. , dostał ktoś z Ełku info o podwyżce ?
 

pablik1

Member
tolesi napisał:
pytanie w sprawie podwyżek za pakiet komfort analog. dowiedziałem się że Giżycko też ma podwyżkę , a ja nie miałem info w grudniowych rach. , dostał ktoś z Ełku info o podwyżce ?

u mnie nie było, ale się nie przyglądałem rachunkowi pod mikroskopem :)
 

maciekalisz

New member
Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życze wszystkim forumowiczom. Niechaj spokój i dobry odbiór zapewnią siły na przyszły rok.
Wszystkiego najlepszego, karpika smacznego, prezencików kupa no i z grzybka zupa.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Zdrowych, pogodnych oraz spokojnych świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim forumowiczom :)
Abyście znaleźli inny zestaw tv pod choinką ;] ( może mikołaj będzie tak dobry i da każdemu inną tv :p )
a tak na serio to jeszcze raz wszystkiego dobrego :)
Życzy : pattro
 

Snakeee

New member
Bez reklam
marciniozo napisał:
I na wzajem!!
Niech problemy z MM zostaną zapomnianie ( choć na chwilę) przecież nie tylko telewizją człowiek żyje!
Pozdrawiam Marcin

Zgadzam sie w 100%! Nie tylko TV, internetem człowiek zyje :)

Rowniez wszystkiego najlepszgo życzę, spokojnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych no i stosu prezentów pod choinką;)

Snakeee
 

xolzok

New member
Bez reklam
Wszystkiego co najlepsze dla Was w te święta. Super kanałów, najlepiej w HD z wysokim bitratem i niskimi rachunkami.

PS. od wczoraj nie mam TVN7 :(
 
Ostatnia edycja:

tomek130488

New member
Ja również życzę wszystkim wesołych świąt.Co do TVN 7 to u mnie działa bez zarzutu obecnie.Ciekawe czy multimedia odblokuje wszystkie kanały na święta ?
 

Powerr

New member
tolesi napisał:
pytanie w sprawie podwyżek za pakiet komfort analog. dowiedziałem się że Giżycko też ma podwyżkę , a ja nie miałem info w grudniowych rach. , dostał ktoś z Ełku info o podwyżce ?

W Giżycku tak jak i u Ciebie ( w Ełku ) nie dostaliśmy przy rachunku informacji o podwyżce za pakiet "Komfort". Jednak znając Multimedię podwyżka nas nie ominie.

Czy w Ełku można już podpisywać umowę na pakiet "Cyfrowy Komfort"? Bo w Giżycku twierdzą, że umowę na ten pakiet będzie można podpisać dopiero w styczniu.

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich użytkowników tego forum.
 
Do góry