TV HD w polskiej TK Multimedia

pattro

New member
Bez reklam
Re

Gorzów Wlkp brak zmian :D w analogu Polsaty wszystkie śmigają aż miło :D a w DTV na Polsacie Sport i Polsat Sport HD błąd E02 hehe ;]
 

Abigor

New member
Nie chciałbym krakać, ale jak znam MM to w Gorzowie nic nowego na miejsce polsatów się nie pojawi. Znowu bedą chrzanić że pomału wprowadzają programy w całym kraju i że to musi potrwać.
Puki co jedyne nowości to od roku NatGeo Music, Religia.tv i bbc knowledge.

Wogóle dziwi mnie że ktos pozwala na monopol jedenj firmy w tak dość dużym mieście jak Gorzów.

Ps. Czasem myśle sobie że mogłem sie nie wyprowadzac ze Szczecina
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Ps. Czasem myśle sobie że mogłem sie nie wyprowadzac ze Szczecina

Szczecin ładne miasto, dawno tam nie byłem, moze w przyszlym roku uda mi sie zawitac tam :)

No faktycznie szok znow zobaczyc Eurosport :) doczekać się nie moge wersji HD:)

Gorzów Wlkp brak zmian :D w analogu Polsaty wszystkie śmigają aż miło :D a w DTV na Polsacie Sport i Polsat Sport HD błąd E02 hehe ;]

Zrezygnowales z DTV czy nie?
 

bourbon

New member
Bez reklam
Proponuje zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z PS HD bo to chyba jego ostatnie chwile w dtv :?.
Eurosport już wszedł za PS (co prawda jeszcze nie ma dźwięku).
 

k0val

New member
Witamy,

Dziękujemy za kontakt z naszą Firmą.
W odpowiedzi na Państwa maila z dn. 2009-12-29 informujemy, iż zgodnie z odpowiedzią działu prawnego w przypadku rezygnacji z usługi telewizji cyfrowej DTV w tym usługi VOD abonent utraci rabaty wynikające z promocji "Internet 2009 - VOD/STOP ed2" i będzie zobowiązany do zapłaty ceny standardowej za usługę Multimedia Internet, która w wariancie 2 MB+ wynosi 239,99 zł (brutto).
W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszamy również do kontaktu z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 0 801 706 666 lub z telefonu komórkowego 0 24 357 50 00.

Dziękujemy za wiadomość i zapraszamy do ponownego kontaktu
W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt - służymy pomocą.

Zapraszamy również do kontaktu z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem
0801 706 666 lub z telefonu komórkowego 0 24 357 50 00.




Z poważaniem

Dział Call Center
Multimedia Polska SA
Anna Tomaska


dlaczego dla innych odpisują tak?

Witamy,

W nawiązaniu do wcześniejszej korespondencji informujemy, że rezygnacja
z usługi Telewizji Kablowej CATV oraz Telewizji Cyfrowej DTV bez
ponoszenia kary umownej , będzie skutkowała rozwiązaniem umowy
promocyjnej "Internet+ Komfort z DTV - Olsztyn i Ostróda 2009", która
oferuje również opłaty promocyjne dla usługi Internet. Zamknięcie tej
promocji spowoduje utratę wszelkich korzyści wynikających z w.w.
regulaminu.
W związku z powyższym będą mieli Państwo również możliwość zawarcia
nowej umowy lojalnościowej na usługę Internetu.

Jednocześnie chcielibyśmy Państwa poinformować, że opłata abonamentowa
usługi Telefonu jest opłatą naliczoną zgodnie z Obowiązującym na dany
dzień Cennikiem Usług Operatora. Oznacza to, że wysokość abonamentu za
w.w. usługę naliczana jest w zależności od ilości usług
zakontraktowanych na Państwa koncie.

W związku z Państwa rezygnacją, opłata ta będzie wynosić 34 zł,
oczywiście przy jednoczesnym zachowaniu pozostałych warunków
wynikających z obecnie zakontraktowanego planu Optymalnego.

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszamy również do
kontaktu z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 0 801 706
666 lub z telefonu komórkowego 0 24 357 50 00.




Z poważaniem

Dział Call Center
Multimedia Polska SA
Elżbieta Jankowska
 

pattro

New member
Bez reklam
w Gorzowie w Analogu nie ma już żadnego Polsatu, w DTV pozostał już tylko PS HD. ( wgl jaka straszna jakość Nsport na analogu :p ) zaraz idę do BOK i będę może coś nowego wiedział bo popytam :p i złoże wypowiedzenie ;]
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Byłem dzisiaj w BOK i zrezygnowałem z pakietu HD - mają go wyłączyć na koniec roku, i zamówiłem pakiet Sport w DTV za 7zł. ( mają aktywować najpóźniej do 05.10.2010r.)
Miły pan powiedział, że na 100% do pakietu HD wejdzie Eurosport HD, ale to i tak szału nie robi bo Discovery HD w pakiecie Komfort jest, Luxe to sobie można darować, pozostaje tylko MTV. Ja sobie ten kanał odpuszczam i wolę płacić 7zł za pakiet sportowy.

Dowiedziałem się także, że można już zamówić tuner z HDD.
Aktywacja 99zł + 20zł co miesiąc więcej do rachunku.
Pozdrawiam
 

kokolokol

New member
w Gorzowie w Analogu nie ma już żadnego Polsatu, w DTV pozostał już tylko PS HD. ( wgl jaka straszna jakość Nsport na analogu :p ) zaraz idę do BOK i będę może coś nowego wiedział bo popytam :p i złoże wypowiedzenie ;][/QUO


Ja też jestem z Gorzowa I też drażni mnie że z tego miasta robi się biała plama czekam na Pattro z wieściami z BOK
 

masloww

New member
Bez reklam
dobrze, że ES będzie też w wersji HD bo zwykłego SD w DTV oglądać nie idzie; tak samo jak było na Polsacie Sport i jak jest na kanałach ESPN - zawodnicy biegają rozmazani;


z tą poprawą jakości obrazu też pewnie ściema jak wiele innych w MM; modulacja zmieniona a poprawy jak nie było tak nie ma; uzyskaną większą przepustowość wykorzystają na przeniesienie reszty programów z analogowego Komfortu i na tym się skończy
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
W Inowrocławiu pojawił się w DTV Eurosport SD i nSport SD ( Polsat Sport HD jeszcze jest ). Wersji HD jeszcze nie ma.
Jakość na Eurosport faktycznie nie powala ( trzeba poczekać na wersję HD), natomiast na kanale nSport gadające głowy w studio....
 
Ostatnia edycja:

spider1978

New member
Bez reklam
W sumie eurosport czy nie na każdym przy szybszej akcji robi sie pixeloza. coz jak nie zwiększą bitrate to będzie lipa. jedynie co to na kanały HD nie ma co narzekać. Nie wiem jak u was, ale u mnie na eurosport w dtv dźwięk jakbym słuchał fal długich haha do niedawna taki dźwięk był na bbc entertainment. Czy tylko w Kaliszu nie ma mtv dance?;). Coś mi się widzi, że przed nowym rokiem nie pojawi się ES HD
 

masloww

New member
Bez reklam
to jednak w Kaliszu też jest pikseloza; to znaczy że reszta jest ślepa albo pracuje w MM;
u mnie MTV Dance nie było dwa dni temu, teraz jest
 

spider1978

New member
Bez reklam
to jednak w Kaliszu też jest pikseloza; to znaczy że reszta jest ślepa albo pracuje w MM;
u mnie MTV Dance nie było dwa dni temu, teraz jest

ano jest i coraz bardziej mnie to denerwuje;/ tvsilesia to jakbym oglądał słabej jakości film na youtubie:D kanały bbc, espn classic, boomerang a stacje muzyczne gdzie podstawą jest dźwięk to koszmar chyba, że komuś naprawde słoń na ucho nadepnął. Viva ma o niebo lepszy dźwięk w analogu:). W sumie sporo do poprawy, ale widać, że mało osób przywiązuje wage do jakości. Jak każdy jest zadowolony i 5 osób tylko dzwoni i się skarży to nigdy lepiej nie będzie;/
 

TOMGDY

New member
MACIEKALISZ zapytaj swoich znajomych w MM czy technicy walczą jeszcze z jakością kanałów SD i coś poprawią czy cała ta zmiana modulacji poszła na zwiększenie liczby kanałów w DTV. :confused:
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

byłem dziś w BOK w Gorzowie i tak :

1. Pakiet komfort - stara śpiewka " nie ma możliwości, ciągle pracujemy " ( ta jasne :D ). Czyli na razie nic się nie zmieniło odnośnie pakietu komfort w Gorzowie.
2. Dekodera PVR - pani zdziwiona i jeszcze się pytała skąd wiem o tym dekoderze jak nawet oni nie mają jeszcze info o nim xD ( paranoja po prostu ), pani z tym dekoderem się tak zaplątała że lepiej nie mówić, wniosek : nie wiadomo czy w całej Polsce będzie ten dekodera równocześnie ( standard )
3. Pakiet Sport - brak w Gorzowie, i na 70% w styczniu się nie pojawi.
4. Nowe kanały w Gorzowie - patrz pkt 1.
5. Jakość obrazu i dźwięku - pani z miłym uśmiechem powiedziała że wie o tym bo ludzie się skarżą, ale nic nie są w stanie zrobić.

Ogólny wniosek końcowy :

Dziś zakończyłem dalszą współpracę z MM odnośnie DTV i Analogu, rozwiązałem umowę, a gdyż miałem łączoną z telefonem i internetem rozwiązało się na wszystko jednocześnie. Podpisałem nową umowę na internet 6 mb za 54 zł oraz telefon Pakiet Aktywny - 54 zł. Czyli ogólnie rzecz biorąc od 1.02.10 zdaje dekoder i żegnam się z tv z MM. :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry