TV HD w polskiej TK Multimedia

spider1978

New member
Bez reklam
a te podwyżki w analogu to dotyczą tylko wybranych lokalizacji?. Ja osobiście nie słyszałem o żadnych podwyżkach. Nie wiem jak u was, ale w dtv wczoraj pojawiło się kilka kanalów jak discovery science, discovery travel & living, animal planet, planete, viasat history, comedy central, fashion tv i cnn. Może wreszcie zamierzają uzupełnić dtv o kanały dostępne w analogu:)
 
Ostatnia edycja:

xolzok

New member
Bez reklam
Ja obecnie płacę 59,99 zł i od 1-go lutego podnoszą mi do 62,99 zł. Moi teście mieszkają kilka przecznic ode mnie i płacą 51,99 zł i żadnej podwyżki na razie nie mają. Jak widzisz MM postępuje różnie w zależności od rejonu. Zarówno ja jak i moi teście nie mamy promocji na analog. Oni chyba patrzą z kogo mogą więcej ściągnąć. Mnie jako swojego abonenta tv mają do końca stycznia.
 

Powerr

New member
Dziwne bo byłem w Giżycku w święta i widzałem rachunek z jednej strony są reklamy a z drugiej pisemko o podwyżce do 56.99 zł , dziwne to działanie MM

Ogólnie to Giżycko podlega pod Regionalne Biuro Klienta w Ełku, to tam trafiają wszelkie reklamacje klientów z Giżycka. Nasze BOK w Giżycku podpisuje tylko umowy na usługi.

Przejrzałem ponownie rachunek i informacji o podwyżce tam nie znalazłem. Zapewne przyjdzie z przyszłym rachunkiem lub poinformują nas o podwyżce osobnym pismem.

Popytałem znajomych w różnych lokalizacjach w Giżycku i sąsiedniej miejscowości ( Bystry )- oni też nie mają info o podwyżce.
 

kamilo319

New member
Witam. Mógłby ktoś przesłać mi na maila te pismo w związku z możliwością zerwania z usług promocyjnych bez ponoszenia konsekwencji. Mam pakiet C+ net 1mb i chce zerwać, już kilka razy mówili mi ze nie moge.
kamilo319@wp.pl dzięki
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nie ma niczego ( jak powiedział klasyk Kononowicz)

Potwierdzam, u mnie też jedna wielka ciemność...
( może nowe kanały ładują a, że ich dużo to trwa właśnie przerwa technologiczna...:D:D:D )
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
A nie tylko w Wigilię!!!

Pojawiły się w DTV nowe kanały - Viasat History, Planete, Animal Planet, Fashion TV, Comedy Central....( no chyba, że w innej lokalizacji już były?!)
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

A nie tylko w Wigilię!!!

Pojawiły się w DTV nowe kanały - Viasat History, Planete, Animal Planet, Fashion TV, Comedy Central....( no chyba, że w innej lokalizacji już były?!)

były w innej lokalizacji przed świętami :) ale i tak gratuluje ;]
u mnie z nowości to Religia.TV i Nat Geo Music i już za miesiąc minie rok od pojawienia się tych nowości <śmiech> :hihi:
 

xolzok

New member
Bez reklam
cuda to w Wigilie były :D a co do problemów to u mnie co parę sekund znika dźwięk i tnie obraz ( ale to chyba standard ) :(
jutro idę do BOK MM i raczej rozwiąże umowę ... :hihi:

Ja już rozwiązałem umowę z terminem 30 stycznia 2010. Niestety dzisiaj się dowiedziałem, że mój blok trochę nie tak stoi i nici z satelity :shock:.
Teraz poczekam aż MM zadzwoni z ciekawą propozycją na analog by mnie utrzymać. Jak nie zadzwonią to pewnie zostanę z 3 miesiące bez tv.
 
podlączenie laptopa

mam internet z multimedii moje pytanie jest takie - czy do modemu mogę podłączyć jeszcze laptopa z tyłu jest wolne wejście czy będe mniał polączenie?
 

wietecm

New member
Ja już rozwiązałem umowę z terminem 30 stycznia 2010. Niestety dzisiaj się dowiedziałem, że mój blok trochę nie tak stoi i nici z satelity :shock:.
Teraz poczekam aż MM zadzwoni z ciekawą propozycją na analog by mnie utrzymać. Jak nie zadzwonią to pewnie zostanę z 3 miesiące bez tv.


Czyli reasumując:
Umowę z MM można rozwiązać bez problemów z powodu odłączenia Polsatów: sport, sport extra, 2.
Rozwiązanie umowy nie będzie obciążone karą??
Proszę o potwierdzenie i przesłanie podkładki w postaci odp z działu prawnego, albo najlepiej wklejenie jej do posta(co by było dla potomnych).

Jeżeli jest taka mozliwość to jutro się udam do BOK i urlop wykorzystam na cos pożytecznego
 

xolzok

New member
Bez reklam
Rozwiązałem umowę z powodu zmiany ceny tv analogowej.
Zostaje mi jedynie internet.
Pan w bok zaproponował obniżenie abonamentu analogowego do 54 zł. Powiedziałem mu, że taka obniżka mnie nie interesuje i nie zmieniam zdania.
Pytał jeszcze ile chcę płacić za analog, ale powiedziałem że jestem zdecydowany rozwiązać umowę i koniec.
Zobaczymy czy będzie coś dalej.
 
Do góry