TV HD w polskiej TK Multimedia

gregs

New member
dark99 napisał:
DTV b w Multimedii jest do bani. Czasem lepiej odbierają kanały na analogu niż na DTV. Niekiedy przelączam Polasat Sport w kolejnośći analog, potem DTV , a na koniec, Polsat Sport HD. Bez kanałów HD cała instytucja telewizji cyfrowej nie ma sensu,więc jeśli nie masz telewizora HD to się zastanów i nie śpiesz. U kolegi widziałem , jak odbiera Cyfrowy Polsat i jakość jest o niebo lepsza niż DTV w Multimediii.

Jestem z Żarowa k/Świdnicy. Mam kiepską jakość programów na DTV a na Boomerang, Nikelodeon, BBC Knowledge i Travel and Living jest najgorzej (chodzi o SD). Chodzi chyba o kompresje sygnału czy szybkość odświeżania. Jednym słowem wygląda to jak kiepski DivX sprzed 6 lat, pełno dużych pikseli podczas szybkich scen i te paskudne obwódki na wszystkim nawet na logo.
Chciałem zapytać tylko czy to u kogoś też występuje, czy tylko u mnie.
Jak dzwonie w sprawie jakości na info to od razu wyznacza wizytę technika. Dziś będzie zobaczymy co zrobi.:confused:
 

masloww

New member
Bez reklam
gregs napisał:
Chciałem zapytać tylko czy to u kogoś też występuje, czy tylko u mnie.
Jak dzwonie w sprawie jakości na info to od razu wyznacza wizytę technika. Dziś będzie zobaczymy co zrobi.:confused:
mam to samo; technik nie zdziała nic, u mnie był 2 razy i nic; taki kiepski sygnał dostają światłowodem i taki puszczają w kabel; może być tak, że zmniejszy tłumienie sygnału do twojego mieszkania w rozdzielni, zwiększy się przez to siła sygnału i będzie wciskał kit że jest lepiej ale nie będzie lepiej
 

gregs

New member
Masz rację!
Już raz był w sprawie Boomeranga. Zszedł do rozdzielki w piwnicy, mówił że puścił więcej sygnału, ale nic to nie dało.
Zreszta technik chodzi do 17:00 a sygnał jest najgorszy w porach o największej oglądalności, czyli ~20:00.
Pozostaje tylko czekać az sie polepszy:grin: , albo zmienić operatora:grin: :grin: :grin: :grin:
 

kamilo319

New member
No i nici w tym roku z N-ki. Mam pakiet C z internetem 1mb. Płacę łącznie 86,09. Z działu prawnego powiedzieli mi, że jeśli zerwę umowę na TV, tracę promocję na internet, który bez promocji, TU UWAGA wynosi 138zł za 1mb. Nieźle ich pogieło, a bardziej mnie że takie coś podpisałem. :fool:
Także przedemną jeszcze rok owocnej współpracy z MM na analogu...
 

pattro

New member
Bez reklam
re

kamilo319 napisał:
No i nici w tym roku z N-ki. Mam pakiet C z internetem 1mb. Płacę łącznie 86,09. Z działu prawnego powiedzieli mi, że jeśli zerwę umowę na TV, tracę promocję na internet, który bez promocji, TU UWAGA wynosi 138zł za 1mb. Nieźle ich pogieło, a bardziej mnie że takie coś podpisałem. :fool:
Także przedemną jeszcze rok owocnej współpracy z MM na analogu...

czlowieku nie daj się :) poczytaj regulami skonsultuj się z prawnikiem napewno jest jakiś kruczek ! a po pierwsze to nie z twojej winy zrywasz umowę tylko z ich winy :)
 

masloww

New member
Bez reklam
tu nic regulamin i pomoce prawne nie pomogą, bo zerwać umowę zerwie bez żadnej kary; tylko że jeśli chce mieć później internet z MM to nie dostanie żadnej promocji tylko będzie go obowiązywała cena z cennika czyli 138zł;
no i teraz wiadomo czemu MM ma w cenniku takie kosmiczne ceny i na promocjach jedzie - żeby klienci nie zdupiali;
a jak skończy się umowa kamilo319 i będzie chciał odejść to zaproponują jemu znów super promocję na 24 miesiące i ją podpisze, a że po roku okaże się że te super ceny nie są już atrakcyjne to trudno, klient jest udupiony i nic nie zrobi;
jedyna nadzieje w konkurencji, żeby móc zmieniać operatorów; w platformach satelitarnych jest wybór są więc i dobre ceny; w kablówkach niestety zazwyczaj tego wyboru nie ma
 

k0val

New member
kamilo319 napisał:
No i nici w tym roku z N-ki. Mam pakiet C z internetem 1mb. Płacę łącznie 86,09. Z działu prawnego powiedzieli mi, że jeśli zerwę umowę na TV, tracę promocję na internet, który bez promocji, TU UWAGA wynosi 138zł za 1mb. Nieźle ich pogieło, a bardziej mnie że takie coś podpisałem. :fool:
Także przedemną jeszcze rok owocnej współpracy z MM na analogu...

mam tą samą sytuacje co za złodziejska firma a przy tym amatorska

ale na internet popisałeś umowę gdzie będziesz płacił 49 a nie 138 ,ale komu chce się ciągać po sądach
 

pozi ppp

New member
cud.w szczecinie w końcu sa nowe programy pakietu cyfrowy komfort!!!!!!!!!!!! -i juz po nowych kanałach.chwile były i sie zmyły.u was tez przycina na c+sport hd?
 
Ostatnia edycja:

romek46

Klub HDTV.com.pl
VIP
pozi ppp napisał:
cud.w szczecinie w końcu sa nowe programy pakietu cyfrowy komfort!!!!!!!!!!!! u was tez przycina na c+sport hd?
Na razie tylko w spisie kanałów dekodera. Lecz zanim podpisze się umowę trzeba poczekać na decyzje co do kanałów sportowych. A co tutaj nowego?
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

hah dziś dzwonie do MM i potwierdzili na 100% zostaje tylko Polsat a reszta wypada i PS HD również ! na pytanie co będzie nowego padło " obecnie nic nie wiemy :D " a teraz wojna z rozwiązaniem umowy ! straszą mnie karami za zerwanie umowy w gre wkroczył ojciec i własnie robi dym przez fona :D potem napisze co wyszło ;]
 

dark99

New member
pattro napisał:
hah dziś dzwonie do MM i potwierdzili na 100% zostaje tylko Polsat a reszta wypada i PS HD również ! na pytanie co będzie nowego padło " obecnie nic nie wiemy :D " a teraz wojna z rozwiązaniem umowy ! straszą mnie karami za zerwanie umowy w gre wkroczył ojciec i własnie robi dym przez fona :D potem napisze co wyszło ;]

Dział prawny Multimedii bardzo tendencyjnie rozstrzyga w sprawie rozwiązania umowy- w końcu z ich winy. Jak widać mają wszystkich za ciemniaków, którzy przyjmą wszystko bezkrytycznie. Daj znać , jak ta historia się zakończy. Mnie czeka podobna przeprawa.
 

djgurek

New member
Mój dziadek dzisiaj zrezygnował z tv analogowej i cyfrowej w MM i N jest w drodze :)
W biurze MM, Pani dzwoniła na infolinię i potwierdziła, że bez żadnych konsekwencji będzie zerwana umowa i mam sprzęt oddać do biura w styczniu ;]
Umowa była podpisana w styczniu b.r. na 2 lata.
 

dark99

New member
djgurek napisał:
Mój dziadek dzisiaj zrezygnował z tv analogowej i cyfrowej w MM i N jest w drodze :)
W biurze MM, Pani dzwoniła na infolinię i potwierdziła, że bez żadnych konsekwencji będzie zerwana umowa i mam sprzęt oddać do biura w styczniu ;]
Umowa była podpisana w styczniu b.r. na 2 lata.
A czy dziadek miał także w promocji internet razem z telewizją? Cały problem zaczyna się, gdy chce się zrezygnować, a usługi były w pakiecie z internetem. Wymyślili, że umowa za internet nie ulega rozwiązaniu, tylko zmienia się sposób naliczania- zamiast 49zł- 138zł- zgodnie z cennikiem poza promocją.
 
Do góry