TV HD w polskiej TK Multimedia

dark99

New member
kamilo319 napisał:
Pytanie Poprawione:

Czy Warto Pakować Się W Cyfrowy Sygnał Z Mm?

DTV b w Multimedii jest do bani. Czasem lepiej odbierają kanały na analogu niż na DTV. Niekiedy przelączam Polasat Sport w kolejnośći analog, potem DTV , a na koniec, Polsat Sport HD. Bez kanałów HD cała instytucja telewizji cyfrowej nie ma sensu,więc jeśli nie masz telewizora HD to się zastanów i nie śpiesz. U kolegi widziałem , jak odbiera Cyfrowy Polsat i jakość jest o niebo lepsza niż DTV w Multimediii.
 

kamilo319

New member
Ja już raczej postanowiłem przechodze do N-ki, bo ma według mnie ma aktualnie fajną promocję. Czekam też na odpowiedź z działu prawnego MM, co w sprawie internetu, bo brałem w promocji Pakiet C+internet. Mam nadzieję że nie wymyślą nic strasznego.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Swoją drogą jak to w MM zawsze jest bałagan....
Nie informują Nas abonentów jak to konkretnie będzie tylko ble ble ble rozmowy trwają, będzie nowa atrakcyjna i oferta.... i takie tam banialuki.
Niech powiedzą konkretnie jakie kanały znikną, jakie będą i jak wygląda sprawa z rozwiązaniem umowy, a nie ciągle na okrągło i konsultacje z departamentem prawnym!

Jak to powiedział jeden znany aktor w kultowym filmie (Psy) " Do dupy z taką robotą"
 

dark99

New member
kamilo319 napisał:
Ja już raczej postanowiłem przechodze do N-ki, bo ma według mnie ma aktualnie fajną promocję. Czekam też na odpowiedź z działu prawnego MM, co w sprawie internetu, bo brałem w promocji Pakiet C+internet. Mam nadzieję że nie wymyślą nic strasznego.
Jak dostaniesz odpowiedź z działu prawnego to pochwal się rozstrzygnięciem.
 

masloww

New member
Bez reklam
tylko czy Dział Prawny wyrobi się do 01.01
nawymyślali tych promocji od groma, pakietów też, umów tysiące różnych, że już się gubią; a Dział Prawny się cieszy bo ma co robić i pisze pewnie kolejne ciekawe promocje;
w naszym kraju nie ma już chyba żadnych usług które byłyby proste i tanie dla wszystkich, wszędzie te promocje poje...
 

krzyjak

New member
możliwość nagrywania

Mam pytanie z innej beczki: czy możliwe jest nagrywanie programów z dekodera cyfrowego na zewnętrznej nagrywarce z HDD. Próbuję i nie udaje się.
Jak dekoder podłączyłem przez HDMI - pojawił się błąd HDPC.
Połączenie przez kabel YPbPr też nic nie dało.
Czy programów telewizji cyfrowej MM (jak wiadomo dekodera bez HDD) nie można nagrywać ?
 

k0val

New member
krzyjak napisał:
Mam pytanie z innej beczki: czy możliwe jest nagrywanie programów z dekodera cyfrowego na zewnętrznej nagrywarce z HDD. Próbuję i nie udaje się.
Jak dekoder podłączyłem przez HDMI - pojawił się błąd HDPC.
Połączenie przez kabel YPbPr też nic nie dało.
Czy programów telewizji cyfrowej MM (jak wiadomo dekodera bez HDD) nie można nagrywać ?
chyba tylko po eurozłączu
 

pozi ppp

New member
romek46 napisał:
W Szczecinie jest kłopot, gdyż podobno nie ma infrastruktury do pakietu Komfort.
to takie głupie gadanie ze nie maja infrastruktury.to niech ja stworza.przeciez to ogromne miasto i odbiera ich kilkanascie tysiecy osób. co nie opłaca im sie?
 

pablik1

Member
tolesi napisał:
komfort w Ełku jest ale w infolinii odsyłają do biura obsługi w mieście bo nic nie wiedzą i maja tylko komfort za 47zł !?!?! a że mam umowę promo na basic za 12 zł to oczywiście pani w linii widzi tylko możliwość zerwania umowy z karą 144zł.
jutro relacja z biura lokanego :hihi: . chociaż zastanawiam się czy warto brać tylko dla TVN HD , bo reszta kanałów to SD (Syf Definition )

A ja właśnie zmieniłem Basic na komfort, różnica 10 zł.
 

Domer

New member
Ja jestem ze Szczecina i komfort jest dostepny. Chetnie bym zmienil z basic na komfort, ale strace wtedy promocje z 56zl ogolnie na 60+10 i w dodatku teraz to wycofanie polsatow.
 

pozi ppp

New member
Domer napisał:
Ja jestem ze Szczecina i komfort jest dostepny. Chetnie bym zmienil z basic na komfort, ale strace wtedy promocje z 56zl ogolnie na 60+10 i w dodatku teraz to wycofanie polsatow.
cos ci sie chyba pomyliło.cyfrowy komfort własnie nie jest dostepny w szczecinie.
 

tolesi

New member
pablik1 napisał:
A ja właśnie zmieniłem Basic na komfort, różnica 10 zł.
pewnie 10zł różnicy bo płaciłeś za sam basic 14zł . a ja mam promo : basic za 8 zł +4zł za dostęp do dtv , tak więc róznica do komfortu za 24zł+10zł za dostęp ,wyniosłaby mnie 22zł , no cóż jutro oblukam ta sprawę
 

tadekb1

New member
Jestem nowy na forum przeczytałem ponad 200 postów i jak do tej pory nie znalazłem odpowiedzi jakie w MM są kanały z dźwiękiem 5.1 .Chodzi o TVN i TVN7
 

Snakeee

New member
Bez reklam
tadekb1 napisał:
Jestem nowy na forum przeczytałem ponad 200 postów i jak do tej pory nie znalazłem odpowiedzi jakie w MM są kanały z dźwiękiem 5.1 .Chodzi o TVN i TVN7
W DTV TVN tylko w Stereo, TVN7 idzie w Dolby Digital ale to jest 2.0
W 5.1 sa:
NG HD, Discovery HD, Filmbox HD

krzyjak napisał:
Mam pytanie z innej beczki: czy możliwe jest nagrywanie programów z dekodera cyfrowego na zewnętrznej nagrywarce z HDD. Próbuję i nie udaje się.
Jak dekoder podłączyłem przez HDMI - pojawił się błąd HDPC.
Połączenie przez kabel YPbPr też nic nie dało.
Czy programów telewizji cyfrowej MM (jak wiadomo dekodera bez HDD) nie można nagrywać ?

Ja nagrywalem. Normalnie dekoder mam podlaczony przez HDMI, zewnetrzna nagrywarke podlaczalem przez scarta, na czas nagrywania danego programu w dekoderze zmienialem na RGB i to cala filozofia. Wiadomo ze 720p czy 1080i nie wyjdzie przez scarta:) tylko po HDMI lub Component.
 
Ostatnia edycja:
Do góry