TV HD w polskiej TK Multimedia

bourbon

New member
Bez reklam
To u mnie dzisiaj coś się stało z "cyfrową jakością" i po włączeniu dekodera, zamiast programów pojawia się jedynie informacja o błędzie EO1. Wyłączanie z prądu tego ustrojstwa nic nie daje, na infolinii powiedzieli, że technik może przyjśc dopiero za trzy dni :neutral:
 

semezy

New member
pozi ppp napisał:
w spisie juz nic nie ma.był przez chwile i zniknął tak jak cała reszta.
No to ja też znikam z MM.
Byłem dzisiaj w BOK w Szczecinie złożyć wypowiedzenie na wszystkie usługi czyli kablówke analogową , DTV i internet. Przede mną cztery osoby składały wypowiedzenia, pracownicy BOK próbowali przekonywać wszystkich jak nie kijem to marchewką, czyt. karami lub rabatami. Mnie proponowano rabat na kiblówke 15%, DTV za 19 zeta zamiast 24, pakiet Film lub Dla Dzieci za friko przez 6 miesięcy lub pakiet HBO za 19 zika. Pan z którym rozmawiałem twierdził że Komfort Cyfrowy będzie w Szczecinie ale w przyszłym roku bo infrastrukturę trzeba przystosować, mówił też dekodery będą wymieniać na z HDD, ale też nie wiedział kiedy i za ile, czarował, czarował, ale byłem twardy i nie wycofałem wypowiedzenia ;-)
Także do końca grudnia MM, a od przyszłego tygodnia N. Talerz niestety na balkon (przed czym się broniłem kilka lat), ale już mam szczerze dosyć MM. Czekałem w N na multiroom, ale się nie doczekałem, ale za to jest jakiś erzac multiroom'u czyli TNK za darmola (przynajmniej na 6 m-cy w wybranej przeze mnie opcji no i dekoder do TNK za darmo) czyli będzie coś do sypialni.
Życzę wszystkim cierpliwości do MM i Wesołych Świąt bo pewnie już się tu nie odezwę.
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
bourbon napisał:
To u mnie dzisiaj coś się stało z "cyfrową jakością" i po włączeniu dekodera, zamiast programów pojawia się jedynie informacja o błędzie EO1. Wyłączanie z prądu tego ustrojstwa nic nie daje, na infolinii powiedzieli, że technik może przyjśc dopiero za trzy dni :neutral:
tu technik nic nie pomoże, padło wszędzie we Wrocku; u mnie też ciemno

wyłączyli programy C+ w analogu i pewnie coś zaczęli mieszać
 
Ostatnia edycja:

sobik07

New member
Ja mialem promocje do 2011 roku na internet razem z analogowa i bez problemu moglem wypowiedziec analog i zostac przy necie bez zadnych kar. Na dodatek na neta inna promocja. Zdziwilem sie, bo latem w podobnej sytuacji straszyli mnie karami...
 

tolesi

New member
pablik1 napisał:
A ja właśnie zmieniłem Basic na komfort, różnica 10 zł.
kiedy zmieniłeś? bo ja dziś byłem w boku i usłyszałem tyle :proszę przyjść około 15 grudnia bo narazie nie przepisujemy basic na komfort ,wtedy będą promocje
 

kamilo319

New member
sobik07 napisał:
Ja mialem promocje do 2011 roku na internet razem z analogowa i bez problemu moglem wypowiedziec analog i zostac przy necie bez zadnych kar. Na dodatek na neta inna promocja. Zdziwilem sie, bo latem w podobnej sytuacji straszyli mnie karami...

Dziwne ja mam podobna sytuację, i mi dział prawny powiedział, że wskakuje na 138zł za neta. Także dziwne. Jutro skocze do BOK-u i może coś sie da wymyśleć.
 

wojtas567

New member
Witam
kamilo319 napisał:
Dziwne ja mam podobna sytuację, i mi dział prawny powiedział, że wskakuje na 138zł za neta.

Ja już też się zgubiłem, ale tak w BOK telefonicznym jak też dziś w biurze otrzymałem informację, że za internet będę płacił 49 zł.
Tak naprawdę to dowiemy się w styczniu bo w tej firmie to naprawdę jak nie ma się już faktury to w biurze nie da się nic dowiedzieć.

Pozdrawiam
WojtasW
 

kamilo319

New member
Wojtas567 a jaka masz umowe-promocyjną (łączoną). Ja mam w umowie 138 i telewizja 60, póżniej jakas druga umowa promocyjna na neta 49 i rabat na tv 25%. Teraz zrobił się taki kocioł, że głowa mała. Sądzę, że bardziej prawdopodobne jest ten skok na 138-bo zostałaby jedna usługa.
Narazie jeszcze poczekam, ale i tak byłoby zostawić po staremu i wziąść N-kę niż zrezygnować z TV i skok za neta+ N-ka
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

po godzinej walce z MM przez fona udało się ! :lol:
wyszło tak mam na neta do 1 lutego umowe osobną na 1 mb za 49 zł, i mam umowe na fona 34 zł i tv analogowa za 29 zł canal + za 29zł i coś tam jeszcze po 10 zł za dostep do badziewie tv ( czyt. DTV ) i wyszło na to ze nie będzie wszystkich polsatów znaczy zostanie tylko zwykły o pytanie na temat pakietu komfort w GW nikt nie potrafił odpowiedzieć jak powiedziałem ze ostatnio na c+ była totalna ciemność i się cieło to w fonie cisza i tłumaczenie ze to wina ze strony c+ hehe mniejsza z tym :p i wyszło na to że zostaje przy fonie za 34zł tylko musze zaplacić karę ( za co nie wiem ) 39 zł xD z tv rezygnuje bez żadnych kosztów a w fonie będe miec nie 1500 minut tylko 1000 ;] czyli jutro wypowiedzonko i baj baj badziewie tv ( czyt.DTV ) :cool: a teraz moment kulminacyjny programu pt " Party Line - odcinek 3421 rozwiąznie umowy " pytam o promocje na neta to dostałem taką propozycję net 1 mb za 49 zł xD albo 6 mb za 99 zł umowa na rok :p no to mówie ze z internetu też podziekuje aż tu nagle dla mnie promocja że 6mb 49 zł umowa na rok :D hehe no to ja ok :p i że się zastanowie ;]
więc jak widzicie z nimi trzeba twardo i stanowczo :wink:
pozdrawiam serdecznie i powodzenia w rozwiązywaniu umów :)
 

maretzki

New member
dark99 napisał:
maretzki napisał:
Czy miałeś telewizję w promocji z internetem, czy braną oddzielnie?
Miałem bez promocji, oddzielnie (umowa terminowa na net juz nie obowiązywała, ale miałem promocyjną usługę Profit 1 Mb od wiosny br) Internet miałem połączony z tv i dlatego po rozwiązaniu umowy na tv konieczne było podpisanie nowej umowy na internet, bo inaczej od 1 stycznia net 1Mb kosztowałby mnie 138 zł
 

Snakeee

New member
Bez reklam
masloww napisał:
tu technik nic nie pomoże, padło wszędzie we Wrocku; u mnie też ciemno

wyłączyli programy C+ w analogu i pewnie coś zaczęli mieszać

To jest to przygotowanie do zmian w DTV, mowil mi wlasnie o tym technik, zmieniaja cos na sieci w kolejnych miastach, jak to zrobia wszedzie to ma byc "podobno" lepiej z jakoscia w DTV.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Dzisiaj wcześnie rano zgodnie z umową aktywowali mi Cyfrowy Komfort.
Niestety w chwili obecnej mam na ekranie Błąd E01 - Problem techniczny: brak sygnału.
Czyli w Łodzi też cosik robią?
 

Snakeee

New member
Bez reklam
xolzok napisał:
Dzisiaj wcześnie rano zgodnie z umową aktywowali mi Cyfrowy Komfort.
Niestety w chwili obecnej mam na ekranie Błąd E01 - Problem techniczny: brak sygnału.
Czyli w Łodzi też cosik robią?

Restarcik dekodera nic nie dal?
 

xolzok

New member
Bez reklam
Dzięki, pomogło. Założyłem z góry, że u mnie też coś grzebią.
Na Polsat Sport Extra jakości sygnału na pasku brak, ale obraz i dźwięk jest.


Właśnie zauważyłem, że to nie jedyny kanał na którym siła sygnału jest słaba i brak jakości sygnału, wskaźnik BER lata. Np. TV4 nie da się oglądać, haczy i kostkuje.
 
Ostatnia edycja:

kamilo319

New member
Byłem w miejscowym BOK i ta sama odpowiedź-mogę rozłączyć usługę TV od internetu- ale to będzie kosztowało mnie 138zł miesięcznie do następnego listopada. Inetrnet brany w promocji i musi być połączony z Komfortem.
 

kamilo319

New member
Byłem w miejscowym BOK i ta sama odpowiedź-mogę rozłączyć usługę TV od internetu- ale to będzie kosztowało mnie 138zł miesięcznie do następnego listopada. Inetrnet brany w promocji i musi być połączony z Komfortem.
 
Do góry