TV HD w polskiej TK Multimedia

dark99

New member
[

Pytanie do Wojtas567


Mam pytanie- czy nie mogłeś zrezygnować też z internetu i wziąć go np Tp lub od innego operatora? Czy po prostu nie ma możliwości rezygnacji z internetu i telefonu?
 
Ostatnia edycja:

wojtas567

New member
Witam
Umowę podpisałem w maju na TV analogowy i cyfrowy na 12 miesięcy a na internet na 24 miesiące w pakiecie z VOD telefon, mam za 5złbo mi wystarcza do odbierania. W takiej sytuaci widać jaki jest absurd dla abonenta podpisywanie takich umów bo tak naprawde nie ma możliwości jej zerwania mimo, że ustawa na to pozwala. Jeżeli zrezygnuję z internetu to muszę zapłacić karę w odpowiedniej kwocie z 999zł bo taki jest rabat na internet.
Ale znalazłem jakieś wyjście właściwie nawet dwa. pierwsze to zmiana abonamentu telefonicznego na optymalny, druga to podpisanie nowej umowy na internet wyższy bo w tą stronę można wg umowy którą mam aleto nie rozwiązuje chyba problemu co do kosztów bo nadal rosną :(

Pozdrawiam
 

dark99

New member
wojtas567 napisał:
Witam
Umowę podpisałem w maju na TV analogowy i cyfrowy na 12 miesięcy a na internet na 24 miesiące w pakiecie z VOD telefon, mam za 5złbo mi wystarcza do odbierania. W takiej sytuaci widać jaki jest absurd dla abonenta podpisywanie takich umów bo tak naprawde nie ma możliwości jej zerwania mimo, że ustawa na to pozwala. Jeżeli zrezygnuję z internetu to muszę zapłacić karę w odpowiedniej kwocie z 999zł bo taki jest rabat na internet.
Ale znalazłem jakieś wyjście właściwie nawet dwa. pierwsze to zmiana abonamentu telefonicznego na optymalny, druga to podpisanie nowej umowy na internet wyższy bo w tą stronę można wg umowy którą mam aleto nie rozwiązuje chyba problemu co do kosztów bo nadal rosną :(

Pozdrawiam
A jeśli nie będziesz miał ochoty rezygnować z telefonu i internetu to nie możesz płacić nadal tyle ile płaciłeś do tej pory?
 

wojtas567

New member
Może i powinni ale cenę internetu masz zagwarantowaną pod warunkiem, że masz inną usługę u nich. A tu już nie ma więc nine ma też i tej niskiej ceny.
Jutro będę dzwonił. Przeliczyłem, że taniej jest zapłacić karę niż płacić niecałe 140 zł za internet przez półtora roku. A już się nastawiłem na lepszą jakość telewizji.
Tyle co do tej pory za internet będę płacił pod warunkiem:
Opłata obowiązuje, gdy Abonent korzystał w Okresie rozliczeniowym (ubiegłym miesiącu) równocześnie z usług operatora Grupy Multimedia Polska: Usługi RTVK w Pakiecie "Komfort" lub Pakiecie Cyfrowym IPTV albo z Usługi Telefonicznej, z wyłączeniem Planu Taryfowego InterFon oraz Minimalny
wyciąg z cenika, czyli pozostaje mi abonament na telefon optymalny za 34 zł.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
Snakeee napisał:
I jeszcze jedno, co mnie nawet zdziwilo, chca poprawic ogolnie jakosc kanalow w DTV, trwaja prace nad tym.
dopiero po trzech latach się kapnęli że obraz z DTV jest do d..., teraz pewnie drugie tyle im zajmie aż go poprawią;
tak czy siak trzymam kciuki aby się im udało
 

Snakeee

New member
Bez reklam
masloww napisał:
dopiero po trzech latach się kapnęli że obraz z DTV jest do d..., teraz pewnie drugie tyle im zajmie aż go poprawią;
tak czy siak trzymam kciuki aby się im udało

No ja tez trzymam, chociaz glownie to zalezy mi na kanalach z paczki TVN-u, do kanalow HD nie mam zastrzezen. Reszty kanalow w SD nie ogladam w ogole:cool:
 

wojtas567

New member
Witam
Więc jestem właśnie po rozmowie z panią w BOK i dostałem informację, że za internet będę płacił 49zł plus telefon 5zł do końca trwania umowy.
Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, wolę dmuchać na zimne.

Pozdrawiam
 

kamilo319

New member
Mm

Dziś byłem się pytałem odnośnie zerwania umowy i jeśli chodzi o sam internet, żeby załapać się na aktualną promocję trzeba byc nowym klientem, więc musi być min. 3 miesiące przerwy.

Powiedzcie mi jeszcze tylko co z tym cyfrowym sygnałem z MM. Facet mówił, że na 1 TV bedzie szedł sygnał cyfrowy z dekodera, a na reszte analog. Ale to byłoby u mnie dopiero na wiosnę, więc nie wiem co robić???
 

masloww

New member
Bez reklam
kamilo319 napisał:
Dziś byłem się pytałem odnośnie zerwania umowy i jeśli chodzi o sam internet, żeby załapać się na aktualną promocję trzeba byc nowym klientem, więc musi być min. 3 miesiące przerwy.

Powiedzcie mi jeszcze tylko co z tym cyfrowym sygnałem z MM. Facet mówił, że na 1 TV bedzie szedł sygnał cyfrowy z dekodera, a na reszte analog. Ale to byłoby u mnie dopiero na wiosnę, więc nie wiem co robić???
„na grzyby pojedź”
drugi dziadzis;
ludzie nauczcie się zadawać pytania tak aby nie trzeba było patrzeć na szklana kulę aby zgadnąć o co wam chodzi
 

masloww

New member
Bez reklam
kamilo319 napisał:
Pytanie Poprawione:

Czy Warto Pakować Się W Cyfrowy Sygnał Z Mm?
nie;
jeśli się spodziewasz poprawy jakości w stosunku do analogu to się zawiedziesz; chyba że będziesz oglądał tylko kanały HD, ale wiele to ich nie ma; ciągle czekamy na "największą ilość kanałów HD w Polsce"
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No i tą cyfrową jakość.....Chociaż ktoś napisał, że w końcu po latach dostrzegili, że jakość jest słaba i trzeba ją poprawić;-) .....
 

wojtas567

New member
Witam
Też potwierdzam, że nie warto.
Porównując cyfrową TV w MM gdzie miałem ją na samym początku jak weszła wtedy była za 1 zł, a teraz to jakość naprawdę dużo nie odbiega VOD chyba troche się poprawił i to wszystko. Po pół roku walki naprawdę walki mam już dosyć i wczoraj rozwiązałem umowę nie można się stresować i denerwować z takich powodów, że tv nie działa i pół godziny wisieć na linii telefonicznej co trzeci dzień. Z analogiem w zasadzie jest ok jak i z netem też nie ma większych problemów.

Pozdrawiam
 

Paulus12

New member
A no wiocha, mówią ze z tramwajami... a ja czekam na ten słynny rachunek z informacją napisaną drobnym maczkiem o sportowym polsacie i mozliwością rezygnacji.
 

tolesi

New member
komfort w Ełku jest ale w infolinii odsyłają do biura obsługi w mieście bo nic nie wiedzą i maja tylko komfort za 47zł !?!?! a że mam umowę promo na basic za 12 zł to oczywiście pani w linii widzi tylko możliwość zerwania umowy z karą 144zł.
jutro relacja z biura lokanego :hihi: . chociaż zastanawiam się czy warto brać tylko dla TVN HD , bo reszta kanałów to SD (Syf Definition )
 

dark99

New member
Rozwizanie umowy.

Ja mieszkam w Ostródzie. Mam TV + DTV+ Internet wzięte w promocji. Wysłałem do BOK email z zapytaniem, co w przypadku wypowiedzenia przeze mnie umowy na TV + Dtv , jeśli nadal chcę korzystać z internetu i telefonu. Uzyskałem informację, że cena telefony zależy od ilości zamówionych usług, a co do internetu musi wypowiedzieć się departament prawny- czekam więc na odpowiedź. Cytuję"
"W nawiązaniu do maila z dnia 2009-11-25 informujemy, że kwestię promocji łączonej z której Państwo korzystacie P_2009/306/(A) "Internet+ Komfort z DTV - Olsztyn i Ostróda 2009" [do 09.09] skierowaliśmy do naszego działu Prawnego. Jak tylko otrzymamy odpowiedź, natychmiast się z Państwem skontaktujemy."
 
Do góry