TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Coś ta Nasza sieć kablowa ma problemy z dogadywaniem się z dostawcami programów, toczy wojnę z ES, teraz z Polsatem...

W infrastrukturę nie inwestują, tylko ciągle ograniczają wydatki i stąd biorą się zyski, którymi tak się chwalą...
Na moim osiedlu jak MM przejęła lokalną sieć kablową ( a minęło już od tego faktu sporo czasu ) zrobili tylko jedno, sprawdzili czy aby ktoś nie jest podłączony "na lewo". technicy, którzy wtedy to sprawdzali mówili wprost, że jest wielki bałagan w tzw. kablach i coś trzeba by z tym zrobić.... lata lecą i nic nie zrobili...

Czy w innych sieciach kablowych też nie ma ES i wkrótce nie będzie kanałów Polsatu....? Chyba jednak nie....
 
Ostatnia edycja:

bourbon

New member
Bez reklam
Że też te problemy to cholera ma jakoś tylko Multimedia. Przecież u innych operatorów kablowych (UPC, Vectra, ...) są zarówno programy Polsatu, Eurosportu. Za niedługo może i kanały TVNu polecą ? :-x
Jeżeli ktoś ma zamiar jedynie pędzić za kasą w biznesie, to niech się nie zabiera za telewizje.
 

dark99

New member
Człowiek się wkurza ciągłymi zmianami. Ja byłem w Vectrze- u mnie w mieście jest tylko analog- poszedłem do Multimedii, aby móc oglądać DTV i Polsat Sport HD- teraz pewnie czeka mnie kolejna zmiana. Najprawdopodobniej , gdyż uwielbiam oglądać siatkówkę będzie to Cyfrowy Polsat. Co będzie dalej- trudno przewidzieć. Zamiat spokojnie oglądać programy w zadowalającej ilości i jakości, trzeba śledzić różne fora i zastanawiać się, co wybrać. Niepotrzebna strata czasu i nerwów.
 

piotreksuchy

New member
Brak Polsatu Sport oraz Polsatu Sport Extra to moim zdaniem obniżenie oferty programów sportowych o 70%.

Jeśli multimedia zastąpi te programy Sportklub + to będzie nieporozumienie.
Jedyną logiczną alternatywą jest wprowadzenie paczki Eurosportów, bo za bardzo mi się wierzyć w to że w Multimedii pojawi się na przykład Orange Sport lub nSport
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

pozi ppp napisał:
rozmawiałem z bok. za paczke polsatu wprowadza sportklub tylko.smiech na sali.co za poj.......... firma. ide rozwiazac umowe w pon.

dokładnie to samo mi powiedzieli dziś :D już nie wiem czy poczynania MM to jest sytuacja do śmiechu czy do płaczu :eek:
 

webb9r

New member
sportklub sam w sobie nie jest zly - poker, cos z pilki tez sie znajdzie. Kwestia czy w ogole jest to program, ktory mozna porownywac z PS czy ES. Mi osobiscie PS wisi i powiewa odkad pilke przeniesli do PF, ale rozumiem rozgorycznie fanow F1, siatki czy boksu.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

webb9r napisał:
sportklub sam w sobie nie jest zly - poker, cos z pilki tez sie znajdzie. Kwestia czy w ogole jest to program, ktory mozna porownywac z PS czy ES. Mi osobiscie PS wisi i powiewa odkad pilke przeniesli do PF, ale rozumiem rozgorycznie fanow F1, siatki czy boksu.


wiesz co masz racje :) ale sportklub to kanał tragicznej jakości, i nie ważne w jakiej sieci kablowej czy w N nawet jest strasznej jakości i tym się rozni PS i ES od SK ;]
 

kokolokol

New member
Powiedzcie mi proszę mam podpisaną umowę z MM do 01.02.2010r. kiedy będę się mógł wypisać z tej dziadowskiej firmy tzn kiedy zgłość chęć rezygnacji żebym nie ponosił wiecej dodatkowych kosztów a może macie jakiś pomysł jak przyśpieszyć rezegnacje z ich godnych pożałowanie usług telewizyjnych będę wdzięczny za rady ba takiego błędu jak MM dawno nie popełniłem :-x
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Panowie czy to ma być żart? Sportklub zamiast kanałów Polsatu Sport i HD?
W takim razie czekam na oficjalną informację i idę się zapytać jak będzie wyglądało rozwiązanie umowy....
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

marciniozo napisał:
Panowie czy to ma być żart? Sportklub zamiast kanałów Polsatu Sport i HD?
W takim razie czekam na oficjalną informację i idę się zapytać jak będzie wyglądało rozwiązanie umowy....


zmiany wejdą w życie 1 stycznia i od tego czasu jest 14 dni na rozwiązanie umowy " bezkarnie " !!! :bober:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
pattro
Dzięki, czyli rozumiem, że od 01.01. mam 14 dni aby bez żadnych kar rozwiązać umowę.
A dopiero co byłem w BOK i zmieniłem pakiet cyfrowy Basic na Komfort. Dopytywałem się właśnie o Polsat Sport i PS HD. Pan zapewniał mnie, że te kanały będą i mogę np. wykupić kanał PS HD za 7zł ( teraz mam go w pakiecie HD za 19zł z któego bym zrezygnował bo Discovery HD jest w pakiecie Komfort, MTV mnie nie pociąga a na Luxe to tylko można chwilowo oko pocieszyć....)

No ale z tego wynika, że trzeba będzie w ogóle zrezygnować z usług MM. Szkoda tylko, że w konkurencyjnej kablówce nie ma jeszcze oferty cyfrowej... ( a może już jest? trzeba się przejść i dowiedzieć - siedzibę mają tuż obok MM!! ). Oczywiście jest ES i Canal + Sport 2, Disney Chanel i wiele innych kanałów niedostępnych w ofercie MM...
 

TOMGDY

New member
media2.pl podło i było to już cytowane wcześniej, że " ...mogą zniknąć tematyczne kanały Grupy Polsat ..."

Nie wiem jak Wy ale ja wyraźnie na rachunku widzę:
" Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2010 r. zmianie ulegnie oferta programowa ..." - a to przecież jest stwierdzenie faktu, że tak będzie.

Czy nasza MM nie może się dogadać z polsatem ?? Chodzi pewnie jak zwykle o kasę ale czy to musi od razu oznaczać usunięcie z oferty.
Czy nie można wprowadzić jakiejś korekty w opłatach za dany pakiet ??

Myślę, że branżowa prasa i portale medialne powinny stanąć w obronie klienta i piętnować takie zapędy MM aby wymusić na zarządzie wolę negocjacji i pozytywne rozwiązanie sytuacji.

Ja osobiście sportklubu w zamian za PSHD i PSE nie kupuję.

Co będzie z fanami F1 ??
 

cygan

Member
Rezygnuję z MM. Jestem wielkim fanem boksu, f1 oraz troche siatki. Dodam jeszcze, że tenis też jest obszernie. Polsat Cyfrowy łykam i już. Pytanie: co z netem i fonem, bo brałem w pakiecie? Automatycznie też go nie mam? Czy zostanie mi nadal w promocji bo łączoną miałem?
 

pattro

New member
Bez reklam
re

cygan napisał:
Rezygnuję z MM. Jestem wielkim fanem boksu, f1 oraz troche siatki. Dodam jeszcze, że tenis też jest obszernie. Polsat Cyfrowy łykam i już. Pytanie: co z netem i fonem, bo brałem w pakiecie? Automatycznie też go nie mam? Czy zostanie mi nadal w promocji bo łączoną miałem?

raczej zostanie bez zmian :) ja np zrywam umowę z MM gdyż mam N a MM miałem tylko dla C+Sport i PS ale jak PS sport wypada to biore CP za 57 zł pakiet Familijny + Relax Mix ( tyle co obecnie analog + basic w " niby cyfrowej jakości ) i wezme za 29 zł sam canal + w C+ do swojego pokoju ( bo jest obecnie taka mozliwosc );D umowa na internet konczy mi sie tez 1 stycznia i przechodze do Jim - Sat na neta 6mb , chyba ze MM cos lepszego zaoferuje a fona bd miał w MM za 50 zł z groszami ;]
 
Do góry