TV HD w polskiej TK Multimedia

pattro

New member
Bez reklam
Re

jeżeli Polsat w całosci zniknie z MM to każdy się chyba zgodzi ze to będzie gwóżdz do trumny DTV .... już jest słabo a bez PS HD Polsat PS bd jeszcze gorzej w DTV a jedyna radośc to taka ze poprawi sie jakoś w DTV bo w analogu wypadło by w takiej sytuacji aż 4 kanały czyli nowe pasmo w DTV ... :neutral:
 

Snakeee

New member
Bez reklam
pattro napisał:
EuroSport nie będzie w MM bo maja na pienku miedzy sobą niestety ... a Nsport to nie relane ! Po zakonczeniu obecnego sezonu LM N bd myslec nad udostepnieniem kanalu ;] czyzby wszystkie Polsaty wypad z MM ?
I tu sie mylisz. Jesli wypadnie Polsat Sport i Polsat Sport Extra to ma byc wlasnie paczka Eurosportu i byc moze N Sport. Rozmawialem ze znajomym technikiem z MM, potwierdzil mi ze jesli nie dojda do porozumienia z Polsatem (rozmowy trwaja) to wejdzie Eurosport (widocznie teraz bardziej bedzie im sie oplacalo z nimi jak z Polsatem) i prowadza tez rozmowy z innymi nadawcami m.in TVN, ktory jest wlascicielem N-ki.

Polsat troche przycial uruchamiajac nowy kanal i zabierajac pilke z dotyczasowych kanalow.

Aha i jeszcze jedno info ale to otrzymalem na hotline juz :), szykuja sie do wprowadzenia dekoderow z HDD:cool: Gosc byl konkretny i mowil ze prawdopodobnie z poczatkiem roku beda lub pod koniec tego.
Ktos tu pisal ze nie wprowadza?:p
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

nawet niech wejdzie takie EuroSport to już mozemy wiedziec jaka będzie jego jakość .... a co do Nsport to mam wiarygodne info bo mojego ojca znajomy pracuje w N jako technik i wiem od niego ze Nsport najprędzej w kabel pojdzie 1 czerwca ;] a wgl jestem w 100% pewny ze N nie udostepni wszystkich Nsportów wiecie tych dodatkowych jak jest LM :) a dekodery w MM z HDD jezeli będzie taki jak ten i tak będzie działać a ten pasek od przelaczania kanalow z wyswietlanym EPG i reklamą VOD bd dalej taki sam i wielki na pół ekranu to ja dziekuje za takie coś ... i nie zebym tu N chwalił czy coś poprostu duzo wiem duzo pytam i się interesuje i nie wiem czy wiecie ale oferta programowa w MM jest jedna z najgorszych w Polsce a dekodery to zwykłe najtańsze... lepsze to ja w sklepie prywatnie kupie do satelity ;D a co do EuroSportu zamiast PS to powiem szczerze ze wolał bym PS nie ES dlaczego ? dlatego ze mam go od paru miesiecy w N i powiem wam ze to juz nie ten sam ES co kiedys :( oczywiscie jest to moja opinia i kazdy moze sie z nia nie zgodzic i np lubic bardziej ES niz PS ;) zeby nie bylo zaraz to po co jestem w N jak mi ES nie potrzebny :) jestem dla tego że : jest Eska Tv (naprawde swietny kanał najlepszy muzyczny w Polsce i w 16:9!) kanaly HD bez opłat Liga Misztrzów TVN HD Wojna i Pokój 3 przyrodnicze kanały w HD świete filmy i kolekcje w VOD i dobry dekoder do którego dokupie jak wyjdze specjalne zlacze DVB-T które umozliwi odbior programów z pierwszego multipleksu ( TV4, Polsat itp ):)
 
Ostatnia edycja:

k0val

New member
te pisemko że każdy może zerwać bez konsekwencji z powodu usunięcia kanałów Polsatu to dla każdego z rachunkiem najnowszym przyjdzie?:twisted:
 
Ostatnia edycja:

Snakeee

New member
Bez reklam
pattro napisał:
a dekodery to zwykłe najtańsze... lepsze to ja w sklepie prywatnie kupie do satelity ;D
Buahahahaha a ja tez DUZO WIEM i DUZO PYTAM i nawet moj 10 letni siostrzeniec wie ze te NAJTANSZE dekodery w MM to wyprodukowala ta KIEPSKA firma ADB od ktorej masz ten sam dekoder w N-ce, tylko ze przystosowany do odbioru DVB-S:D
Vectra tez ma te KIEPSKIE dekodery:p

Pozyjemy zobaczymy co to bedzie, poki co kanaly HD w MM mi odpowiadaja, chociaz chcialbym ich wiecej. Analog to moga wylaczyc w cholere, przynajmniej miejsce sie zrobi na DTV:cool:

k0val napisał:
te pisemko że każdy może zerwać bez konsekwencji z powodu usunięcia kanałów Polsatu to dla każdego z rachunkiem najnowszym przyjdzie?:twisted:

Kazdy, musza poinformowac wczesniej, mimo ze kanaly te rownie dobrze moga zostac w ofercie - taka sytuacja byla z Discovery World, mieli wycofac a jednak pozostal. Kazdy bedzie mial prawo do wypowiedzenia umowy.
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
pattro, nie miałeś Eurosportu w MM - narzekałeś....., teraz masz ES w N-ce też narzekasz.... :D:D
Ale oczywiście bez urazy;) wszyscy narzekamy - bo jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził!!
Jeżeli chodzi o jakość to w N-ce pewnie lepsza od tej w MM, ale.... no właśnie sieci kablowe mają tą przewagę, że mogą mieć ofertę różnych nadawców, a platformy sat nie do końca....

Najważniejsze aby być zadowolonym z tego co się ma. Jeżeli jesteś zadowolony do super!!!

Pozdrawiam
 

Domer

New member
Snakeee napisał:
Buahahahaha a ja tez DUZO WIEM i DUZO PYTAM i nawet moj 10 letni siostrzeniec wie ze te NAJTANSZE dekodery w MM to wyprodukowala ta KIEPSKA firma ADB od ktorej masz ten sam dekoder w N-ce, tylko ze przystosowany do odbioru DVB-S:D
Vectra tez ma te KIEPSKIE dekodery:p

Pozyjemy zobaczymy co to bedzie, poki co kanaly HD w MM mi odpowiadaja, chociaz chcialbym ich wiecej. Analog to moga wylaczyc w cholere, przynajmniej miejsce sie zrobi na DTV:cool:



Kazdy, musza poinformowac wczesniej, mimo ze kanaly te rownie dobrze moga zostac w ofercie - taka sytuacja byla z Discovery World, mieli wycofac a jednak pozostal. Kazdy bedzie mial prawo do wypowiedzenia umowy.


Jezeli do konca nie bedzie wiadomo czy ps i psex wyleca z oferty, podobnie jak to bylo z discovery world, to kiedy bedzie mozna zerwac umowe? Przeciez trzeba z miesiecznym wypowiedzeniem. Po wejsciu w zycie wycofania tych kanalow juz nie bedziemy mogli zerwac umowy.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Domer napisał:
Jezeli do konca nie bedzie wiadomo czy ps i psex wyleca z oferty, podobnie jak to bylo z discovery world, to kiedy bedzie mozna zerwac umowe? Przeciez trzeba z miesiecznym wypowiedzeniem. Po wejsciu w zycie wycofania tych kanalow juz nie bedziemy mogli zerwac umowy.
Rezygnacje i tak skladasz z miesiecznym wypowiedzeniem. Jesli zlozysz dzisiaj to wylacza Ci sygnal z dniem 31.12.2009
Jesli zlozysz rezygnacje powiedzmy 20.12.2009 to wylacza Ci sygnal 31.01.2009
 

TOMGDY

New member
Jak myślicie ??
czy standard DOCSIS 3.0 jaki mają wprowadzić
MM wykorzysta tylko do szybkiego internetu i oleje DTV czy może jednak staną na wysokości zadania i będzie mała rewolucja w jakości kanałów SD naszej DTV :-?

Podobno Gdynia będzie jednym z pierwszych miast z tą technologią.
Czy technologia DOCSIS 3.0 w DTV będzie wymagała wymiany naszych modemów ??
 

Snakeee

New member
Bez reklam
TOMGDY napisał:
Jak myślicie ??
czy standard DOCSIS 3.0 jaki mają wprowadzić
MM wykorzysta tylko do szybkiego internetu i oleje DTV czy może jednak staną na wysokości zadania i będzie mała rewolucja w jakości kanałów SD naszej DTV :-?

Podobno Gdynia będzie jednym z pierwszych miast z tą technologią.
Czy technologia DOCSIS 3.0 w DTV będzie wymagała wymiany naszych modemów ??

Oni juz to wprowadzili w kilku miastach i w nich mozna zamowic sobie 12 i 20Mbit z tym ze te predkosci sa jeszcze dawane na zwyklych modemach. DOCSIS 3.0 na chwile obecna dal im wieksze mozliwosci wewnatrz ich sieci, kiedys mi to tlumaczyl ten technik ale jechal terminami pozniej takimi ze nie bardzo wiedzialem o co chodzi :)
 

bourbon

New member
Bez reklam
Taka informacja mała ;)
Ponoć jutro (21.11) ma być odkodowany C+SportHD od 16:30 do 19 godz. Będzie mecz Lech Poznań - Ruch Chorzów.
 

dark99

New member
Usunięcie kanałów Polsatu.

Witam, Czy ktoś jeszcze otrzymał rachunek z informacją o wycofaniu od nowego roku Polsatowskich kanałów z oferty? Ciekawe czy będzie można zrezygnować z analogu i DTV jednocześnie? A co z promocją na internet i telefon? Mnie najbardziej cieszył Polsat Sport HD . Bez niego, a także bez pozostałych sportowych nie ma szansy oglądania siatkówki- nawet Eurosport tego braku nie zrekompensuje. Sprawdziłem już ofertę Cyfrowego Polsatu. Za podobne pieniądze dostaje się więcej kanałów i lepszą jakość.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Tak, niech wycofają paczkę Polsatu, dodadzą Mango24 i Mango24 Bis i zrobią pakiet za 200zł!!!

Czy Ich tam w MM już na prawdę pogięło?!?!?!?
 

kamilb

Member
Porównałem sobie w cyfrze jak jest i jeśli tam to brałbym pakiet komfortowy+ za 63,90+29,90 pakiet c+ to wyszło by mnie taniej niz teraz płace a jeszcze jest promocja przez pierwsze 3mc za free, przez kolejne 6 za 38zł no i potem normalnie. Do tego w czasie promocji canal+ 50% taniej przez 6mc czyli przez pierwsze 3mc promocji 14,95 i przez kolejne 3mc 52,95 i kolejne 3mc 67,90zł. Ciekawa oferta bo dorzucaja tv gratis.

W cyfrowym polsacie pakiet familijny 37.90 + sport 13,90 i 51.80zł jest w sumie to samo co na cyfrze tyle że nie ma canal+ *****;> i jak wybierać to sie kierować tylko tym czy chce sie mieć c+ czy nie.

No ale narazie to są tylko plany na przyszłość w razie jak wycofają ps i ps extra.
 

Vanish

New member
Snakeee napisał:
Rozmawialem ze znajomym technikiem z MM, potwierdzil mi ze ....
pattro napisał:
mam wiarygodne info bo mojego ojca znajomy pracuje w N jako technik i wiem od niego ze ...
Kurde, to ja nie wiedziałem, że najbardziej zorientowane osoby w firmie to ... technicy. Może jeszcze to oni decydują co będzie nadawane?

Mnie jeden taki techniczny mówił że ... nic nie bedzie, niczego nie będzie :cry:
 

Alundro

New member
trochę samobójstwem byłoby ze strony Polsatu na zakończenie nadawania ich kanałów poprzez kablówki a tym samym wymuszeniem na ludziach zakupu ich dekodera bo gdyby im nie wypalił ich genialny pomysł to spadłyby i to drastycznie im dochody z reklam.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Nowy rok nie będzie dobry dla abonentów telewizji kablowej Multimedia Polska. Wiele wskazuje na to, że z programowa oferta tego operatora będzie uboższa o kanały Grupy Polsat.

Multimedia Polska w korespondencji z klientami informuje, że od 1 stycznia 2010 roku z cyfrowej oraz analogowej oferty operatora mogą zniknąć tematyczne kanały Grupy Polsat. Przypomnijmy, że w ofercie operatora obecne dostępne są: Polsat Sport, Polsat Sport Extra oraz Polsat Sport HD.

Wyłączenie kanałów jest spowodowane brakiem porozumienia między operatorem a nadawcą dotyczącym dalszego rozpowszechniania sygnału stacji.. Operator zapewnia, że w miejsce kanałów sportowych Grupy Polsat zostaną wprowadzone nowe kanały.

Przypomnijmy, że w związku z wyłączeniem kanału i ewentualnym brakiem akceptacji zmian klient ma prawo do rozwiązania umowy z operatorem bez ponoszenia kar w ciągu 14 dni od wprowadzenia zmian.

info: media2.pl
 
Do góry