TV HD w polskiej TK Multimedia

pepe1

New member
Ja tez bym najchetniej zrezygnowal ale czekam na jakiegos operatora ktory podlaczy moj blok. Ale narazie cisza. Zamowil bym usługe z antena ale mam podlaczonych wiecej telewizorow wiec to odpada. Mialem nadzieje ze UPC zacznie kablowac, bo jest kilka blokow ode mnie. Ale chyba sie kiedys dogadali z MM i nie wchodza sobie w droge. UPC bez porownania lepszy operator. Akiedys wydawalo sie ze sa na tym samym poziomie co MM. Ale oni sie mocno rozwineli a MM poszla po najnizszych kosztach a co za tym idzie najwyzszy zysk dla nich za marna jakosc oferty. Jak tylko pojawi sie jakis nowy operator zaraz z nich zrezygnuje.
 

piciu666

New member
Jest... Jeżeli masz konkretne uwagi co do nadawanego sygnału to musisz zacząć męczyć tym infolinie techniczną ( kilka razy w tygodniu), następnie wystosuj pismo do swojego biura regionalnego i opisz swój problem. Mnie na pierwsze pismo nie odpisali - przefaksowałem je do centrali MM i za kilka dni dostałem odpowiedź z mojego biura regionalnego.
- polubowne rozwiązanie umowy
lub
- rabaty na pakiet cyfrowy...
Myślę, że MM zdaje sobie sprawę ze swoich niedociągnięć i nie podejmuje polemiki z "upierdliwymi" klientami.
 
piciu666 pisales że można rozwiąxzc umowe ja bym chciał napisac powod że jest złajakość obrazu tzn. obraz jest nie wyrażny'mleczny' do cyfrowej jakości to jest daleko nie wiem czy warto spróbować? a jaki jest adres do centrali MM ?
 

masloww

New member
Bez reklam
Thomy napisał:
masloww nie pisz głupot.
Co ma wspólnego DICSIS 3.0 z usługą DTV?
to że DOCSIS 3.0 zwiększa przepustowość danych a DTV też z tej przepustowości korzysta
http://www.vector.com.pl/prasa/vector_w_mediach/telekabel_02_2008.php
"
Projekt realizowany jest na podstawie kontraktu podpisanego z Komisją Europejską i współfinansowany w 50 proc. przez Unię Europejską (stanowi to około 2 min euro) w ramach tzw. 6 Programu Ramowego.
Prace zbliżają się do końca. Główny cel projektu został osiągnięty. Udało się w pełniejszy sposób wykorzystać potencjał tkwiący dotychczas w sieciach kablowych. W tym celu dogłębnie przebadano technologię. Zweryfikowano możliwości jej zastosowania w projektowanych systemach pozwalających na osiąganie przepływności rzędu kilkuset Mb/s, na sprzęcie zgodnym ze standardem Docsis 3.0. Zaprojektowano i skonstruowano nowe urządzenia.
"
Vector, wspólnie z pozostałymi partnerami, przede wszystkim z firmą Arris, zajmował się projektowaniem i wykonaniem urządzenia będącego w stanie obsługiwać wiele strumieni wizyjnych. Urządzenia kompaktowego, skalowalnego, uwzględniającego kierunki przyszłych upgreydów. W efekcie urządzenie może dostarczać 24 kanały dosyłowe, a zatem pracować z kilkuset programami telewizyjnymi.
"
http://www.pike.org.pl/pliki/prezentacje_080331/080331_DOCSIS_3.0.pdf
 

masloww

New member
Bez reklam
mądrala się znalazł;
wytłumacz a nie mędrkuj się;
ja nie znam się na żadnych Narrowcastach i Broadcasteach, czytam tylko że ma być lepiej

p.s.
jak jesteś taki obcykany to napisz gdzie leży problem z problemami z jakością i ilością programów;
i czy jest jakaś szansa aby kiedyś w kablówkach wszystko grało bez zakłóceń
 
Ostatnia edycja:

kamilb

Member
W Łęcznej nowe kanały: Kino Polska, TVS, 4funTV, BBC E..., ESPN America. Przydałby się Polsat Sport Extra i Canal+ Sport 2 do tego. A i czy ten kanały to tylko na święta odblokowane ?
 

xolzok

New member
Bez reklam
Telewizja kablowa Multimedia Polska tuż przed Świętami Wielkanocnymi przegotowała prezent dla użytkowników telewizji cyfrowej, wzbogacając ofertę o dwa nowe kanały.
W piątek na cyfrowych dekoderach abonentów sieci Multimedia Polska pojawił się zapowiadany wcześniej kanał TV Silesia (numer na dekoderze - 17) oraz kanał Kino Polska (numer 421) - informują nas czytelnicy.

Wcześniej cyfrowa operatora została wzbogacona o TV Puls, 4Fun TV oraz BBC Entertainemt.

Przypomnijmy, że w połowie kwietnia 2009 roku cyfrowa oferta Multimedia Polska zostanie powiększona o nowy kanał muzyczny - Nat Geo Music.

info:Media2.pl
 

k0val

New member
xolzok napisał:
Telewizja kablowa Multimedia Polska tuż przed Świętami Wielkanocnymi przegotowała prezent dla użytkowników telewizji cyfrowej, wzbogacając ofertę o dwa nowe kanały.
W piątek na cyfrowych dekoderach abonentów sieci Multimedia Polska pojawił się zapowiadany wcześniej kanał TV Silesia (numer na dekoderze - 17) oraz kanał Kino Polska (numer 421) - informują nas czytelnicy.

Wcześniej cyfrowa operatora została wzbogacona o TV Puls, 4Fun TV oraz BBC Entertainemt.

Przypomnijmy, że w połowie kwietnia 2009 roku cyfrowa oferta Multimedia Polska zostanie powiększona o nowy kanał muzyczny - Nat Geo Music.

info:Media2.pl

haha chyba spóźnione prima aprilis bo ja nie mam żadnego z tych kanałów

powiem tylko tyle multimedia jesteście żałośni
 
Do góry