TV HD w polskiej TK Multimedia

internet

pomocy mam neta z MM i chcialbym podlączyć do kompa przez gniazdo USB czy to jest możliwe pytam bo dostalem drugi komputer i on innych gniazd z tylu nie ma ?
 

bourbon

New member
Bez reklam
C+ odkodowane na czas. Mecz w HD na +Sport po prostu r e w e l a c j a !!
Szkoda, że nie można sobie wykupić z pakietu Canal+ tylko kanałów w HD, bo 39 zł to trochę dużo, zwłaszcza przy wysokiej cenie za analog.
 
Ostatnia edycja:

bourbon

New member
Bez reklam
pattro napisał:
yyy ja place 39 zl za sam C+ bez HD :hmm: czyzbym powinien miec tez je w HD ? :hmm:
Chyba nie do końca jest to tylko 39 zł. W opisie pakietu Canal+ napisane jest, że istnieje możliwość aktywacji 2 dodatkowych kanałów HD, jak mniemam, dodatkowo płatnych...
 

k0val

New member
meczyk odkodowali ale obraz był taki jak bym miał zaćmę albo ekran telewizora był mlekiem zalany :| jakość taka nie do końca w hd jak dla mnie ,nie umywało się to do obrazu z filmów z blue-ray

ogólnie mam wrażenie że obraz na wszystkich kanałach podupadł
 

Star1

New member
W Inowroclawiu brak 3 nowych kanałów!!

Witam!! Na stronie MM jest informacja o trzech nowych kanałach w telewizji cyfrowej w pakiecie Basic,TV Plus,$ Fun Tv oraz BBC Enter.... ,ale w Inowrocławiu stolicy Kujaw Zach. nie ma !!! Co na to administrator sieci ???:)
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Star1 dokladnie ja nie mam ich tez :) a dzis dzwoinlem do BOK i powiedzieli ze nie ma takiej opcji zeby umnie nie bylo ehh :hmm: wes ich zrozum ;/
 

Dj. Gargamel

New member
dalej jest padaka - duza czesc zagranicznych kanalow w tym mtv sie tnie - dzwonilem do boku zmieniali cos ja restartowalem tuner i modem bez zmian (ponowny telefon i twierdza ze wszystko powinno byc ok, zgloszenie wiec dalej w toku i czekam

zlozylem rowniez oficjalna reklamacje (za ta awarie weekendowa ktorej skutki dalej odczuwam) do czego wszystkich namawiam (wystarczy do telefon )

co do luxe to jest przegiecie - mam pakiet podstawowy dtv - okazalo sie ze moglismy go ogladac w ramach testow - nie wiem kiedy zniknal ostatnio (kiedys juz znikal, po interwencji boku pojawil sie ponownie) teraz jednak zeby go miec trzeba brac pakiet HD i dodatkowo kase placic - podsumuwujac placac blisko 80 zl za cala kablowke ma sie do dyspozycji 1 (slownie jeden) kanal HD : NGHD
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dj. Gargamel niewiele Cię to pocieszy, ale ja płacę jeszcze więcej!!! bo 125zł za kablówkę do tego 50zł za internet. I bym nie narzekał bo nikt mnie do podpisania umowy nie zmuszał, ale.... No właśnie jak płace do chciałbym aby jakość była na odpowiednim poziomie a tak niestety nie jest. DTV włączam jak chce oglądać kanały HD bo po analogu jest bardziej ostry obraz!

Co do Canal plus / ktoś się pytał o opłaty / ja płacę 29zł za Canal plus cyfrowy plus 6zł za HD - razem 35zł. Ale być może to było w jakiejś promocji, tego nie pamiętam...

Pozdrawiam abonentów MM :D:D:D

Zapomniałem dodać - żadnych nowych kanałów.....
 

semezy

New member
Star1 napisał:
... Na stronie MM jest informacja o trzech nowych kanałach w telewizji cyfrowej w pakiecie Basic,TV Plus,$ Fun Tv oraz BBC Enter.... ,ale w Inowrocławiu stolicy Kujaw Zach. nie ma !!! Co na to administrator sieci ???:)
W Szczecinie też nie ma żadnego z tych kanałów.
A Administrator siedzi i zawija nowe programy w sreberka i wciska w kabel :grin:
 

masloww

New member
Bez reklam
Piotrze
miałem coś podobnego, to się okazało, że modem się wyłączył i trzeba było po prostu go włączyć - przyciskiem górnym "standby"
 

stanks

New member
Żeby było ciekawiej wczoraj jak wszyscy mogli oglądać mecz Lech - Wisła w odkodowanym C+ to kaliski oddział MM wyłączył (jeżeli ma taka możliwość) Canal + sport HD na czas meczu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kure....stwo!
 
N

neox

Guest
stanks napisał:
Żeby było ciekawiej wczoraj jak wszyscy mogli oglądać mecz Lech - Wisła w odkodowanym C+ to kaliski oddział MM wyłączył (jeżeli ma taka możliwość) Canal + sport HD na czas meczu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kure....stwo!

Hmmm ciekawe, znajomy z Kalisza normalnie mecz w HD obejrzal i wrecz sie zachwycal jakoscia obrazu.

Na chwile obecna te nowe kanaly nie sa dostepne we wszystkich miastach.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Pattro spokojnie, nie wszędzie! U mnie też nic nowego do tego zakłócenia i brak usługi VOD.....

Ale już mam dosyć / bo na telefon nie zarobię / telefonów do pomocy technicznej. Spokojnie poczekam do końca umowy i żegnaj MM.....
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

a ja musze czekac jeszcze do stycznia 2010 na koniec umowy :( dzwonilem do BOK i powiedzieli ze nie ma takiej mozliwosci abym nie mial tych kanalow :rolleyes: oni albo udaja ze sa slepi albo sa :/
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ja muszę poczekać krócej, tylko do przełomu lipca/sierpnia 2009r.
Kanałów żadnych nowych też nie mam, już mi się dzwonić nawet nie chce....
Już kiedyś wcześniej pisałem, u mnie pojawiła się konkurencja i już są bloki "okablowywane'.

Myślałem, że może MM "zawalczy" o klienta, promocjami, jakością itp. Niestety myliłem się. Na dzień dzisiejszy są tylko jakieś dziwne komunikaty o instalacji i gniazdkach, że są Ich własnością...
Jeżeli tak ma wyglądać walka o klienta to proszę bardzo oddam, gniazdko, oddam kabel /wyrwany ze ściany - tylko poproszę o doprowadzenie mieszkania do stanu prze demontażem /....:(:(:(
 
Do góry