TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
To chyba jakieś żarty.... Puls... no i tym sposobem MM traci właśnie kolejnego klienta.

Wiem, wiem, że dla Takiej Firmy to nic, ale.... u mnie w BOK dzień w dzień kolejki sporo osób rezygnuje bo wchodzi nowa firma i już podłącza abonentów.

Nie wiem czy lepsza, może i nie, ale oferuje więcej za mniej i np. ES HD, Canal Plus Sport 2 i wiele innych kanałów, których brak w MM. 8 programów w HD internet 4MB za trzydzieści parę złotych!! 1MB to jest za 19zł.... zresztą sami zobaczcie
http://www.serv-net.pl/internet_pakiety.html

A więc jak tylko skończy mi się umowa to żegnaj MM !!!
 

masloww

New member
Bez reklam
tylko pozazdrościć marciniozo nowych możliwości;
- internet 4Mb/s - w nocy 8 Mb/s - 34 zł
- pakiet analogowy 53 programy - 29 zł - bez promocji
- pakiet canal+ (pełny) - 33 zł
- pakiet filmbox - 9,90 zł
- wybierając pakiet premium - kanały podstawowe gratis, 33 programy - ale jakie, same najlesze, bez zapchajdziur
- pakiet Kino zawierający nasz pakiet Filmbox + Film - 12,10 zł (w MM - 25 zł)
zestawik kanałów (marzenie moje) Canal+, Canal+ HD, Sport HD, TVP HD, pakiety podastawowe (w tym TVN HD), full pakietów tematychnych kosztuje 87,3 zł + 34 zł za internet = 121,3 zł;
za podobny pakiet w MM (podobny bo MM nie ma tak dobrej oferty) trzeba zapłacić dwa razy tyle, co oznacza ze marża MM jak i większości wielkich kablówek jest złodziejska, a planowane podwyżki w takim wypadku oznaczają kontynuację złodziejstwa;
dodatkowo SERV-NET ma sieć światłowodową co oznacza zero problemów technicznych;
zajrzyj tu marciniozo jak już będziesz u konkurencji i napisz jak tam jest, bo nie sądzę że przy takiej ofercie pozostaniesz w MM
 

Dj. Gargamel

New member
ta awaria to skutek zaniku zasilania stacji czolowej w Gdyni :) - tak mi powiedziano w boku - mialo byc naprawione do poludnia ale teraz eta to dzisiejszy wieczor

dalej jest brak czesci kanalow (chyba cos kolo 10) ale na pozostalych nie jest dobrze obraz sie tnie, pikseloza badz przycinki dzwieku - jednym slowem padaka

wg slow boku na teraz nie przewiduja jakis rekompensat mozna pisac reklamacje na wlasna reke
 

mkarolus

New member
Skoro mają takie problemy techniczne i kiepską ofertę programową, to nie będę z nimi podpisywał umowy. Jak czytam te wszystkie informacje, to nie będę sobie z MM zawracał gitary. Problem mam tylko taki, że na moim nowym osiedlu właśnie MM ma wyłączność.:???:
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

sory ze sie powtarzam ale yyy w wykazie sa te 3 nowe kanaly a ja ich na wet nie mam :hmm: co to za sciema ma byc ? :hmm:
 

masloww

New member
Bez reklam
widno jesteście na końcu kabla i jeszcze do was nie dotarły;

a tak na serio to od czego jest infolinia i mail; dzwonić, pisać jak najczęściej; zarówno z awariami jak i z zapytaniami o ofertę; nawet jeśli to nie przyniesie oczekiwanych rezultatów to zostanie to odnotowane;
a nuż ktoś za jakiś czas zechce przejrzeć statystyki i zobaczy co nas boli

p.s.
ja ciągle pisze maile nekające o Eurosport, C+S2, i full komfort w dtv, ale przestali już mi odpisywać, chyba trafiłem na czarną listę
 
Ostatnia edycja:
N

neox

Guest
masloww napisał:
p.s.
ja ciągle pisze maile nekające o Eurosport, C+S2, i full komfort w dtv, ale przestali już mi odpisywać, chyba trafiłem na czarną listę
Swietny tekst.
Hihihi ale sie usmialem:D

Tez nie mam nowych kanalow, tez mi ostatnio cielo i zniknely kanaly jak wam, z tym ze nie mam ostatnio w ogole czasu zeby ogladac TV takze sie nie denerwowalem ;)

Zadnych nowych informacji nie posiadam, malo sie o nie staralem przyznaje ;)
 
Ostatnia edycja:

k0val

New member
u mnie też niema tych nowych kanałów a resetowałem dekoder :???:

ps: coś wam się żart wyostrzył :) na końcu kabla ,czarna lista itp... :D
aż fajnie czasami poczytać ,nie ma to jak sobie żartem humor poprawić po przeżyciach z cyfrą od MM :mrgreen:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Uff dopiero z pracy wróciłem, włączam DTV i dalej to samo... rozumiem awaria:(:(

Masloww oczywiście, że tak uczynię, ale to jeszcze troszkę potrwa - dopóki nie skończy mi się umowa z MM. Oczywiście dam znać jak to będzie.
No chyba, że MM mnie zaskoczy, dołączy nowe kanały w świetnej jakości, szybki internet w dobrej cenie..... oj coś się rozmarzyłem :D:D:D To chyba przez tą późną porę!!!
 

cygan

Member
Masz prawo do zwrotu kapuchy za każdy dzień. Kiedyś miałem ten problem w MM ale nie starczyło mi już cierpliwości :twisted: o te kilka złociszy.
 
N

neox

Guest
marciniozo napisał:
Uff dopiero z pracy wróciłem, włączam DTV i dalej to samo... rozumiem awaria:(:(

Zadzwon na infolinie, zrobia jedna mala czynnosc, zrestartujesz STB i kanaly wroca;) U mnie juz wszystko dziala.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

ej no co jest :/ nie dosc ze 0 tych nowych kanalow :/ to jeszcze minie dzialaja prawie wszystkie kanaly pisze " Ten kanal jest niedostepny prosimy wybrac inny " dziala mi tylko TVP 1 ,TVN TURBO ,MTV i NICKELODEON ;/ ja juz mam tego dosc :/ macie moze jakis numer gdzie mozna dzis zadzownic ? :hmm: albo wiecie co z tym zrobic :/
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

ufff kanaly wrocily tylko dalej nie mam Vivy i na TVN 24 tak sie tnie obraz ze masakra ;/ ha jest 16;52 i Canal + Sport HD nadal zakodowany :p oh te MM ciagle w kulki leca :/
 
Do góry