TV HD w polskiej TK Multimedia

bourbon

New member
Bez reklam
U mnie (Wrocław) również doszło TVPuls i 4funTV (swoją drogą, to 4fun kilka lat temu był już dostępny na analogu, ale po jakimś czasie go zabrali).
 

xolzok

New member
Bez reklam
Rzeczywiście u mnie też są te kanały. Czym MM się kieruje w dodawaniu nowych kanałów może ktoś wie? :eek: Może to początek przenoszenia Komfortu do DTV ?
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

loooo sa juz :grin: :D :mrgreen: umnie sa 4FunTV BBC Entertainment TV Plus i tu wielkie zdziwinie .... Polsat Sport Exstra Test ale jest dzwiek i obraz :D czyzby wielkie wprowadzanie kanalow do DTV ?
 

mac2003

New member
Instrukcja VOD

dziadzius4 napisał:
witam MM udostępila za darmo film ;superhero' i nie mogę go oglądać postąpiłem według instrukcji może coś doradzicie?
Witam
1. Wciskasz na pilocie przycisk VOD (na samym dole pilota)
2. Pojawia ci się aplikacja VOD podświetlone masz Dostępne Filmy więc potwierdzasz to wciskając OK na pilocie
3. po chwili pojawia ci się biblioteka VOD w kategoriach.
Film Superhero znajduje się w katalogu Oferta Specjalna - strzałkami przechodzisz na ten tytuł i wciskasz OK (jeżeli chcesz zobaczyć więcej info o filmie wciskasz klawisz INFO)
4. Jeżeli wcisnąłeś OK dostaniesz info czy chcesz zakupić film (wszystkie filmy wypożyczane są na 24 godziny) potwierdzasz wciskając OK
5. Wprowadzasz kod PIN - domyślny 1234, treści erotyczne 4321
6. Po wpisaniu PIN dostaniesz info że zakupiłeś film potwierdzasz to klikając OK i w przeciągu 10 sek film się wyświetla (możesz go przewijać zatrzymać etc.)
7. Po przerwaniu oglądania niezależnie czy obejrzałeś do końca czy nie film będzie się znajdował w katalogu Zakupione (zielony przycisk z poziomu tam gdzie jest wyświetlona biblioteka) Film możesz oglądać dowolną ilość razy i jest dostępny tak jak wcześniej pisałem 24 godziny od momentu zakupu.
MMP wprowadziła skrót do wypożyczeń na kanale VOD Info (kanał numer 4) w trakcie grania trailera wciskasz zielony przycisk i wyświetla ci się pełne info o filmie którego dotyczy trailer i z tego poziomu możesz kupić film bez szukania go w bibliotece.
Mam nadzieję że jasno to opisałem i że przyda się to również innym forowiczom.
Pozdrawiam
 

bourbon

New member
Bez reklam
Gdyby MM pozbyła się z dtv takich kanałów jak np. :
espn clasic, espn america, motors tv, bloomberg tv, kanał rosyjski, france 24, ze dwóch kanałów z bajkami
- to na pewno dałoby radę dołożyć jeszcze trochę nowych, ciekawych pozycji.

Oficjalne info o odkodowanym C+ na czas meczu:
mecz.PNG
 
Ostatnia edycja:
Do góry