TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
ja odnośnie podwyżki za pakiet Komfort od maja;
podwyżka związana jest z tym, że MM rozlicza sie w walutach płacąc za niektóre programy - to oczywiste, ale z drugiej strony czy przypomina ktoś sobie obniżkę w MM w latach 2004-2008, w którym to okresie Euro spadło z 4,9 na 3,30 zł; ja takowej nie przypominam sobie
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Święte słowa!!

Podwyżka podwyżką, ale może by coś pomyśleli o nowych dobrych programach w dobrej jakości....
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

a ja mam pytanie jak mam umowe na rok na telefon internet i tv i place 200 zl za wszystko i mam w tym 15 % rabatu to mnie podwyzki obowiazuja :)?
 

DarekGdynia

New member
z cyklu kolejna wtopa MM z DTV...

Tym raziem chodzi o pakiet dostepny w ofercie DTV od 23 do 6 rano. czyli kanaly dla doroslych.

Mamy aktualnie 23:15 a tu nadal "wisi" plansza ze kanaly dostepne od 23.

jaki wniosek ? ktos dal dxxx i nie przewidzial ze w weekend zmieniamy czas na letni :)))))
 

krzylosiak

New member
Słuchajcie...jaja.Dzwonie na infolinie...zamawiam pakiet HD...i....pani mowi ,ze w moim miescie(Chełm)nie ma jeszcze tego pakietu.Wiec ja sie pluje,ze jest juz od grudnia,ze znajomi maja,a ona NIE.Niema i nie wiadomo kiedy bedzie.Rece opadly i pakietu Hd nie mam.Im chyba smierdza moje pieniadze;)
 

makus

New member
pakiet HD

Ja mam to samo z pakietem HD w Szczecinie juz walcze z nimi z miesiąc bo tyle mam umowe zebym miał pakiet HD (na umowie jak byk mam wpisane) na szczeście na fakturze w płatnościach mi nie uwzględnili opłaty pierwszej. Już mi ręce opadają jak tam dzwonie i chodze do biura obsługi poprostu szkoda mi czasu, a potem dostaje od nich jakies głupie telefony z działu technicznego ze nie mogą mi włączyć bo nie ma autoryzacji hmm... oni tam muszą miec niezły bajzel delikatnie mówiąc. a teraz ma pakiet canal + cały jakaś promocja jest czy co bo nie zamawiałem... niech tylko spróbują mi cos doliczyc na rachunku...
pozdr
 

semezy

New member
Do Pattro : U mnie Szczecin TestL zniknął, nowości brak.

Do Makus : Ja mam pakiet HD od początku, jeden telefon na partyline, po tygodniu włączyli i cały czas śmiga, problemy z włączeniem były takie, że na początku z pakietu HD miałem tylko Polsat Sport HD, ale to było zaraz jak się pokazał pakiet HD, reszta była jeszcze w testach, potem już OK.
Canal+ u mnie zakodowany, może włączyli Ci w ramach rekompensaty za brak pakietu HD, albo tak jak piszesz burdel mają ;)

Teraz nie mam MTVN HD i Luxe HD, coś chyba grzebią, a jak u Was ???
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

umnie wszystko jest :) tylko prawda 0 nowosci :/ ale jutro pierwszy dzien nowego miesiaca wiec moze :) i moze jutro wejdze NateGeoMusic :)
 

makus

New member
:hmm: ja już nic z tego nie rozumiem, najlepsze jest to że moi rodzice co maja tylko basic+ maja tez luxe tv hd, a ja z pakietu hd tylko luxe tv hd miałem bo własnie dzis stwierdziłem ze nagle nie ma :confused: hehe, za to canal + full pakiet z hd włącznie jest cały czas... jutro chyba zawróce im gitare :mrgreen: lol
 

DarekGdynia

New member
Cytat:
Napisał pattro
yy czy wam tez zniknol kanal 738 TestL ?:confused:


Dokladnie, potwierdzam, u mnie tez kanaly testowe zaczynaja sie rosnaco patrzac teraz od 739

Co sie tyczy moi kochani Luxe TV to u mnie lokalizacja gdynia od dwoch dni znowu brak. Widze, ze pojawiajace sie kanaly i znikajace w MM to juz standard, taka nie pisana zasada....Z drugiej strony mozna domniemywac ze cos tam kombinuja , cos zmieniaja, moze wkoncu cos wprowadza do kabla nowego....

Poki co 1 Kwietnia mamy i brak nowych kanalow, kanaly testowe sa ale brak audio i video

NAT GEO Music z tego co pamietam mial sie pojawic od kwietnia.. u mnie brak
 
Ostatnia edycja:

bourbon

New member
Bez reklam
U mnie również brak zapowiadanego, nowego kanału muzycznego.
LuxeTv chyba lubi sobie czasem zniknąć z niewytłumaczonych przyczyn :confused:
 

Alundro

New member
Wreszcie stało się MM dodaje wiele kanałów w HD w tym Eurosport.Udoskonalony zostanie również sygnał który teraz będzie idealnie czysty i płynny. Oczywiście jest to wszystko w ramach nowej kampanii telewizyjnej na którą MM wydało większość swoich przychodów pod nazwą "Zrób wszystkim dobrze ale przedewszystkim sobie". Hehe to taki mały żart Prima Aprilisowy. Pozdrawiam wszystkich.
 
Do góry