TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Artur1603 u mnie też na niektórych kanałach brak jest synchronizacji obrazu i dźwięku, zwłaszcza na kanale Kuchnia.Tv - ulubiony kanał mojej ładniejszej połowy.
Można więc powiedzieć, że problemy techniczne to problem ogólnopolski.....
A w MM twierdzą, że wszystko działa poprawnie....
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Panowie pytanie z innej beczki.
Właśnie na Canal+ Film był Transformers. I tak na zwykłym jest możliwość wyboru oryginalnej ścieżki dźwiękowej i napisów /pomijam jakość tych napisów/.
Na kanale HD już takiej opcji nie ma... Jak to u Was wygląda?
 

jazyl

New member
marciniozo napisał:
Panowie pytanie z innej beczki.
Właśnie na Canal+ Film był Transformers. I tak na zwykłym jest możliwość wyboru oryginalnej ścieżki dźwiękowej i napisów /pomijam jakość tych napisów/.
Na kanale HD już takiej opcji nie ma... Jak to u Was wygląda?
Tak samo:(
aktywowałem sobie canal+HD z nadzieją, że poglądam sobie filmy w wersji orginalnej i z polskimi napisami w dodatku w DD 5.1 a tu ani napisów ani DD 5.1 nie uświadczysz (pomijam napisy na canal+ zwykłym bo nie da ich się oglądać), nie wspominam już o przycięciach obrazu i dzwięku - na canal+ jeszcze ujdzie, ale na NG HD to tragedia
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jazyl jak już wcześniej pisałem trzeba wysyłać maile, dzwonić do MM i informować o zakłóceniach i przycięciach.

Ja tak czynię, ale musimy to robić masowo, może w końcu zauważą problem i przestaną udawać, że wszystko jest OK"
 

pepe1

New member
marciniozo napisał:
Jazyl jak już wcześniej pisałem trzeba wysyłać maile, dzwonić do MM i informować o zakłóceniach i przycięciach.

Ja tak czynię, ale musimy to robić masowo, może w końcu zauważą problem i przestaną udawać, że wszystko jest OK"

Ja tez do nich dzwonie ale ciagle slysze to samo, ze wszystko jest ok. Niestety takich jak my pewno jest niewielu. Moze jak dzieje sie cos powazniejszego to ludzie dzwonia. Wiekszosc uwaza ze sekundowe przyciecia to cos normalnego. Przeciez MM jak zaklada komus DTV to nawet nie informuja ze trzeba zmienic kabel euro na np HDMI. U kilku znajomych dopiero jak im o tym powiedzialem to byli zdziwieni i zmienili sobie kable. Dopiero wtedy zauwazyli roznice. Takze nawet po tym widac ze firmie nie zalezy na jakosci a licza tylko na to ze jakos to bedzie. Byle jaki sygnal, byle jaki sprzet i jak najwiecej klientow. Obawiam sie , ze bez wiekszych inwestycji w MM na cos lepszego nie mozna liczyc.
 

ptr3009

New member
Polsat sport hd ma być dostępny dla wszystkich tak jak w tej chwili discovery hd i mtv hd? U mnie jakoś na PS nie ma obrazu. Jak jest u was?
 

Msmichal

New member
jazyl napisał:
A u mnie nie ma żadnego z tych nowych kanałów :(

Czy w Gorzowie ktoś je ma?
W Lublinie tez nie ma. Dzwonilem do BOK i mila pani powiedziala zebym wylaczyl i wlaczyl dekoder, a na pewno bedzie. Oczywiscie nie ma ale juz nie mam sily dzwonic drugi raz.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Na canal+ HD leci Szklana Pułapka 4
Obraz tnie się co chwilę, podobnie zresztą jak na innych kanałach i to nie tylko HD.
O Discovery HD nawet nie wspominam, tam co chwilę zaniki obrazu i dźwięku...

Trzeba wysłać kolejnego maila do MM..... którego to już z kolei..:confused:
Masz rację k0val co Oni wyprawiają...:???:

edit

Mail do MM wysłany.
 
Ostatnia edycja:

leszekmw

New member
witam kolegów.
miejsce --Lublin

od dwóch miesięcy mam MM dtv i niestety takie same problemy jak większość z nas , przesunięcia głosu i zacinanie się obrazu , przy czym dodaję od razu że przycina się na wielu kanałach , nie tylko hd. oczywiście ze dzwoniłem , rozmawiałem itd , pan technik stwierdzał ze wszystko jest ok ..
dzisiaj ma przyjśc ktoś od nich i sprawdzać okablowanie w domu , bo to na pewno u mnie coś nie tak:roll: , zobaczymy .
mam takie pytanie , czy według Was , jeżeli nic ie zmieni przyjście technika , mogę zerwać umowę? po co mi jakieś gówno , które męczy mi oczy , denerwuje i jeszcze musze za to płacić... . u mnie na osiedlu jest jeszcze UPC , podobno od nowego roku ruszaja z dtv a ktoś wspominał że tam niema takich problemów /zresztą zaraz siadam do postów poświęconych UPC / tylko czasu brak.
jest ktoś z Lublina może i coś wie na temat dtv w UPC?

co do wypożyczalnie to jeszcze nic nie wypożyczałem , brak czasu..
brak tych nowych testowych kanałów hd , całe szczęście ze religia tv jest:-D
 

Msmichal

New member
leszekmw napisał:
witam kolegów.
miejsce --Lublin

od dwóch miesięcy mam MM dtv i niestety takie same problemy jak większość z nas , przesunięcia głosu i zacinanie się obrazu , przy czym dodaję od razu że przycina się na wielu kanałach , nie tylko hd. oczywiście ze dzwoniłem , rozmawiałem itd , pan technik stwierdzał ze wszystko jest ok ..
dzisiaj ma przyjśc ktoś od nich i sprawdzać okablowanie w domu , bo to na pewno u mnie coś nie tak:roll: , zobaczymy .
mam takie pytanie , czy według Was , jeżeli nic ie zmieni przyjście technika , mogę zerwać umowę? po co mi jakieś gówno , które męczy mi oczy , denerwuje i jeszcze musze za to płacić... . u mnie na osiedlu jest jeszcze UPC , podobno od nowego roku ruszaja z dtv a ktoś wspominał że tam niema takich problemów /zresztą zaraz siadam do postów poświęconych UPC / tylko czasu brak.
jest ktoś z Lublina może i coś wie na temat dtv w UPC?

co do wypożyczalnie to jeszcze nic nie wypożyczałem , brak czasu..
brak tych nowych testowych kanałów hd , całe szczęście ze religia tv jest:-D
Tez sie zastanawiam nad zerwaniem umowy z winy dostawcy usługi.
Musze jedynie udokumentowac problemy z TV. Trzeba bedzie wezwac kilka razy technika i wymusic na nim potwierdzenia pisemnego ze owy problem istnieje. Pozniej bedzie juz z gorki, czyli zerwanie umowy.
 
N

neox

Guest
Stopklatki, przyciecia zglaszajcie.... podobno cos sie ruszylo w tym temacie.
Ten weekend u mnie tak samo cielo nawet na NG HD, ktory przez ostatnie kilka miechow dzialal bez zarzutu. U mnie na chacie nie ma mowy o slabym sygnale, takze problem po stronie MM ;)

A tak przy okazji, dekodery w Koninie i Kaliszu jada na nowym sofcie. Poki co bez bledow, takze chyba lada moment poleci reszta miast. W sumie wielkich zmian nie ma, po prostu ladniej wyglada EPG - jest w HD.
 
Ostatnia edycja:

piotdz

New member
Co do szklanej pułapki 4 na C+FilmHD też zgłosiłem bo mnie już wk.... Człowiek raz na jakiś czas włączy kanał HD a jego się nie da oglądać :( Co ciekawe, przełączyłem się na C+ Film zwykły i też rwało, ale trochę mniej... Zgłoszenie przyjęli, oddzwonią niby ...

pozdr,
Piotr
 

ecotam

New member
Czy siła siła sygnału 15 i 34db jest wystarczająca? Wydaje się, że to trochę mało. Poprowadzę krótszy kabel, może coś wzrośnie. A jak u was z tym jest? :eek:k:
 
Do góry