TV HD w polskiej TK Multimedia

N

neox

Guest
k0val napisał:
wniosą jakieś znaczące zmiany na przykład w obrazie? i czy jak wejdą to starym użytkownikom zostaną wymienione stare na nowe?
Nie znam specyfikacji technicznej, ale zmiana dotyczy glownie wbudowania modemu do srodka. W obrazie nic sie nie zmieni.
Nie beda wymieniane, te co sa przeciez dzialaja;) i mozliwe ze beda jeszcze jakis czas montowane. Nie znam daty wprowadzenia tych nowych dekoderow. Najbezpieczniej bedzie jak napisze ze gdzies w przyszlym roku ;)

Debuger napisał:
.... no chyba że szykują niespodziankę i zaproponują PVR-y :-D

Nic mi na ten temat niewiadomo.


http://www.wirtualnemedia.pl/article/2551711_BBC_znow_przesuwa_start_kanalu_HD_w_Polsce.htm

No prosze a jednak brak BBC HD to nie wina MM tylko samego nadawcy. No ale co tam winna jest zawsze MM hehe. Co sie odwlecze.... jak go w Polsce uruchomia to zapewne trafi do tego pakietu.
 
Ostatnia edycja:

xolzok

New member
Bez reklam
Neox wiesz może cosik o przeniesieniu całego pakietu komfort do DTV. Czy jest na to szansa czy dalej będziemy skakali po pilotach?
 

masloww

New member
Bez reklam
xolzok napisał:
Neox wiesz może cosik o przeniesieniu całego pakietu komfort do DTV. Czy jest na to szansa czy dalej będziemy skakali po pilotach?
oj xolzok, "zachowujesz sie jakby MM miala uklonic sie przed Toba i robic wszystko zebys TY JEDEN byl happy" :D
 

masloww

New member
Bez reklam
nie bądźcie naiwni; MM musiałby wtedy wprowadzić jedną opłatę tak jak w Vectrze; ta opłata musiałaby wynieść ponad 70zł za cyfrowy pakiet komfort, żeby te kutasy nie byli stratni; wtedy nici z nowych klientów, a tak zawsze się trafi jakiś zabłąkany albo spragniony "cyfrowej jakości" jak ja
 

masloww

New member
Bez reklam
200 metrów obok mnie jest inne osiedle, które ma kablówkę Vectre, dowiadywałem się czy mogliby mnie podłączyć, z początku byli ochoczo nastawieni ale jak się dowiedzieli że u mnie w bloku jest MM od razu zapał i możliwości uleciały;
tak dla porównania w Vectrze pakiet internet 1Mb/s + telewizja cyfrowa 80 kanałów = 89zł - w promocji na 24 miesiące;
ja też mam promocję na 24 miesiące tv+dtv z internetem 1Mb/s i płacę 103 zł a po 12 miesiącach będę płacił 110zł, tyle że ja musze się pałować z dwoma pilotami;

za 103,90 zł w Vectrze jest pakiet internet 2Mb/s + tv cyfrowa - 105 programów
 
Ostatnia edycja:

pepe1

New member
Ja jak nie poprawia jakosci sygnalu i nie zlikwiduja zaciec sygnalu HD nie bede bral nowych kanalow. Jak mam dodatkowo zaplacic 20 zl i sie denerwowac jakoscia sygnalu to bez sensu. Wystarczy ze mi Canal+hd zacina. Ale poki u nas nie bedzie prawdziwej konkurencji na rynku to nie mozemy spodziewac sie niczego lepszego. Operatorzy nie chca wchodzic sobie w droge i wszystko zalezy od szczescia na jakiego sie trafi. My niestety trafilismy na MM, ktora niestety ma jedna z gorszych ofert jakosciowo i programowo. Z tego co widac na poprawe nie ma co liczyc w najblizszym czasie.
 

k0val

New member
u mnie kanały hd się nie zacinają może raz na miesiąc ale to trwa króciutko i nawet nie jest denerwujące.Może masz słaby sygnał?
 

pepe1

New member
k0val napisał:
u mnie kanały hd się nie zacinają może raz na miesiąc ale to trwa króciutko i nawet nie jest denerwujące.Może masz słaby sygnał?

Sygnal jest ok. Sprawdzali kilka razy. A jest to problem wiekszosci odbiorcow canal+hd. O Filmboxie juz nie wiem bo zrezygnowalem bo bylo jeszcze gorzej. Moze to zalezy od miasta. Mieliscie wpisac z jakiego jestescie miasta. To by ulatwilo troche dyskusje.
 

miciu10

Member
pepe1 napisał:
Sygnal jest ok. Sprawdzali kilka razy. A jest to problem wiekszosci odbiorcow canal+hd. O Filmboxie juz nie wiem bo zrezygnowalem bo bylo jeszcze gorzej. Moze to zalezy od miasta. Mieliscie wpisac z jakiego jestescie miasta. To by ulatwilo troche dyskusje.
Też jestem z Gdyni i niestety ostatnio zacinają się nie tylko kanały HD, ale nawet TVP 1. Dzisiaj rano nie dało się oglądać Discovery HD, bo co chwilę najpierw przerwa w obrazie, a sekundę później ginie głos, ale np na PS HD tego nie czuć.
 

wskalski

New member
Dtv

na stronie DTV Multimedii jest reklama TVP HD, że niby gdzie ten kanał jest? u konkurencji??? a swoją drogą wcięło gdzieś kontakt emailowy, to już do nich emaila się nie napisze?
 
N

neox

Guest
Jakby ktos nie wiedzial nowe kanaly HD uruchomione sa testowo, u mnie tak samo zanika na chwile obraz i dzwiek (przycinka 1s na c+ sport hd jest minimalna w porownaniu z Discovery HD), to samo u znajomych.
Do czasu startu pakietu powinni to wyeliminowac.
 

k0val

New member
z tym żę nowu napisali tvp hd prawdopodobnie znowu się pomylili ,co jest bardzo denerwujące ale może rzeczywiście jest coś na rzeczy
 

jazyl

New member
Jestem z Gorzowa i u mnie nie ma tych nowych kanałów HD. Czy ktoś z Gorzowa może potwierdzić ze u niego też jeszcze ich nie ma?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
U mnie też przycięcia na nowych kanałach. Zaniki obrazu i dźwięku, bardzo to denerwujące.

O ile te nowe kanały mają dopisek test to zawsze MM może stwierdzić, że to test i później będzie dobrze.

Ale na innych kanałach także są przycięcia. Sygnał mam dobry był sprawdzany.

Kanał Discovery fajna rzecz, ale nie będę płacił jak nie wyeliminują tych denerwujących przycięć!!!!

skąd? Inowrocław

Edit
eBOK_info@multimedia.pl
Ktoś pytał o adres do MM proszę bardzo.
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jak ktoś wcześniej zauważył na stronie MM znowu jest informacja o kanale TVP HD.

Jest też informacja, że nowe kanały są w promocji, później będą dodatkowo płatne.
Cz MM za każdy nowy kanał będzie pobierać dodatkową opłatę?
No to w końcu ile będzie kosztować full pakiet 500zł?

Cytat ze strony MM - Pakiet Basic

"33 najpopularniejsze programy
(w tym 2 kanały HD: TVP HD oraz National Geographic Channel HD"
 
Ostatnia edycja:

Msmichal

New member
neox napisał:
przycinka 1s na c+ sport hd.
Właśnie, płace 35 zł. za C+ i wzamian dostaje produkt ktory do końca nie jest sprawny. Zastanawiam się nad tym, czy nie napisać reklamacji w sprawie tych "przycinek". Podobnie jest z resztą kanałów w HD.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ja już zgłaszałem te przycinki do BOK.
Zawsze jest tak samo dzwoni pan technik, każe wyłączyć modem, tuner, później włączyć.

Coś tam niby robi na serwerze i niby jest OK'.
A jest tak samo czyli przycinki. W BOK twierdzą, że nikt nie zgłasza podobnych usterek tylko ja...

Jak pracownik był na miejscu to stwierdził, że sygnał jest dobry i wszystko OK".:(
 
Do góry