TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Niech MM najpierw zajmie się jakością. Bo pomijając "bogatą i interesującą treść merytoryczną" kanałów w tym pakiecie to co chwila są zacięcia obrazu!!!

Ja z pewnością za coś takiego nie będę płacił.

A przy okazji polityka firmy nic się nie zmienia, żadnej konkretnej informacji, jakiejś promocji nowych kanałów....

Pozdrawiam
 

leszekmw

New member
no cześć

napisałem wczoraj długiego posta ale z jakiś powodów nie mogłem go wysłac , coś jaby nie działało forum dobrze .

więc dzisaij króciutko.... miałem problemy z zrywaniem , pisałem o tym w tamtą niedzielę , wymieniono mi dekoder i jest w zasadzie ok . ale nie siedziałęm długo przed telewizorem... , niemniej nie zerwało w zasadzie ani razu przez tydzień.
 

ptr3009

New member
Od 25 do 31 grugnia pakiet FILM, FILMBOX i KIDS (łącznie 15 kanałów) bez opłat - dla każdego Klienta telewizji cyfrowej DTV.
Źródło: multimedia.pl

Niby tylko 7 dni, ale zawsze coś :).
 

xolzok

New member
Bez reklam
MM przyspiesza x2 do końca karnawału dla wszystkich bez dodatkowych opłat w godzinach 23 -11.
Start w Święta BN.

Nie wiem czy mi na oczy padło, ale chyba jakość kanałów cyfrowych spadła. Widać to najbardziej na TVN-ach zwłaszcza na programach ze studia.
 
Ostatnia edycja:

adam001

New member
kabel HDMI do Multimedi i plazmy Panasonica

Witam !
Prosze o porade jako ze nie bardzo znam sie na tych
Prosze napiszcie jaki kabel najlepiej kupić do tego połączenia
czy taki :
HDMI do HDMI
wtyczki męskie
wer 1.3
kabel 1,5 do 2,0 metra
planuje wydać 100 zł i kupić coś w miare firmowego
za wszelkie informacje wielkie dzięki
Pozdrawiam !
Adam
 

Debuger

New member
ptr3009 napisał:
Od 25 do 31 grugnia pakiet FILM, FILMBOX i KIDS (łącznie 15 kanałów) bez opłat
To jakiś żart :D Wrzucają niesprzedające się pakiety - ot co. Szczególnie mocno zawiodłem się na Filmbox-ie ze wzgl. na ramówkę i dawno już zrezygnowałem. Wolałbym gdyby do końca roku niekodowali pakietu HD.

adam001 napisał:
Prosze napiszcie jaki kabel najlepiej kupić do tego połączenia
czy taki : HDMI do HDMI.....
Nie ten dział kolego. Na forum gdybyś chciał - znalazłbyś odpowiedź szybciej, niż zajęło Ci napisanie tego postu.
 

michael_s

New member
Debuger napisał:
To jakiś żart :D Wrzucają niesprzedające się pakiety - ot co.
to nie zart tylko sensowne dzialanie. jak sie produkt nie sprzedaje to trzeba go rozreklamowac, np. poprzez zrobienie takiej promocji.

ps. jest tez inna mozliwosc - mozna produkt uatrakcyjnic (w tym wypadku dodajac nowe ciekawe kanaly), ale do tego jeszcze MM nie dojrzala...
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Najlepszą reklamę MM zrobiłaby wtedy kiedy poprawiłaby jakość nadawania i zaoferowała kanały, które chcą oglądać abonenci np. Eurosport!!!
 

xolzok

New member
Bez reklam
Czy u Wy też zauważyliście spadek jakości obrazu w DTV? Teraz nawet kanały TVN-u wyglądają tak sobie a wcześniej materiały ze studia były super.
 

xolzok

New member
Bez reklam
U mnie się wyraźnie pogorszyło. Zacięć może nie ma ale obraz jest mdły i widać pikselozę zwłaszcza w obrębie konturów. Przed aktualizacją softu w dekoderach obraz był dobry (TVN-y ze studia były extra) choć się zacinał.
 

ximal

New member
xolzok napisał:
MM przyspiesza x2 do końca karnawału dla wszystkich bez dodatkowych opłat w godzinach 23 -11.
Start w Święta BN.

Nie wiem czy mi na oczy padło, ale chyba jakość kanałów cyfrowych spadła. Widać to najbardziej na TVN-ach zwłaszcza na programach ze studia.
U mnie to samo tylko ze mam IPTV ale podobnie chyba od niedzieli albo od poniedzialku wyraznie widac pogorszenie jakosci kanalow tak jak piszesz na tvn a Viva to tragedia.
 

ptaszeczek

New member
Analizując aktualne promocje każdej z platform cyfrowych zaczynając od C+, PC, N , ofertę DTV Multimedi można sobie wsadzić w cztery litery , jakość tragiczna, cena wysoka dodatkowo wymagana analogowa kablówka Eurosportu jak nie było tak nie ma a o Eurosporcie 2 można pomarzyć na dodatek mnóstwo kanałów z HotBirda lub z Astry ze sportowymi włącznie.

Pozdrawiam
Ptaszeczek
 

supczinskib

New member
Nowy firmware

Nie wiem jak u Was, ale mi dzisiaj w ok. 0:30 w nocy wpakowali nowe oprogramowanie do STB, teraz caly interfejs uzytkownika jest w wysokiej rozdzielczosci i dekoder troche szybciej reaguje na polecenia.
 

masloww

New member
Bez reklam
wpiszcie sobie w profilu skąd jesteście, bo nie wiadomo gdzie, co, jak działa; a z tego co tu piszemy to wiadomo że w różnych miejscowościach różnie działa
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No lokalizację wpisałem słuszna uwaga.
Faktycznie w nocy coś się działo z tunerem, ale jakiś wielkich zmian nie widzę... No może faktycznie interfejs bardziej wyraźny...
 

xolzok

New member
Bez reklam
U mnie soft w poniedziałek ok 10 władowali. Rzeczywiście dekoder szybciej reaguje, ale powiedzcie czy nie spadła u was jakość obrazu. Ja osobiście jestem załamany. Niektóre kanały to tragedia po prostu :( Nawet w C+ mam teraz wyraźne skoki w przejściach kolorów (efekt jak ze zbyt małą paletą kolorów w kompie).
Z bitratem zjechali by uniknąć zacięć?
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Co do jakości nie mogę się w tej chwili wypowiedzieć. Ostatnio praktycznie nie oglądałem TV z braku czasu. Muszę się temu przyjrzeć.
 

masloww

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:
Do góry