TV HD w polskiej TK Multimedia

bourbon

New member
Bez reklam
Mam takie pytanie, dlaczego nie na wszystkich programach działa opcja w dekoderze zmiany formatu obrazu: rozciągnięcie, powiększenie ?
 

masloww

New member
Bez reklam
ta opcja nie działa na programach nadawanych w formacie 16:9 bo i po co wtedy zmieniać format obrazu;
programiści ADB nie przewidzieli że w Polsce wszystko jest możliwe i n.p. taki Polsat Sport nadając w formacie 16:9 w większości rozciąga obraz z formatu 4:3, no i wtedy aby nie ogladać grubych ludzi trzeba użyć pilota tv
 

supczinskib

New member
neox napisał:
No coz, w takim razie jesli tak sie skonczy to zyczymy "dobrego odbioru" i "lepszej oferty programowej" u innego operatora. Daj znac z kim sie zwiazales.
Na dzien dzisiejszy wyglada to tak. W zwiazku z tym, ze mieszkam w miejscu gdzie jest dwoch konkurujacych operatorow kablowych zaproponowali 30% rabatu. Mysle, ze staneli na wysokosci zadania.
 
witam zamówiłem sobie cyfrówke z MM monter mi wszystko zainstalował jest ok. ale zadziwił mnie dekoder otrzymałem nowy typ tzn. ADB-5810CD czy ktoś ma taki dekoder i jakie są możliwości jego
 

semezy

New member
Odpowiedź była kilka stron wcześniej, np. do ładowania pada do play'a, a ja dorzuce od siebie ładowanie komórki.
 

Graco_32

New member
Potwierdzam wcześniejsze opinie kolegów o braku możliwości nagrywania z dekodera niektórych programów. Wszystkie trzy programy C+ są zabezpieczone. Na nagrywarce (DMR EH55) wyskakuje komunikat:"Wykryto sygnał zabezpieczena przed kopiowaniem. Zapis niemożliwy". Dodam, że zauważyłem to dopiero wczoraj i po sprawdzeniu okazuje sie, że mam nowy soft w dekoderze z 24.02.09.
 
N

neox

Guest
Graco_32 napisał:
Potwierdzam wcześniejsze opinie kolegów o braku możliwości nagrywania z dekodera niektórych programów. Wszystkie trzy programy C+ są zabezpieczone. Na nagrywarce (DMR EH55) wyskakuje komunikat:"Wykryto sygnał zabezpieczena przed kopiowaniem. Zapis niemożliwy". Dodam, że zauważyłem to dopiero wczoraj i po sprawdzeniu okazuje sie, że mam nowy soft w dekoderze z 24.02.09.

Rowniez potwierdzam.
Nagrywanie na C+ jest zabezpieczone.
 

masloww

New member
Bez reklam
HollyVOD lamerstwa nam ostatnio tu nasporzył; nie zdziwię się jak za 3 miesiące będą tu płakać że ich oszukali i tak dużo muszą płacić
 
mam jeszcze jedno pytanko od niedawna jestem posiadaczem cyfrówki MM coś jest chyba nie tak z obrazem jest jakiś mętny za mało wyrazisty kolega ma cyfrowy polsat i jest lepsza jakość w telewizorze mam ustawione dobrze nawet z analogu jest troche lepszy może trzeba coś jeszcze ustawić w dekoderze wspomne że mam jeszcze z MM internet i telefon kabli pełno może coś z kablami?
 

bourbon

New member
Bez reklam
mam jeszcze jedno pytanko od niedawna jestem posiadaczem cyfrówki MM coś jest chyba nie tak z obrazem jest jakiś mętny za mało wyrazisty [...]
Podaj chociaż co to za telewizor i jakim kablem łączysz go z dekoderem i jakie masz opcje ustawienia obrazu w dekoderze ?
 
Do góry