TV HD w polskiej TK Multimedia

Debuger

New member
Wraz z ostatnią fakturą Multimedii załączane jest info dot. zmiany organizacji kanałów w DTV.
Od 01.02.2009 będą posegregowane tematycznie w pakietach, a nie jak do tej pory "miszmasz" basic'a i kanałów premium.

Brak natomiast jakichkolwiek informacji dot. samych zmian programowych, czyli zastój w ofercie.
 

k0val

New member
najlepiej mieć premium i ogólnotematyczny ewentualnie sport,
dla mnie to najlepsze zestawienie;) ciekawe ile by wynosiła cena takiego pakietu
 

masloww

New member
Bez reklam
jako że prędko Eurosportu nie zobaczymy w MM, dla fanów sportu mam dobrą wiadomość:
Eurosport uruchomił polską wersję swojej strony
http://www.eurosport.pl/
wraz z dostępem do Eurosport Playera
http://video.eurosport.pl/eurosport-player/teaser.shtml
po dobrej cenie na Polskę 9,99zł/miesięcznie za dwa programy + multi-court

ja już oglądam :D


p.s.
http://www.wirtualnemedia.pl/article/2604332_Vianney_Duault.htm
rozmowy pomiędzy MM a ES ciągle twają, mają chłopy zdowie już rok o tym samym gadać
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Aspe u mnie brak.

Edit

Otrzymałem właśnie rachunek i tam ulotka o nowym układzie programów. Od 01.02.2009r. pojawia się ten kanał z bajkami a znika jetix.
 
Ostatnia edycja:

semezy

New member
Brak info o programie

Witam!
Mam pytanie czy macie info o aktualnie nadawanym programie na programach Discovery HD, Polsat Sport HD i MTVN HD, bo u mnie od kilkunastu dni brak. W Guide oczywiście też brak. Wydaje mi się że nie ma od ostatniej aktualizacji softu.
Miasto Szczecin.
Seba
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No Polsat Sport HD to u mnie nigdy nie było info.
Pozostałych kanałów o których piszesz nie mam, ale jak były odkodowane to też nie było.
 

semezy

New member
marciniozo napisał:
No Polsat Sport HD to u mnie nigdy nie było info.
Pozostałych kanałów o których piszesz nie mam, ale jak były odkodowane to też nie było.
Na Polsat Sport HD zawsze u mnie było info (jak meczyk PLUS ligi leciał, to nawet info było jakie zespoły grają), na Disco HD i MTVN HD w czasie testów raz było, raz nie, po testach tak jak wcześniej pisałem było OK, aż do update'u softu.
Seba
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem, być może zależy to od regionu kraju?
Podobnie jest z internetem bo niby jest 6MB, ale u mnie niedostępne....w BOK powiedzieli, że kiedyś pewnie będzie...
 

semezy

New member
Że internet to rozumiem, że brak możliwości technicznych (tak to się ładnie nazywa), ale że przy DTV, to już nie bardzo kumam, jak już jest ten sam content na tym samym sofcie i tym samym sprzęcie i pewnie od tego samego nadawcy, to czemu ma się różnić. To może i VOD jest różne w różnych rejonach kraju ?? Może u kogoś jest już w HD ??
Seba
 

andrzejmoje

New member
ja to laik

Hej no ja to laik jestem i wlasnie zamowilem cyfrową multimedię w gdyni.
Powiedzcie czy jest roznica w odbiorze telewizji na programach nadawanych cyfrowo?

telewizor:
32 PFL 9613 Full HD Philips

będę wdzięczny za odpowiedz....
 

semezy

New member
Na kanałach SD różnica niewielka, ale to bardzo niewielka, na plus cyfrówki oczywiście.
Natomiast różnica między SD a HD to przepaść.
Tyle że kanałów HD niewiele, w podstawowym pakiecie tylko jeden NG HD.
Ale z tego co widziałem na stronach multimendy, jakaś promocjach dla nowych klientów jest, 3 mc-e pakietu HD gratis. Czyli na początek będzie 5 kanałów HD.
 

k0val

New member
semezy napisał:
Na kanałach SD różnica niewielka, ale to bardzo niewielka, na plus cyfrówki oczywiście.
Zależy od telewizora ja mam w4000 i u mnie jest spora różnica kolory w cyfrówce o wiele lepsze i ogólnie obraz.Na słabszych telewizorach jest to mniej widoczne.
 

semezy

New member
No może faktycznie jest lepiej w cyfrówce (dawno nie oglądałem nic w analogu), dzisiaj przełączyłem z ciekawości i fakt widać różnice(w analogu ziarno straszne, szczególnie z bliska i te kolorki fakt bledsze), a może analog mi się skiepścił. Ale cyfrówka przez chwilę na sofcie bodajże 28 (ten z menu w HD) też kiepsko wyglądała szczególnie właśnie kolorki były bladzienkie i pikseloza była straszna. Na szczęście powrót do softu 24 poprawił jakość obrazu. Mam nadzieje że nowy soft zapowiadany na 1 lutego nie napsuje czegoś. Może ktoś ma jakieś info jakie będą zmiany w nowym sofcie, oprócz pakietów tematycznych a'la N-ka. Może kolega NEOX ma jakieś przecieki ???
 
Ostatnia edycja:
Do góry