TV HD w polskiej TK Multimedia

d6500

New member
Mm jest ......
Teściowie mają dekoder na którym są tylko wyjścia analogowe , nie ma możliwości zmiany.
Kończy się umowa trzeba składać 3 miesięczne wypowiedzenie , jak dla mnie koniec to koniec amen.

Nie ma dostępu do modułu na CI aby wsadzić do samsunga
Nie ma konkurencji ? A platformy N czy C to też konkurencja i raczej lepsza jakość .
59 zł za pakiet extendet i cała w nim zawarta oferta to jedna wielkie G
Pod stream było dużo lepiej i lepsza oferta kanałów
Czekam na end i ani na sekundę nie zatrzyma w mm nawet za darmo
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Forumowicze proszę Was byście w niku uzupełnili wpis o miasto, w którym z MM korzystacie. Jeśli ktoś ma problemy w miejscu x to nie znaczy, że źle jest tez w miejscu y. I z zadowoleniem z usług bywa podobnie. W W-wie gdzie MM ma nowiutką sieć opartą na superwzmacniaczach problem serwisowania niemal nie występuje. Awaria to słowo nieznane abonentom a jakość usług adekwatna do ceny czy oferty konkurencji. Może i tu za parę lat będzie kiszka ale na tę chwilę ani UPC ani Vectra nie mają szans z MM.
 

laaval

New member
Szczerze mówiąc w Lublinie awaria to naprawdę incydentalna sprawa. Chyba raz miałem przez 3 lata problem z tv, a netem ze 2, czy 3. Niestety co do oferty, to UPC jest po prostu lepsze, za niższą cenę oferują więcej. Z tego co tu czytam, to dysproporcje pomiędzy ofertą MM w poszczególnych miastach to niezły rozstrzał. Ciekawe czy inni operatorzy też stosują takie regionalne zróżnicowania cenowe.
 

gather_pl

New member
Dziś byłem w lokalnym biurze i w zasadzie nie wiem czy coś wynegocjowałem.

Analog+Komfort HD + Pakiet Sport + Pakiety Canal+ + 30 Mb/s Internet + 12 miesięcy => 139 zł

Do tej pory płaciłem 110 zł za:
Analog+Komfort HD + Pakiet Sport + 6 Mb/s Internet + jakiś najtańszy telefon + 12 miesięcy
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
gather_pl
Według mnie to dobra oferta. Zawsze ktoś może powiedzieć, że może być lepiej...
Jednak moim zdaniem w Twoim przypadku jest OK".
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Dziś byłem w lokalnym biurze i w zasadzie nie wiem czy coś wynegocjowałem.

Analog+Komfort HD + Pakiet Sport + Pakiety Canal+ + 30 Mb/s Internet + 12 miesięcy => 139 zł

Do tej pory płaciłem 110 zł za:
Analog+Komfort HD + Pakiet Sport + 6 Mb/s Internet + jakiś najtańszy telefon + 12 miesięcy

Tak jak pisałem bez określenia miasta w którym mieszkacie niełatwo powiedzieć czy to dobra oferta. W W-wie za taki pakiet jest obecnie cena 105 zł i do końca lutego po 1 zl za każdą z usług.
 

gather_pl

New member
@brodacz - Konin


BTW, czy w tunerze MM jest możliwość wyboru ścieżki językowej i napisów ? głównie mam na myśli Canal+
 
Ostatnia edycja:

gather_pl

New member
Czyli, jeżeli nadawca nadaje film w innej ścieżce dźwiękowej, to wtedy MM również ? Z ciekawości jak często się to zdarza ?

EDIT:
Testowo sprawdziłem, na filmie "Dokąd teraz?", na Canal+Film SD mogłem włączyć oryginalną ścieżkę oraz napisy (swoją drogą użyta czcionka i czarne tło są do dupy, nie wiem czy to wszędzie tak jest), natomiast na Canal+Film HD już nie miałem wyboru ścieżki językowej.

EDIT2:
Jeszcze jedno.
Czy jest jakaś szansa na to, że w końcu MM wprowadzi Eurosport2 HD ? oraz pozostałe kanały Canal+ w jakości HD ? (Canal+ HD oraz Canal+ GOL HD)
 
Ostatnia edycja:

d6500

New member
Mam pytanie jakim dekoderem się zaiteresować w MM ?
Idę do MM wypowiedzeniem , obecny dekoder ma same wyjścia analog więc nie ma mowy o oglądaniu DTV ani HD .
Czy MM paruje kartę z modułem CAM ?
 

thommy18

New member
Przynajmniej w moim przypadku było tak, że nie wybierałem sobie modelu dekodera. Przyszedł człowiek ze sprzętem po podpisaniu umowy zamontował i uruchomił usługi. Z tego co wiem to w MM nie ma tak, że coś sobie wybierasz poza pakietami jakie chcesz wykupić. Nie ma też żadnych kart, dekoder jest podłączony do instalacji operatora i do telewizora. Dekoder jest bez karty. Nie wiem dokładnie z jakiego jesteś miasta, ale wiem, że oferowane są głównie modele ADB jeśli chodzi o dekoder, jeżeli nie masz wyjść cyfrowych w dekoderze to operator sprzedając choćby pakiet główny TV cyfrowej powinien zaoferować sprzęt, który da możliwość odbioru kanałów HD, a jaki to będzie model to już raczej nie masz tu nic do wyboru.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Mam pytanie jakim dekoderem się zaiteresować w MM ?
Idę do MM wypowiedzeniem , obecny dekoder ma same wyjścia analog więc nie ma mowy o oglądaniu DTV ani HD .
Czy MM paruje kartę z modułem CAM ?

A co do za dekoder DTV bez wyjść cyfrowych?
Możesz podać konkretnie co to za model?
 

d6500

New member
KCS -es270co kaon DTV
Ma kieszeń na kartę , euro , czincza i finał . Szmelc jakich mało .

Czy kanały Polsat hd AXN HD mają tylko fonie stereo ?
Coś mi się zdaje że w MM coś postęp techniczny jest zacofany .
Canal film hd bez napisów .
Mam już po dziurki w nosie tej MM .
Masakra
 
Ostatnia edycja:

Kristop

New member
KCS -es270co kaon DTV
Ma kieszeń na kartę , euro , czincza i finał . Szmelc jakich mało .

Czy kanały Polsat hd AXN HD mają tylko fonie stereo ?
Coś mi się zdaje że w MM coś postęp techniczny jest zacofany .
Canal film hd bez napisów .
Mam już po dziurki w nosie tej MM .
Masakra

Abonent byłej sieci Stream - wszystko jasne.
 

d6500

New member
No i co z tego że były klient Stream . Tam przynajmniej oferta kanałów sportowych i filmowych w SD była dużo lepsza i tańsza niż w MM . .
Ja mam moduł CAM więc u mnie luz u teściów masakra na kaon .
 
Do góry